VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Malo gledam K/P i nemogu vjerovat, pa mi bi mogli sa dobrih 500 tisuća kuna bit na 93kn, jedino su malo veći nalozi na 38, 40 i 45kn a niti jedan nije vise od 1306 komada koliki je ovaj zadnji…

Pa nemaš 500 kn…da malo digneš cijenu?

Ovdje upišite svoj komentar…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Malo gledam K/P i nemogu vjerovat, pa mi bi mogli sa dobrih 500 tisuća kuna bit na 93kn, jedino su malo veći nalozi na 38, 40 i 45kn a niti jedan nije vise od 1306 komada koliki je ovaj zadnji…

Pa nemaš 500 kn…da malo digneš cijenu?
[/quote]

Trenutaćno ne, na Agramu su mi ukljućili uslugu tek prije sat vremena a ne želim davat 75 kn za usranu proviziju PBZ-u…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Neki su danas opet nasjeli na provokacije i manipulacije [lol] [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Napeto je ovih dana [wink]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Pa baš i nije nešto previše, samo žao mi je vidjet kako opet idemo dole laganini… Ja sam jucer vratio na 35kn, a sad ih evo pak na 34kn… Neka dobra informacija mi nam legla kao budali šamar, kad bi bar trezor krenuo malo u akciju samo toliko da probijemo 40kn, ostalo bi već išlo puno lakše….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

To laganini dolje je mali promet i broj dionica koje mijenjaju vlasnika, koga briga kaj neko mora prodati 30 kom po 34 kn [lol] [lol]

Kad turizam konačno dodje u fokus razumnih ulagača, kao jedina branša koja nema šanse propasti ovdje, onda bu bilo lupanja po asku i sve što si pobrao ovako nisko isplatiti će ti se višestruko .

Osim toga, kud ćeš bolju info od te da cijela država godinama živi isključivo na račun turizma.
Sva privreda koja do sada funkcionira može zahvaliti prelijevanju prihoda od turizma. Reći će neki da statistika ne govori tako, uprave ovakve onakve, al fućkaš naše propale statističare i analitičare
[tongue]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

vidim da su neki ovdje malo nestrpljivi……..čemu? pa nije ovo dionica za trejd.
polako, doći će stvari na svoje mjesto…..samo strpljenja

Kongresna jesen u porečkim hotelima
by: Nives Matić
Tue, Sep 22, 2009
Valamar

Hrvatsko društvo očnih optičara će od 24. do 27. rujna u sportskoj dvorani hotela Valamar Diamant održati sajam aparata i opreme za optičare. Očekuje se, kao i proteklih godina, sudjelovanje većeg broja izlagača iz Hrvatske, Slovenije, Poljske i Češke. Ovo je najveće okupljanje očnih optičara u Hrvatskoj i okuplja 250 stručnjaka iz tog područja.

Kongresne aktivnosti u hotelu Valamar Diamant nastavljaju se godišnjom skupštinom Hrvatskog pulmološkog društva s međunarodnim sudjelovanjem oko 200 pulmologa te godišnjim okupljanjem tvrtke Energetix, koja već sedmu godinu zaredom u ovom hotelu organizira druženje svojih ponajboljih prodavača iz Srbije, Bugarske, Slovenije, Makedonije i Hrvatske, njih oko 250.

Kongresnim aktivnostima u Poreču pridružuje se hotel Pical, koji će od 30. rujna do 3. listopada ugostiti XII. savjetovanje „Interna revizija i kontrola“ u organizaciji Hrvatske zajednice računovođa i financijskih djelatnika. Kongres će ugostiti 250 domaćih i međunarodnih financijskih stručnjaka, predstavnike brojnih fakulteta, Ministarstva financija, Državnog inspektorata i Državnog ureda za reviziju.

Valamar u svojih deset hotela u Istri, Krku i Dubrovniku nudi suvremeno opremljene kapacitete za održavanje kongresa, seminara i sastanaka. Saznajte više na našoj web stranici namijenjenoj upravo tom segmentu ponude http://www.valamar.com/meetings-events-croatia-istria

Valamar

Izvor: http://blog.valamar.com/valamar/kongresna-jesen-u-poreckim-hotelima/

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Austrijski umirovljenici u Poreču
by: Nives Matić
Wed, Sep 30, 2009
Valamar

U ove tople jesenske dane porečki hoteli ugostit će više od tri tisuće austrijskih umirovljenika. Od 19. rujna do 17. listopada hoteli na Brulu – Valamar Rubin, Valamar Crystal i Valamar Diamant te Valamar Luna Active Resort na Boriku i Valamar Club Tamaris na Lanterni, bit će domaćini gostima iz Austrije.

U sedmodnevnom boravku umirovljenicima je pripremljen bogat izletnički i zabavni program. Prvog dana su im dobrodošlicu izrazili gradonačelnik grada Poreča, direktor Turističke zajednice i čelnici tvrtke Valamar uz raznovrsni zabavni program. Austrijski gosti oduševljeno su pratili nastupe folkorne i plesne skupine.

Narednih dana gosti upoznaju Istru, iz palete izleta izdvajamo autobusni izlet za Rovinj, Motovun, Pulu, otočje Brijuni, Opatiju, brodski izlet do Limskog kanala, a posljednjeg dana njihovog boravka gosti će se zabaviti u ambijentu tipične istarske konobe uz domaće specijalitete.

Poreč je po drugi put domaćin austrijskim umirovljenicima, prvi put su bili 2000. godine. Onda kao i danas, organizatori su Austrijska udruga umirovljenika i agencija Senioren Reisen Austria, a u Istru su Austrijance privukle prirodne i kulturne ljepote. Organizatori jesenskog susreta umirovljenika u Poreču pohvaljuju izvrsnu organizaciju, odlične uvjete smještaja, i raznovrsnu prehranu u Valamarovim objektima u Poreču.

Austrijska udruga umirovljenika je netom proslavila 60. obljetnicu postojanja. Želimo joj i ubuduće uspješan rad te još mnogo dolazaka u Poreč.

Valamar

Izvor: http://blog.valamar.com/valamar/austrijski-umirovljenici-u-porecu/

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Parentium i Neptun se brendiraju ove jeseni. Otvaranje za Uskrs 2010!

Ova dionica mi se čini zanimljiva ..iako možda nije likvidna….ali mislim da bi bilo dobro dugoročno ulaganje…

New Report

Close