VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolovoz rekordan, bolji nego prošla godina, za 5 posto. Sveukupno smo bolji za 0.2 posto od prošle godine. [thumbsup] Ako ova vijest ne digne cijenu onda neznam šta bi moglo… Ja znam da ću danas malo uzet…

bolje da se još ne digne cijena…da još malo dokupimo o ovim cijenama…


Iako je u 1H turizam stajao lošije no 2008. hoteli Valamar grupacije imali su veće prihode između 5-10% no 2009. Uz ovakav 3Q rezultati mogu biti samo puno bolji.

Treba stajati…..
Iako je u 1H turizam stajao lošije no 2008. hoteli Valamar grupacije imali su veće prihode između 5-10% no 2008. Uz ovakav 3Q rezultati mogu biti samo puno bolji.

Treba stajati…..
Iako je u 1H turizam stajao lošije no 2008. hoteli Valamar grupacije imali su veće prihode između 5-10% no 2008. Uz ovakav 3Q rezultati mogu biti samo puno bolji.

[/quote]

Gledaj rezultati će sigurno biti bolji…samo treba čekati da turističke grupacije opet uđu u modu…
Meni je svejedno dali je cijena 30 ili 40 jer neću prodavati po tim cijenama…
Ja čekam iznad 100 kn…ovo ne prodajem prije te cijene…jer sam siguran da ima perspektivu…a lovu za spekulaciju sam stavio sa strane…i čekam druge prilike…nikad sva jaja u istu košaru…

100 kn ovdje necemo vidjeti tako skoro, ali cijene prije propasti LBrodh. tj oko 70-80 kn bi mogli vidjeti u tri dana. interensantno, meni je ova dionica špekulacija. u stvari kad bolje pogledam sve dionice su mi špekulacije [lol] Da li me to čini špekulantom?? [shocked]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


Kolovoz rekordan, bolji nego prošla godina, za 5 posto. Sveukupno smo bolji za 0.2 posto od prošle godine. [thumbsup] Ako ova vijest ne digne cijenu onda neznam šta bi moglo… Ja znam da ću danas malo uzet…

Pa kad si rekao malo nisam mislio da ce to bit 3 komada…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


100 kn ovdje necemo vidjeti tako skoro, ali cijene prije propasti LBrodh. tj oko 70-80 kn bi mogli vidjeti u tri dana. interensantno, meni je ova dionica špekulacija. u stvari kad bolje pogledam sve dionice su mi špekulacije [lol] Da li me to čini špekulantom?? [shocked]

Onda si špekulant!

Ma budu tu solidne cijene…samo jedno dobro izvješće…i oporavak naše burze i to će krenut…
Jer ovdje možeš sa milju kuna dignuti cijenu na 80 sigurno…

http://www.mint.hr/default.aspx?id=5405

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Pogledajte što su stavili na naslovnu na limunu http://limun.hr
Umjesto da stave najnovije podatke s http://www.mint.hr/default.aspx?id=5405
Pa ti meni pričaj da se ne manipulira s medijima…

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Što nam je iz godine u godinu bolja turistička sezona, što su nam veći smještajni kapaciteti i cijene verane uz EUR, to je vrijednost turističkih dionica u Kn manja.

Vrijednost VLHO:

09.09.2009. = 30,50 kn
09.09.2008. = 76,00 kn
10.09.2007. = 112,51 kn
12.09.2006. = 140,00 kn

"Podaci o turističkom prometu, broj dolazaka i noćenja turista dobivaju se redovitim mjesečnim izvješćima turističkih zajednica županija, a koje prikuplja Hrvatska turistička zajednica. Izvješća se sastavljaju na temelju evidencija plaćene boravišne pristojbe, odnosno prijave turista lokalnim turističkih zajednica"

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Što nam je iz godine u godinu bolja turistička sezona, što su nam veći smještajni kapaciteti i cijene verane uz EUR, to je vrijednost turističkih dionica u Kn manja.

Vrijednost VLHO:

09.09.2009. = 30,50 kn
09.09.2008. = 76,00 kn
10.09.2007. = 112,51 kn
12.09.2006. = 140,00 kn

"Podaci o turističkom prometu, broj dolazaka i noćenja turista dobivaju se redovitim mjesečnim izvješćima turističkih zajednica županija, a koje prikuplja Hrvatska turistička zajednica. Izvješća se sastavljaju na temelju evidencija plaćene boravišne pristojbe, odnosno prijave turista lokalnim turističkih zajednica"

Hm…baš smo neki čudni…rezultati u 2009 će biti puno bolji od rezultata u 2006 godine a cijena je na 23% vrijednosti…a crobex je u odnosu na isto razdoblje na 70% vrijednosti…

Ako je valmar u istom razdoblju poslovao samo prema prosjeku…onda postoji još prostora za 200% rasta…bez da raste crobex…plus eventualni rast zbog oporavka crobexa.

Čim nestanu ovi nesretnici s nalozima ispod 50 kn … planuti će.

Pa čak je i ova nesretna vlada shvatila što nam to turizam donosi svake godine [smiley]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Čim nestanu ovi nesretnici s nalozima ispod 50 kn … planuti će.

Pa čak je i ova nesretna vlada shvatila što nam to turizam donosi svake godine [smiley]

Ovdje treba samo jedan igrač koji želi ući u Top 10…i cijena će krenti prema 100 kn… To će se sigurno desiti…možda sutra…možda drugi tjedan…možda drugi mjesec..ali će se sigurno desiti!

New Report

Close