VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ukopali se na mjestu…čeka se potez nekog velikog igrača!

Da se bar ovaj sa 5000 komada stao na 30kn….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ukopali se na mjestu…čeka se potez nekog velikog igrača!

Da se bar ovaj sa 5000 komada stao na 30kn….
[/quote]

Nema potrebe..nek stoji ovako…on će već pametno reagirati kad vlho krene gore…nema smisla trošiti municiju u pat poziciji…

Ja sad definitivno prenestrpljiv za ovu dionicu, ne pada mi na pamet je prodavati ali si moram naci neku zanimaciju u meduvremenu [thumbsup]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Ja sad definitivno prenestrpljiv za ovu dionicu, ne pada mi na pamet je prodavati ali si moram naci neku zanimaciju u meduvremenu [thumbsup]

Ti bi htio zaraditi 100% u mjesec dana…i ovaj vlak će krenuti…ti samo malo čekaj…

Dubrovnik ugostio najbolje strane turističke novinare

by: Nike Labaš

Fri, Jun 5, 2009

Valamar

U želji da istakne vrijednosti profesionalnog pristupa izvještavanja o Hrvatskoj te da pokaže koliko ga cijeni, Hrvatska turistička zajednica ustanovila je prije pet godina nagradu «Zlatna penkala» za najbolje tekstove, odnosno radio i TV priloge o hrvatskom turizmu. Razlog za izbor penkale je jednostavan i svakom je novinaru dodatno priznanje, jer je Hrvatska domovina nalivpera! Naime, izumitelj penkale nekadašnji je stanovnik Zagreba, ing. Slavoljub Penkala (1871.-1922.)

Domaćini ovogodišnjeg nagradnog putovanja za 38 novinara koje kandidiraju predstavništva Hrvatske turističke zajednice iz cijelog svijeta, jubilarne pete po redu “Zlatne penkale”, bili su Turistička zajednica grada Dubrovnika i hotel Valamar Dubrovnik President. Od 28. svibnja do 1. lipnja inozemni novinari imali su prigodu upoznati grad Dubrovnik, ali i čitavu regiju, oploviti brodom Elafite te obići obližnje Konavle i upoznali djelić njihovog prirodnog i kulturnog bogatstva.

Organizacijom ovog međunarodnog godišnjeg okupljanja novinara u Dubrovniku, Hrvatska turistička zajednica je inozemnim novinarima, važnoj potpori turizmu i postignutim dosadašnjim rezultatima, zahvalila na svemu što su dosad napravili s nadom u još uspješniju zajedničku turističku budućnost.

Valamar

Izvor: http://blog.valamar.com/valamar/dubrovnik-ugostio-najbolje-strane-turisticke-novinare/

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Dubrovnik ugostio najbolje strane turističke novinare

by: Nike Labaš

Fri, Jun 5, 2009

Valamar

U želji da istakne vrijednosti profesionalnog pristupa izvještavanja o Hrvatskoj te da pokaže koliko ga cijeni, Hrvatska turistička zajednica ustanovila je prije pet godina nagradu «Zlatna penkala» za najbolje tekstove, odnosno radio i TV priloge o hrvatskom turizmu. Razlog za izbor penkale je jednostavan i svakom je novinaru dodatno priznanje, jer je Hrvatska domovina nalivpera! Naime, izumitelj penkale nekadašnji je stanovnik Zagreba, ing. Slavoljub Penkala (1871.-1922.)

Domaćini ovogodišnjeg nagradnog putovanja za 38 novinara koje kandidiraju predstavništva Hrvatske turističke zajednice iz cijelog svijeta, jubilarne pete po redu “Zlatne penkale”, bili su Turistička zajednica grada Dubrovnika i hotel Valamar Dubrovnik President. Od 28. svibnja do 1. lipnja inozemni novinari imali su prigodu upoznati grad Dubrovnik, ali i čitavu regiju, oploviti brodom Elafite te obići obližnje Konavle i upoznali djelić njihovog prirodnog i kulturnog bogatstva.

Organizacijom ovog međunarodnog godišnjeg okupljanja novinara u Dubrovniku, Hrvatska turistička zajednica je inozemnim novinarima, važnoj potpori turizmu i postignutim dosadašnjim rezultatima, zahvalila na svemu što su dosad napravili s nadom u još uspješniju zajedničku turističku budućnost.

Valamar

Izvor: http://blog.valamar.com/valamar/dubrovnik-ugostio-najbolje-strane-turisticke-novinare/

Bez obzira na to…mi stojimo na mjestu…

Kolika je šansa da trezor opet poćne kupovati?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kolika je šansa da trezor opet poćne kupovati?

ako trezor i krene kupovati, trezor sigurno neće bitno dizati cijenu. trezor obično kupuje kada želi održati neku razinu cijene dionice ili kada je cijena povoljna radi namirenja obveza iz menađerskih ugovora i sl. stoga od trezorske kupnje ne očekujem bitan pomak cijene. jedino ako bi poništavali kupljene dionice, tada naše dionice koje već posjedujemo više vrijede.

a sta ce vam trezor??
imate maltene jedinu perspektivu ove nesretne zemlje (turizam ) po trecinu booka.
ne zaboravite da turizam donosi eure i ako kuna devalvira jedini ce profitirati jer su mu prihodi u € a troskovi u kn. kuna bi na jesen mogla nizbrdo ako ne bude dobra turisticka sezona. ako bude dobra sezona kupili ste dobru dionicu. tako da ste donekle osigurani od pada a o mogucnostima rasta je vec dosta napisano.
kupujte dok ima jer je ovdje ocito da se tresu zadnje nesigurne ručice iz kp…
kad ode bit ce ‘sto nisam kupio dok je bilo 32,xx??’

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

hm promet 125 dionica po prosjecnoj od cijeni od 29,88.
3700 kn. jeste jako malo al ispada da sam u proslom postu bio preoptimistican sa brojkom od 32,xx.
al da špina slabo curi istina je. samo što se nije zatvorila…

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


hm promet 125 dionica po prosjecnoj od cijeni od 29,88.
3700 kn. jeste jako malo al ispada da sam u proslom postu bio preoptimistican sa brojkom od 32,xx.
al da špina slabo curi istina je. samo što se nije zatvorila…

Slažem se da je ovo jako perspektivna dionica, ali trenutno nema nekog jakog vjetra u leđa…prije ili kasnije će i to doći…ili preslagivanje portfelja ili istiskivanje malih dioničara…ili možda nešto treće…Malo se strpiti!

Čuo sam da su na jednu od vodećih pozicija u firmi neki dan uposlili potpuno nesposobnu osobu.

New Report

Close