VLHO (Valamar grupa d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLHO (Valamar grupa d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

10. BAKIĆ NENAD 17.000 0,26 Osnovni račun

opa! evo gospodina i ovdje! moram priznati da mi je drago da ga vidim. kad sam vidio kako agresivno kupuje korf-a u jednom trenutku sam pomislio da mozda zna nesto sto mi ne znamo. sad mi je lakse. istina je da je ovo stvarno podcijenjenjena dionica ali s obzirom na mutnu ekipu u večinskom vlasništvu lijepo je vidjeti poznato i priznato ime. [thumbsup]
inace ja sam si nekad drzao podjednako korf-a i vlho zbog njihove strukture ali sam nakon ovog zadnjeg rasta korf-a sve pretocio u vlho. vrijeme ce pokazati jesam li pogodio [undecid]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

10. BAKIĆ NENAD 17.000 0,26 Osnovni račun

opa! evo gospodina i ovdje! moram priznati da mi je drago da ga vidim. kad sam vidio kako agresivno kupuje korf-a u jednom trenutku sam pomislio da mozda zna nesto sto mi ne znamo. sad mi je lakse. istina je da je ovo stvarno podcijenjenjena dionica ali s obzirom na mutnu ekipu u večinskom vlasništvu lijepo je vidjeti poznato i priznato ime. [thumbsup]
inace ja sam si nekad drzao podjednako korf-a i vlho zbog njihove strukture ali sam nakon ovog zadnjeg rasta korf-a sve pretocio u vlho. vrijeme ce pokazati jesam li pogodio [undecid]

Opa, Neno ulazi!
Moglo bi biti zanimljivo!
Ovo treba pozorno pratiti iz minute u minutu nekoliko slijedećih dana!

Škrti ujko,odakle ti ova informacija za Bakića?Po stanju na 29.05.(Mojedionice.com) na desetom je mijestu Vukadin Zvonimir sa 0,25%?

Kupila i moja žena prije mjesec dana. Obično je to kod nje znak za [thumbsup] A ja samo brišem znoj……

marcello


Škrti ujko,odakle ti ova informacija za Bakića?Po stanju na 29.05.(Mojedionice.com) na desetom je mijestu Vukadin Zvonimir sa 0,25%?

EPIC 46,44% 3.084.403,00 46,44% 3.084.403,00
SCAPUS D.O.O. 20,05% 1.331.564,00 20,05% 1.331.564,00
SATIS D.O.O. 7,27% 483.095,00 7,27% 483.095,00
VALAMAR GRUPA D.D. 5,21% 345.714,00 5,21% 345.714,00
ENITOR D.O.O. 3,41% 226.640,00 3,41% 226.640,00
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 1,54% 102.428,00 1,30% 86.074,00
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 0,76% 50.282,00 0,76% 50.282,00
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 0,45% 30.000,00 0,45% 30.000,00
PBZ D.D. 0,33% 22.186,00 0,39% 25.848,00
BAKIĆ NENAD – – 0,26% 17.000,00
85,46% 85,54%

who dares, wins

Hvala Verdi!Čini se da na mojedionice.com nisu baš ažurni.


10. BAKIĆ NENAD 17.000 0,26 Osnovni račun

opa! evo gospodina i ovdje! moram priznati da mi je drago da ga vidim. kad sam vidio kako agresivno kupuje korf-a u jednom trenutku sam pomislio da mozda zna nesto sto mi ne znamo. sad mi je lakse. istina je da je ovo stvarno podcijenjenjena dionica ali s obzirom na mutnu ekipu u večinskom vlasništvu lijepo je vidjeti poznato i priznato ime. [thumbsup]
inace ja sam si nekad drzao podjednako korf-a i vlho zbog njihove strukture ali sam nakon ovog zadnjeg rasta korf-a sve pretocio u vlho. vrijeme ce pokazati jesam li pogodio [undecid]

Opa, Neno ulazi!
Moglo bi biti zanimljivo!
Ovo treba pozorno pratiti iz minute u minutu nekoliko slijedećih dana!
[/quote]

Pa on je u mnogim dionicama..morao bi ga pratit na pola ZSE.. [lol] I bez njega ovo je jeftina dionica,samo mnogi se uhvatili brodara a svi očekujemo dobru turističku sezonu..tu lova dolazi pojedinačno..nema vožnje tereta pa čekat naplatu.. [lol]



10. BAKIĆ NENAD 17.000 0,26 Osnovni račun

opa! evo gospodina i ovdje! moram priznati da mi je drago da ga vidim. kad sam vidio kako agresivno kupuje korf-a u jednom trenutku sam pomislio da mozda zna nesto sto mi ne znamo. sad mi je lakse. istina je da je ovo stvarno podcijenjenjena dionica ali s obzirom na mutnu ekipu u večinskom vlasništvu lijepo je vidjeti poznato i priznato ime. [thumbsup]
inace ja sam si nekad drzao podjednako korf-a i vlho zbog njihove strukture ali sam nakon ovog zadnjeg rasta korf-a sve pretocio u vlho. vrijeme ce pokazati jesam li pogodio [undecid]

Opa, Neno ulazi!
Moglo bi biti zanimljivo!
Ovo treba pozorno pratiti iz minute u minutu nekoliko slijedećih dana!
[/quote]

Pa on je u mnogim dionicama..morao bi ga pratit na pola ZSE.. [lol] I bez njega ovo je jeftina dionica,samo mnogi se uhvatili brodara a svi očekujemo dobru turističku sezonu..tu lova dolazi pojedinačno..nema vožnje tereta pa čekat naplatu.. [lol]
[/quote]

Pa upravo zato što je jeftina…a on povećava svoj udio…velim da treba obratiti posebnu pozornost!

Sve će doći na svoje, samo treba biti strpljiv…. Diže se lagano, ali sigurno [thumbsup]

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije

Austrijski studenti zabavljali se na Lanterni

by: Nives Matić

Tue, Jun 2, 2009

Valamar

Više od 4000 austrijskih studenata (iz Beča i Graza) protekla dva vikenda, od 22. do 24. svibnja te od 30. svibnja do 1. lipnja u porečkom turističkom naselju Lanterna održali su po treći puta zaredom manifestaciju „Spring Jam 2009“ pod motom „Legendarno na moru“. Lanterna se tih dana vikenda pretvorila u porečko Zrče. Studente je pratilo prekrasno sunčano vrijeme, mladi su na plaži plesali u ritmu techno i druge glazbe.

Studenti su već počeli sa slavljem u posebno za njih organiziranom vlaku, koji ih je vozio od Austrije do Kopra, od kuda su autobusima stigli do Lanterne.

Aktivni vikend programi sastojali su se od cjelodnevnih i cjelonoćnih sportskih i zabavnih aktivnosti. Od sportskih aktivnosti, bio je tu turnir u odbojci na pijesku, vozili su karting, a za zabavni dio programa zaduženi su bili austrijski glazbenici, sedam DJ-a, uz neizbježne karaoke, izbor miss mokra majica i mister Sixpack te u jutarnjim satima doček izlaska sunca.

Zanimljivo je da je studente tijekom njihovog boravka, kao i prošle godine, pratila poznata televizijska kuća MTV Austrija.

Studenti su nam zahvalili na odličnoj organizaciji, uz pozdrav – “do viđenja u Lanterni na Spring Jamu 2010″.

Izvor: http://blog.valamar.com/valamar/austrijski-studenti-zabavljali-se-na-lanterni/

Herbos d.d. - lider u zaštiti bilja sa više od 62. godine tradicije


Sve će doći na svoje, samo treba biti strpljiv…. Diže se lagano, ali sigurno [thumbsup]

Dobro zbilja se diže polako…ali mislim da bu to uskoro došlo bar do 50…bar se nadam…

Ukopali se na mjestu…čeka se potez nekog velikog igrača!

New Report

Close