VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tanker Zapphire završen nakon opsežnog remonta. Vlasnik prezadovoljan. Veseli nas suradnja na idućem projektu.

Blaža sa novim računom 40 000 komada samljela, lijepo.

Hm postalo je zanimljivo. Nije valjda ova milja eura spremna za lenca. Da nije ovih kupusara mogli smo biti na raketi ali centarenje za jogurt i burek…

Kolega @BabaLuji mi se borimo za Lenac… kupuju sitneribe i krupne ribe!

A pa, dobro zašto se ne bi i vi uključili malo kod nas, a?

https://www.insajder.hr/forum/index.php?thread/59-vlen-viktor-lenac-d-d/&postID=16407#post16412

 

BabaLuji, 06.08.2024. u 21:18

Blaža sa novim računom 40 000 komada samljela, lijepo.

Ide Lenac ide 🚀📈😂☺️👌

Jesam li ja to opet unutra ☺️😂👌

Bakić Nenad + 36, 293 VLEN 🤣😂👌

Došlo je i naše vrijeme 😂☺️ ste vidjeli kako brzo, ni punih 5 godina 🤪☺️ samo neka je zdravlja i sreće 🍀🛳🚢💙☺️

BabaLuji, 09.08.2024. u 16:46

Hm postalo je zanimljivo. Nije valjda ova milja eura spremna za lenca. Da nije ovih kupusara mogli smo biti na raketi ali centarenje za jogurt i burek…

 

Hvala kolega Pongo 🍀🙋‍♂️

Babaluji, evo me poslovni napokon oslobodio ☺️ dođite i na drugi forum, no ne odustajemo ni od poslovnog 🤗 hvala adminu 🍀

Pongo, 09.08.2024. u 17:16

Kolega @BabaLuji mi se borimo za Lenac… kupuju sitneribe i krupne ribe!

A pa, dobro zašto se ne bi i vi uključili malo kod nas, a?

https://www.insajder.hr/forum/index.php?thread/59-vlen-viktor-lenac-d-d/&postID=16407#post16412

 

 

Napokon se i ovdje počelo nešto lijepo događati.

Danas dan od velikog volumena i rasta cijene, očito je mnogima VLEN za oko zapeo.

Kolega @sitnariba tko je i kad od foruma ovdje odustao ne znam, ali jako se malo komentira, moglo bi puno više!

Danas je bio poprilično dobar dan 💸💰💙🚢☺️

Ne znam zašto se slabo komentira , ja sam do sada bio blokiran za bilo kakve radnje po pitanju foruma, tako da vjerujem i ostali..

O čemu se radi, ne znam, to samo admini znaju 🤷‍♂️☺️

Pongo, 12.08.2024. u 17:18

Napokon se i ovdje počelo nešto lijepo događati.

Danas dan od velikog volumena i rasta cijene, očito je mnogima VLEN za oko zapeo.

Kolega @sitnariba tko je i kad od foruma ovdje odustao ne znam, ali jako se malo komentira, moglo bi puno više!

 

Slabo se komentira jer me baca na prvu stranu umjesto zadnju a i svaki puta se moram prijavljivati.

New Report

Close