VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo su zauzeti, GO i tako to… Trebalo je vremena da nađem podobnog za razgovor
Na http://www.lenac.hr/investitori imate nekoliko pdfa. Obavijest i Poziv na GS, obavijest o protuprijedlogu, obrazac punomoći i prijava za sudjelovanje. To popunite i pošaljite do 13.8. na Martinšćicu, poštom.
Punomoći se mogu dati i dvjema gospođama, zaposlenicima Lenca (vidi njihovu punomoć).
Kako rekoh, sve je to navedeno u toč. IV Poziva

Eto, pola foruma je investiralo svoje ušteđevine u ovu dionicu, neki
čak dižu i kredite, a nitko se ne javlja na telefon za prijavu na GS…
Odnos prema investitorima ima puno prostora za popravak…
Nadam se da Aljoša ovo čita, pa će nešto napraviti po tom pitanju…

Punomoći se mogu dati i dvjema gospođama, zaposlenicima Lenca (vidi njihovu punomoć).

Mozda sam ja ćorav, ali ne mogu naći podatke o osobama iz uprave kojima bi trebalo dati punomoc.

Kvart99
Imate sve skupa 5 dokumenata i ne možete naći? 🙁

Treba upisati OIB punomoćnika na obrascu “Punomoc”, a taj podatak nije nigdje naveden, niti za jednu od dvije osobe iz Lenca koje se spominju kao mogući izbori.

A zašto bi ti dao punomoć nekome drugome iz firme?

Oni ne mogu glasati za 5 ili 55 dionicara istodobno (a različito) sto može značiti da neće glasati po tvojim instrukcijama nego kako oni odluče?! I tko to kasnije može provjeriti?

Ako ne možeš prisustvovati skupštini ili nemaš skrbnika odnosno osobu od povjerenja kojeg bi poslao na nju, nikome ne daj punomoć. Osim ako želiš pojedinacno istaknuti svoje nesuglasje sa nekom od predloženih odluka sto će se unijeti u skupštinski zapisnik, a ne možeš prisustvovati skupštini.

Ponovno pitam, nikad nisam bio na skupštinama, dijoničar sam vlenštine, mogu li osobno donijeti u neku kancelariju potpisani obrazac za sudjelovanje na GS. Iz Rijeke sam.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik


Treba upisati OIB punomoćnika na obrascu "Punomoc", a taj podatak nije nigdje naveden, niti za jednu od dvije osobe iz Lenca koje se spominju kao mogući izbori.

primat će se punomoći i bez toga! pitao ja već
upisati će oni na licu mjesta
valjda GDPR na djelu


Ponovno pitam, nikad nisam bio na skupštinama, dijoničar sam vlenštine, mogu li osobno donijeti u neku kancelariju potpisani obrazac za sudjelovanje na GS. Iz Rijeke sam.

naravno!
poštom je samo jedna od mogućnosti…
osobno je još zgodnije, možete si preuzeti dokumente koje će dijeliti na skupštini, da se upoznate prije s dnevnim redom i tako to, ako već niste


A zašto bi ti dao punomoć nekome drugome iz firme?

Oni ne mogu glasati za 5 ili 55 dionicara istodobno (a različito) sto može značiti da neće glasati po tvojim instrukcijama nego kako oni odluče?! I tko to kasnije može provjeriti?

Ako ne možeš prisustvovati skupštini ili nemaš skrbnika odnosno osobu od povjerenja kojeg bi poslao na nju, nikome ne daj punomoć. Osim ako želiš pojedinacno istaknuti svoje nesuglasje sa nekom od predloženih odluka sto će se unijeti u skupštinski zapisnik, a ne možeš prisustvovati skupštini.


tu ste u pravu u potpunosti, to je davanje punomoći Upravi
ja sam samo naveo da imate obrazac punomoći među objavljenim prilozima na stranicama Lenca, pa tko voli…

Ne dam pošti pare, ionako idem na kupanje u tom smjeru pa mogu znači i osobno dostaviti. Hvala na info.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Pjesniče, mogu li Vas moliti u ime svih nas koji nećemo moći nazočiti
da nas izvjestite o najzanimljivijim temama (točkama) ovdje nakon skupštine?
bilo bi to lijepo od Vas…

New Report

Close