VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

purCo, ajd probaj kupiti od Uljanika ili TNPL po 9,25 kn pa mi javi kako je prošlo 🙂

Do 15.60 ima 24.000 kom.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Prodaja se povlači u svakom pogledu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Postaje ovdje zanimljivo,a prije tjedan dva sam razmisljao o izlazu.

get rich or die tryin'

Iduće godine mogućna istovremena sinergija ovih stvari:
– riješeno pitanje vlasnika,
– riješen todex,
– novi veći Amerikanac,
– BWTS i scrubberi jače krenuli,
– moguća neka druga konverzija.
Onda prihod i dobit idu preko onih iz 2017.
Pa računajte potencijalnu cijenu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@accountant
kupiti će Talijani, a onda im neće trebati vaše po 11, 15, 20 ili 30 kako se neki ovdje nadaju,
za takvu cijenu tvrtka mora imati rezultate, a to će postići tek kada ih preuzme novi vlasnik

@purCo

pa svi se nadamo da je 1Q bio posljedni los za iducih 4, 5 godina.
Sve dalje upucuje na VLEN kao uspjesno remontno gradiliste koje ce biti uvjek profitabilno.
I ovu godinu ce oni zavrsiti profiabilni.

Cijena ce uvijek pratiti rezultate

@purCo

pa svi se nadamo da je 1Q bio posljedni los za iducih 4, 5 godina.
Sve dalje upucuje na VLEN kao uspjesno remontno gradiliste koje ce biti uvjek profitabilno.
I ovu godinu ce oni zavrsiti profiabilni.

Cijena ce pratiti uvijek pratiti rezultate

nemate pojma, a sto je jos gore, ne zelite ni nauciti

pročitajte malo aljosu pa cete vidjeti da st fulali ceo fudbal. sad kad dionica raste, sad su svi pametni. čitajte i slusajte aljosu, ne lupetajte bez potrebe

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ovdje sam se uvijek bojao nekakvih igrica koje su se desile na Pevecu… ulaskom mirovinaca i firme iz branše… ovo će biti jedna odlična dionica na ZSE. Da ih je barem više takvih…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ovdje sam se zeznuo ali kad sam pročitao vijest za talijane radio je uskoković.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Došli smo na prag druge blokade (11.70). Hoće li biti probijena pa da ova raketa poleti preko 12.00?

@rambo5

kako znaš kad ide druga blokada? meni ovaj ‘novi’ sustav tih blokada od početka nije jasan.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close