VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mirovinac ulazi, lijepo….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Mene odnijelo. Ali nikad ne bih prodao da uljanik, tankerska još nisu riješili svoje… ali mislim da je najgora neizvjesnost iza ove dionice.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ako su vam mirovinci putokaz za ulaganje, loše ćete proći! pa oni su na todeks perjanicama spržili preko milijardu kuna!

p.s. uljanik i tankerska nisu završili s izlaskom pa je svaka kupnja iznad 10 kn i dalje rizična jer će vjerojatno još biti kipanja po 9,25 kn

Slabo je sve to………. mali je to pomak cijene
A riješeni smo nedoumica oko delistiranja, istiskivanja i čega sve ne…..
No, kako na Burzi, tako i na Vlenu. Mršava vremena.

Samo polako…
10ak% na malom volumenu sugerira da će na većem biti nešto sasvim drugo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

@zločesta

ovdje je jedina nepoznanica kako će se riješiti paketi do kraja… sve drugo je jasno. Odlična perspektiva.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/VLEN_e4049def-3e40-49ea-b60d-cfb1e2a23bf9.pdf

Talijani!!!
Škver.
Dioničko društvo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Pa palo je sa 16 kn pod pritiskom prodaje, sad se vidi da ozbiljnih kupaca ne fali….

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.

Znaci rjesili smo i tu misteriju.
Znaci tvrtka iz branse usla.

Pa super super.
Kao sto se poklopilo sve da dionica padne pod pritiskom losijeg 1Q i izlaska Tankerske, Uljanika tako se sad sve okrenulo pojavom mirovinaca u top 10, i objave da je ipak tvrtka iz branse usla u VLEN.
Jos ocekujemo 2Q dobar.

Sad idemo up

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/VLEN_e4049def-3e40-49ea-b60d-cfb1e2a23bf9.pdf
ovo je već dobar znak za povoljan rasplet

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

i tako su Talijani, snimajući Uljanik, snimili na kraju nešto drugo…

cijena koju su Talijani platili je 9,25 dok naši mali ulagači već plaćaju 11,
nema baš logike osim da se iskipaju, ne vjerujem da Uljanik i Tnpl neće još
kipati

New Report

Close