VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLEN (Brodogradilište Viktor Lenac d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide radikalno slabiji izvještaj za 2.Q nego li je to bio prošlogodišnji.
To je prava i jedina činjenica.

mislim da se grdno varas sto se tice 2Q vec sa ovim kvartalom ocekujem 0 u poslovanju

trenutno na pier ship listi 6 brodova, od toga dva Amera
u najavi kroz dva dana još jedan brod

netko je pitao prije što je Delphin, čemu služi i zašto je označen crvenom bojom, pa ako proguglate kaže:

DELPHIN. imo 7347536. Registered Owner: Vishal Cruises Pvt. Ltd. – India/Croatia – Beneficial … Ship is chartered by US Navy as hotelship since jan.2015.

Accountant
A treci Amer je nedavno otisao.
Tako da je valjda jasnije da ce kvartal biti mnogo bolji nego prvi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Ide radikalno slabiji izvještaj za 2.Q nego li je to bio prošlogodišnji.
To je prava i jedina činjenica.

uf, al si nam puno rekao, bas si nas iznenadio

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ja sam pitao za Delfin i hvala tj koliko je dugo u Lencu sigurno nosi dobru paru

Ovaj kvartal bi lako moguce mogao anulirati gubitak iz prvog. Otprilike.
Uvijek je moguce da nije tako, ali bit ce svakako bolje. Sve je jasno iz posjecenosti.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

mogao bih se kladit da je ovaj kupovni nalog s 26xxx dionica u direktnoj vezi s našim PU
to on ‘peca’


mogao bih se kladit da je ovaj kupovni nalog s 26xxx dionica u direktnoj vezi s našim PU
to on 'peca'

Ja pak mislim da je kolega rambo ispravno procijenio što će se događati s cijenom.
Po meni, kad i ako se ustanovi da su novi vlasnici kvalitetna opcija za dioničare.
Onda ide u vis iste sekunde. Sistemom blokada na blokadu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


kad i ako se ustanovi da su novi vlasnici kvalitetna opcija za dioničare.
Onda ide u vis iste sekunde. Sistemom blokada na blokadu.

a ako se ustanovi da su loša opcija za dioničare? kao npr. oni u pevecu?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Onda bežimo:-).
Naravno, što drugo?
Anyway, ponuda po 9.25 kn će morati ići tako da je to bottom line.

Pevec?
Tko je izdržao pričat će…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Tankerska je danas objavila informaciju o padu u vlasništvu ispod 30%
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VLEN_

New Report

Close