VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. PLURIS D.D. U STEČAJU (09305641861) 985.107 36,46 Osnovni račun
2. NIKOMAT D.O.O. (40262375082) 342.898 12,69
3. ŠTIMAC KREŠIMIR (78710946842) 97.353 3,60
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535) 38.061 1,41
5. PBZ D.D. (02535697732) 35.730 1,32
6. HORVAT MILAN (02735208578) 34.372 1,27
7. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 32.872 1,22
8. ALBRECHT SCHLEICHER KG () 24.000 0,89
9. MILIŠIĆ SILVIJE (81773994768) 20.000 0,74
10. BABIĆ DRAGO (54809702254) 18.586 0,69

@sutra na 6kn pa onda opet dole na 4kn ??? jedino me "muči" ovi šta zovu hanfu, poništenje transakcija, stečaj, CNN, vulkan, boga ,fondove itd Lp

Što se mene tiće svaki drugi dan neka zakaže sustav na zse i neka netko pomete glumce koji postavljaju velike naloge ispod ili iznad blokade. Sad plaču jer nisu stigli maknuti naloge koje su sami postavili. Pa nije bug postavio naloge nego manipulatori koji misle da su svi ostali ovce i da nasjedaju na njihove jeftine štoseve. Baš super što ih je stručnjak poklopio.
I na kraju krajeva danas su te iste dionice Validusa mogli prodati nešto skuplije od 5 kuna. Šteta,trebale su im ostati da nešto nauče. [angry]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

11.01.12. | 22:56

Alabama | privatna poruka | profil
korisnik od: 21.03.2007.

@gizmund
Bio sam u VŽ. Ne prodaje se zgrada, gdje je sjedište vlds, to su novinari krivo napisali. Prodaje se zemljište, garaža i kuća koja je tamo, na 2 parcele. Bar bi to mogli pojasniti….ako im je stalo.

http://www.poslovni.hr/vijesti/validus-na-drazbu-ne-ide-zgrada-nego-dvoriste-s-parkingom-194505.aspx
Ispravili su…….bravo novinari

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


11.01.12. | 22:56

Alabama | privatna poruka | profil
korisnik od: 21.03.2007.

@gizmund
Bio sam u VŽ. Ne prodaje se zgrada, gdje je sjedište vlds, to su novinari krivo napisali. Prodaje se zemljište, garaža i kuća koja je tamo, na 2 parcele. Bar bi to mogli pojasniti….ako im je stalo.

http://www.poslovni.hr/vijesti/validus-na-drazbu-ne-ide-zgrada-nego-dvoriste-s-parkingom-194505.aspx
Ispravili su…….bravo novinari

bar mali tračak sunca…ali nisam više optimist, previše su daleko odgurali sve ovo da bi se sad povukli. netko je očito namjerio jeftino dobiti neke dijelove imovine Validusa u drugim firmama i gazi prema tom cilju, ako treba i preko leševa….

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

gismund

bestija2, 12.01.2012. u 23:01
bar mali tračak sunca…ali nisam više optimist, previše su daleko odgurali sve ovo da bi se sad povukli. netkojee očito namjerio jeftino dobiti neke dijelove imovine Validusa u drugim firmama i gazi prema tom cilju, ako treba i preko leševa….

Na koliko bi postao optimist, na 4,3,2….

bit će bolje................

Zadnji puta kupovao sam na 5 kn…na špekulacije o pokretanju stečajnog postupka .

Svaki puta je odgođen .

Ovog puta, nema stečajnog postupka, ovog puta je na djelu legalna pljačka . Pljačka, koju svaki dan doživljavaju stotine domaćinstava i deseci obrta i tvrtki . Zbog nečije krive procjene, zbog nečijeg nestrpljenja .

I zbog zakona o ovrsi .

Ovog puta, nažalost, nema odgode, Validusu će definitvno oduzeti vrijednost po 10% od naše procijene . Koliko će ostati za nas, ne znam, ali , ako do sada u Hrvatskoj nismo imali pravu kopiju Enron-a, evo nam je tu , i nas u njoj .( dio kad mali dioničari kupuju dionice, a glavonje znaju da je gotovo ).

Đakovština je mila majka prema ovome . Tamo se zna tko je krao, zna se zašto, i ZNA SE kako je završilo , a bome i ZNA SE da nitko neće odgovarati za to .

Magma…tu treba pitati FONDOVE što misle s tim papirima…

Ovdje…ovdje se definitivno uništava malo dioničarstvo, razbija firma i pobire vrhnje . Čačić….dioničar kojeg nema na spisku..jači od Alabame…možda žrtvuje damu za MAT ?

ps: po kojoj cijeni bi bio optimista ? Iskreno…nema te cijene . Možda bih na cijeni od 3 Kn bio pohlepni špekulant koji se nada ” ded cat bounce “..ali čaki i dok ovo pišem , zdravi razum ni kaže da to nebi bio ” dobar posao ” .

Osjećam da je VLDS gotova priča za mene . Pišem 27000 Kn minusa…nadam se da je nekome to plus .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

@bestija
1. možda se najveći optimist postaje sa 985.107 kom po tečaju… x neki xyz iznos…
2. koliko je 677.127 kom x godišnji % nečega u zadnje 3. god = ?
3. … [lol]

@gismund
Ma moj post je totalno nebitan……osim datuma.
A gle, šta da ti kažem…..ako si pesimist, onda prodaj. Ako se nečemu još nadaš, onda nemoj. Moja odluka je jasna, ja nisam u nedoumici……..reskiraću
Naravno, ne povodite se vi mojim pisanjem, odlučite sami
Nije nagovor ni na kupnju ni prodaju…….ni druk, nemam interesa za drukanje……ni za laganje.
A ovo si dobro napisao "i preko leševa"

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Zadnji puta kupovao sam na 5 kn…na špekulacije o pokretanju stečajnog postupka .

Svaki puta je odgođen .

Ovog puta, nema stečajnog postupka, ovog puta je na djelu legalna pljačka . Pljačka, koju svaki dan doživljavaju stotine domaćinstava i deseci obrta i tvrtki . Zbog nečije krive procjene, zbog nečijeg nestrpljenja .

I zbog zakona o ovrsi .

Ovog puta, nažalost, nema odgode, Validusu će definitvno oduzeti vrijednost po 10% od naše procijene . Koliko će ostati za nas, ne znam, ali , ako do sada u Hrvatskoj nismo imali pravu kopiju Enron-a, evo nam je tu , i nas u njoj .( dio kad mali dioničari kupuju dionice, a glavonje znaju da je gotovo ).

Đakovština je mila majka prema ovome . Tamo se zna tko je krao, zna se zašto, i ZNA SE kako je završilo , a bome i ZNA SE da nitko neće odgovarati za to .

Magma…tu treba pitati FONDOVE što misle s tim papirima…

Ovdje…ovdje se definitivno uništava malo dioničarstvo, razbija firma i pobire vrhnje . Čačić….dioničar kojeg nema na spisku..jači od Alabame…možda žrtvuje damu za MAT ?

ps: po kojoj cijeni bi bio optimista ? Iskreno…nema te cijene . Možda bih na cijeni od 3 Kn bio pohlepni špekulant koji se nada " ded cat bounce "..ali čaki i dok ovo pišem , zdravi razum ni kaže da to nebi bio " dobar posao " .

Osjećam da je VLDS gotova priča za mene . Pišem 27000 Kn minusa…nadam se da je nekome to plus .

Crumi, crumi… aj, jaj,jaj… pa zar te RH preveslala… novi TOP 7 je… ?… :
7. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 32.872 1,22
hahaha… što li to Audio radi ovdje među nama… planira otići u stečaj ili sl. … [rolleyes]
čitajte, čitajte… pratite, pratite… unazad te unaprijed prije ostalih… budite vazda informirani…. bez da plaćate CD-eve Fine i sl. …

@crumi
Lijep i iskren post [thumbsup]
Ja se ipak neću predati bez borbe.
A tko će koga "naguziti"……..pokazati će vrijeme.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Crumi, crumi… aj, jaj,jaj… pa zar te RH preveslala… novi TOP 7 je… ?… :
7. AUDIO (75666130770)/REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587) 32.872 1,22
hahaha… što li to Audio radi ovdje među nama… planira otići u stečaj ili sl. …
čitajte, čitajte… pratite, pratite… unazad te unaprijed prije ostalih… budite vazda informirani…. bez da plaćate CD-eve Fine i sl. …

pa Audio je tu cijelo vrijeme..ne kontam na što ciljaš, ali ima ga i na TNSA…i na trilijun drugih dionica…

no, vrijeme će pokazati .

Želim vam puno sreće, jer drugo ne pomaže .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close