VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dakle,Nadzorni odbor se sastao i "lamentirao bezveze".
Malo su zakasnili s razgovorima s vjerovnicima,ali su barem shvatili "da brod tone"!!!
Dakle nikakav sastanak sa vjerovnicima nije bio niti ima smisla u ovom stadiju.
Pozdrav

Dakle, NO se sastao i lamentirao (morao sam pogledati u riječnik da vidim kaj to znači, jer mi srpština baš neide) da im nema druge nego otići u Švicarsku po lovu i isplatiti rajficu
Sastanak uvijek ima smisla, naročito ako je sa hborom
Pozdrav do idućeg tjedna, kada izlazi ipak nešto konkretno na zse…….a izaći će (sumljam da bi me u ovom stadiju više lagali)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Dakle,Nadzorni odbor se sastao i "lamentirao bezveze".
Malo su zakasnili s razgovorima s vjerovnicima,ali su barem shvatili "da brod tone"!!!
Dakle nikakav sastanak sa vjerovnicima nije bio niti ima smisla u ovom stadiju.
Pozdrav

Dakle, NO se sastao i lamentirao (morao sam pogledati u riječnik da vidim kaj to znači, jer mi srpština baš neide) da im nema druge nego otići u Švicarsku po lovu i isplatiti rajficu
Sastanak uvijek ima smisla, naročito ako je sa hborom
Pozdrav do idućeg tjedna, kada izlazi ipak nešto konkretno na zse…….a izaći će (sumljam da bi me u ovom stadiju više lagali)
[/quote]
Kaj to Alabama lamentiranje znači u riječniku ?(ako tražite jezik naših susjeda onda trebate pogledati u rečnik valjda ,iako sumnjam da je to njihova riječ).
I da ,dragi Alabama,Švicarci jedva čekaju da daju lovu Validusu i nihovim uspješnim managerima!!!!!
Presmješno.Zar mislite da će nakon svih priča netko povjerovati u ovu
I doista nemate razloga biti ljuti na mene:Nikoga nisam nagovarao da kupi ovu dionicu i nemam nikakve veze sa njihovim poslovanjem.
Pozdrav

ma držite se vi samo ht ,ako je to vaš vrhunac investiranje
eto ja sam isto dioničar vlds i ako triba poginut ću časno s časnim ljudima ovim
neću je prodati ni po 5 ni po 1 kunu ako dođe do toga

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Kolega Alabama piše ovdje na Validusu…iako ne mora..te sve što je rekao do sada bila je istina,to je barem lako provjeriti!
Čak je i naglasio da sumnja da bi ga u ovom stadiju više lagali…što navodi na koji zaključak ?! Ako lažu oni ,laže i on nas…
Evo npr.ja više vjerujem u "Alabaminu laž"….nego u vašu istinu kolega biserakovi , jer vi prizivate stečaj Validusa odavno već i ponavljate se kao papiga jedno te isto…ali on nikako da se desi…..

[lol]

@bisakovi
Ne, ne ljutim se ja na vas, pa demokracija je…….svatko piše šta hoće. Ljutim se ja na njih i to otvoreno pišem. Švicarska država sigurno nikada vlds ne bi dala ni franka. Beljanu bi dala……ako ih zatraži sa svog računa…..pa tamo živi i radi…….a i gdje je završila sva ta lova od podignutih kredita koji sada potapaju vlds? Pa nek bar mrvicu vrate nazad. Uostalom, bili ste u vlds prije mene, znate gdje je lova završila. Lamentiranje sam uguglao i dobio da je to srpska riječ za kukanje ili plakanje, ali nebitno za ovu temu. Kada sam polemizirao sa kolegom Perommadjarom, složili smo se da treba poštivati zakon, međutim, ovdje više nema vremena za zakon……to njih ne ferma ni pola %. Ostajem pri konzervativnim metodama. I da se ne zamarate, ja sam se od te love oprostio…..nije mi bilo lako…….ali jesam……do zadnje lipe. Do vž-a mi je sat vremena vožnje……dolaziću za svaku daljnju laž. Mislim da su me razumjeli.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Alabama
Lamentiranje je latinska riječ(lamentari-oplakivanje ).No nebitno.
Ja ipak preferiram Zakone i pravnu državu.
Ne želim Vam zlo u svakom slučaju i smatram da se imate pravo boriti za svoja prava,a ako je novac od kredita pravnim osobama završavao na privatnim računima onda definitivno treba poduzeti sve pravne radnje za vraćanje novca i kažnjavanje krivaca.
Svako dobro
Pozdrav



@bisakovi

Ne, ne ljutim se ja na vas, pa demokracija je…….svatko piše šta hoće. Ljutim se ja na njih i to otvoreno pišem. Švicarska država sigurno nikada vlds ne bi dala ni franka. Beljanu bi dala……ako ih zatraži sa svog računa…..pa tamo živi i radi…….a i gdje je završila sva ta lova od podignutih kredita koji sada potapaju vlds? Pa nek bar mrvicu vrate nazad. Uostalom, bili ste u vlds prije mene, znate gdje je lova završila. Lamentiranje sam uguglao i dobio da je to srpska riječ za kukanje ili plakanje, ali nebitno za ovu temu. Kada sam polemizirao sa kolegom Perommadjarom, složili smo se da treba poštivati zakon, međutim, ovdje više nema vremena za zakon……to njih ne ferma ni pola %. Ostajem pri konzervativnim metodama. I da se ne zamarate, ja sam se od te love oprostio…..nije mi bilo lako…….ali jesam……do zadnje lipe. Do vž-a mi je sat vremena vožnje……dolaziću za svaku daljnju laž. Mislim da su me razumjeli.

Pošteno,

ali zašto da vi budete Pedro u tom šahu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nevjerojatno je što su napravili od fonda (Pleter) koji je proistekao iz kuponske privatizacije (namjenjen stradalnicima domovinskog rata). Mislim da je potrebno istražiti i pokažnjavati sve koji su nezakonito postupali. [angry]

mislim da čovjek nije bio na mjesecu i mislim da su ameri sami srušili blizance .

ZNAM DA NITKO ZA TO NEĆE ODGOVARATI :

ps:koga briga za moje mišljenje…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Nevjerojatno je što su napravili od fonda (Pleter) koji je proistekao iz kuponske privatizacije (namjenjen stradalnicima domovinskog rata). Mislim da je potrebno istražiti i pokažnjavati sve koji su nezakonito postupali. [angry]

Definitivno se slažem .Mislim da se na tom tragu može senzibilizirati javnost i pokrenuti odgovarajuće
istražne radnje.

http://www.business.hr/ekonomija/banke-za-upravitelji-protiv-novih-pravila-o-stecaju-107308

jel se VLDS nalazi u ovome

http://www.business.hr/kompanije/belje-i-dalekovod-lani-jedini-ostali-bez-ponude-za-preuzimanje-107301
PIŠE I O VLDS-u

New Report

Close