VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hanfa ima dva razloga poništiti trgovanje, neočitanje uprave i greška u sustavu zse

ali pogodite što, niti to nije dovoljno!

postoji li uopće ijedan slučaj u kojem oni reagiraju?

slijedi nam precesija

@zizi
Pa znam da intercapital nije kriv……već sam napisao da je jedini krivac vlds, odnosno uprava, koja ima samo 1. člana koji ne smije ništa objaviti bez Beljanovog blagoslova.
Sastanak sa vjerovnicima još traje…….nadam se dogovoru…..ali šteta je već učinjena i ne da se popraviti. Što se hanfe tiče, ona jedino može novčano kazniti vlds…….a to je odgovornima u vlds, kao dobro jutro….da imaju šta čitati uz jutarnju kavicu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Sastanak je završio. Rezultat ćete moći pročitati za sat vremena na zse.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Sastanak je završio. Rezultat ćete moći pročitati za sat vremena na zse.

Brzo su završili to je dobar znak.

Izgleda da je nešto pozitivno dogovoreno. Ili opet navlakuša?

manje je više, a više još više

Šta ste se uspaničili ovih dana ako je dionica došla na 4kn..to se mjesecima ovdje piše kako je stečaj neizbježan i da slijedi rasprodaja firme.Ja se uopće nisam obazirao na svakakve komentare jer meni je bila jeftina dionica jer razmišljam dugoročno.Kako je tek Alabami koji je kupovao po 13kn pa malo niže,ipak je on većinski dioničar a nitko ga ništa nepita.On mora organizirat nas male dioničare ako ima nepravilnosti u svezi ove dionice.Mnogi od nas nisu zadovoljni trenutnom cijenom pa ako ima kaznenih dijela to treba hitno istražit.Mnogi bi htijeli kupit nekretnine i dr,,za jeftine novce i tako se dokopat nečega što jako puno vrijedi.Sad će drugi napisat da je to recesija,pa nemože netko sam odlučivat o ovoj firmi,znači mi ostali nepostojimo.Zato sve informacije koje dobijete ovdje izložite jer mnogi od nas imaju određenu količinu ovih dionica i nemislimo prodavat za mrvice netkome tko zna šta kupuje.Paničara je bilo i u ratu,pa ipak smo ga dobili..


Izgleda da je nešto pozitivno dogovoreno. Ili opet navlakuša?

Kolega, ako je to meni namjenjeno, reći ću vam slijedeće:
Meni je svejedno da li je cijena dionice 4,5,6…..ili 10 kn. Napisao sam da iz inata neću prodati ni komada……a imam ih……pa vidjeće se večeras.
Isto tako ne mislim se povlačiti po sudovima…….više sam sklon konzervativnim metodama….recimo dogovoru. Pišem ono što znam……..izaći će sigurno na zse. Kada izađe, komentiraćemo.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

http://zse.hr/default.aspx?id=38860

ne piše kaj su konzumirali na sastanku i ko je zaboravil ispričat vic o neobavještavanju javnosti o ovrhama.

Dakle,Nadzorni odbor se sastao i "lamentirao bezveze".
Malo su zakasnili s razgovorima s vjerovnicima,ali su barem shvatili "da brod tone"!!!
Dakle nikakav sastanak sa vjerovnicima nije bio niti ima smisla u ovom stadiju.
Pozdrav

ali su bar malo popravili štetu..

dogovorili su se da će se dogovarati…isto kao kad je Jadranka rekla da su na putu da pronađu put
?
[huh]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close