VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pluris je otišao u stečaj kad je postalo jasno i nezaustavljivo da je rajfica 😉 izgurala ovrhu nad validusovim dionicama. to je jasno. ali nije jasno do kraja (barem meni) ko je tu koga naguzio…





Dečki može ispod 6 još danas, da i ja nešto piknem u siječanjskoj rasprodaji

jučer sam bio spreman platiti malo ispod 6, danas nudim ispod 4
[/quote]

Danas ne nudim više ništa [shocked], trgovina podsjeća na prošlogodišnju magmu kada se stvarao privid jeftine kupnje.
Sretno onima koji su ostali unutra sa pozamašnim kapitalom, falit će ga na drugim dionicama.
[/quote]
Sreća je relativan pojam. Imam neki feeling da od dražbe neće biti ništa.
[/quote]

Malo povijesti…
13.05.2011.
http://www.zse.hr/UserDocsImages/aktualno/Drazba_HITA.pdf
18.05.2011.
http://www.zse.hr/UserDocsImages/aktualno/hita_odgoda.pdf


pluris je otišao u stečaj kad je postalo jasno i nezaustavljivo da je rajfica 😉 izgurala ovrhu nad validusovim dionicama. to je jasno. ali nije jasno do kraja (barem meni) ko je tu koga naguzio…

Samo te dionice je vlds založio kod hypice, erste, hbora da bi dobio kredite. Dotičnim bankama se baš ne otpisuje taj novac pa su zatražile sudsku obustavu dražbe, jer one imaju založno pravo. Rajfica, ako ide do kraja (do dražbe) ući će u sudske sporove sa dotičnim bankama. Oataje nam da vidimo, šta su se banke dogovorile….sve meni (rajfica) ili podijela plijena.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



pluris je otišao u stečaj kad je postalo jasno i nezaustavljivo da je rajfica 😉 izgurala ovrhu nad validusovim dionicama. to je jasno. ali nije jasno do kraja (barem meni) ko je tu koga naguzio…

Samo te dionice je vlds založio kod hypice, erste, hbora da bi dobio kredite. Dotičnim bankama se baš ne otpisuje taj novac pa su zatražile sudsku obustavu dražbe, jer one imaju založno pravo. Rajfica, ako ide do kraja (do dražbe) ući će u sudske sporove sa dotičnim bankama. Oataje nam da vidimo, šta su se banke dogovorile….sve meni (rajfica) ili podijela plijena.
[/quote]

Dokapitalizacija i vlasničko restrukturiranje… vuk sit i sve ovce na broju… [lol]



pluris je otišao u stečaj kad je postalo jasno i nezaustavljivo da je rajfica 😉 izgurala ovrhu nad validusovim dionicama. to je jasno. ali nije jasno do kraja (barem meni) ko je tu koga naguzio…

Samo te dionice je vlds založio kod hypice, erste, hbora da bi dobio kredite. Dotičnim bankama se baš ne otpisuje taj novac pa su zatražile sudsku obustavu dražbe, jer one imaju založno pravo. Rajfica, ako ide do kraja (do dražbe) ući će u sudske sporove sa dotičnim bankama. Oataje nam da vidimo, šta su se banke dogovorile….sve meni (rajfica) ili podijela plijena.
[/quote]
Kao što rekoh…pomalo…ne bih se ni ja čudio da od dražbe na kraju ne bude ništa..vidjet ćemo




pluris je otišao u stečaj kad je postalo jasno i nezaustavljivo da je rajfica 😉 izgurala ovrhu nad validusovim dionicama. to je jasno. ali nije jasno do kraja (barem meni) ko je tu koga naguzio…

Samo te dionice je vlds založio kod hypice, erste, hbora da bi dobio kredite. Dotičnim bankama se baš ne otpisuje taj novac pa su zatražile sudsku obustavu dražbe, jer one imaju založno pravo. Rajfica, ako ide do kraja (do dražbe) ući će u sudske sporove sa dotičnim bankama. Oataje nam da vidimo, šta su se banke dogovorile….sve meni (rajfica) ili podijela plijena.
[/quote]
Kao što rekoh…pomalo…ne bih se ni ja čudio da od dražbe na kraju ne bude ništa..vidjet ćemo

[/quote]
Vidjeti ćemo. Kada od nikoga iz vlds ne možeš dobiti pojašnjenje…….probaš kod vjerovnika (drugih banaka)…….ove u vlds ionak boli k. šta se događa.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Samo te dionice je vlds založio kod hypice, erste, hbora da bi dobio kredite. Dotičnim bankama se baš ne otpisuje taj novac pa su zatražile sudsku obustavu dražbe, jer one imaju založno pravo. Rajfica, ako ide do kraja (do dražbe) ući će u sudske sporove sa dotičnim bankama. Oataje nam da vidimo, šta su se banke dogovorile….sve meni (rajfica) ili podijela plijena.

Rajfica, hm hm. Pročitajte intervju s Darkom Šketom na t-portalu i problemima koje je imao s Pevecovim centrom na Jankomiru zbog kojega je skoro propao preustroj Peveca.

A onda pokušajte nazvati gdina Ticu. 😀

Hoće danas biti opet BUG u 16 sati?

manje je više, a više još više


Što se događa u slučaju neuspjele dražbe !?

Ako prodaja dionica ne uspije ili se ne održi u roku, obavjestiti će se sud i broker će nastaviti sa pokušajima prodaje dok sud ne donese drugačiji nalog.

Sud će obustaviti postupak ako niti jedna od stranaka ne predloži u propisanom roku ponovnu prodaju na burzi ili ako se dionica ne uspiju prodati u ponovnom roku koji sud odredi.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@lebowski
Ne znam zašto t-portal ne mogu otvoriti……ali koliko se ja sjećam slučaja Pevec, zar nije na kraju rajfica popustila? Ili griješim?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

na kraju je, ali je navodno morao lobirati Josipovićev savjetnik…

ne bih ja uopće razmišljao da dražbe neće biti jer će se rajfica predomisliti. taki su, a mi ponekad to ne razumijemo… – ili nam nije u interesu. imam nekoliko tisuća razloga da ne budem sretan i nisam! rajfica je sigurno učinila sve što je bilo prihvatljivo do sad. jbg

New Report

Close