VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa nije valjda da ćete zatuć danas ispod 4kn…

Kad je nešto na bubnju pitanje je dali možda i 4 nije previše. Matematički gledano Validus stvarno ne vrijedi ništa. Špekulativno kupovati nešto što je na bubnju također nema smisla. Tako ja vidim stvari.

RBA je napravila dobar potez i možda će se jedina naplatiti do kraja a ostalima malo ili ni malo.

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)


pratim ovajforum i nerviram se kaoi vi. imam dionice validusa kupljene po cijeni od 70 setak kuna. Totale sam neupućen. Prodajom validusa ostaju li naše dionice nama ili su i one automatski prodane?

Zamisli to ovako: Validus je -TORBA,mirna,vaba,hefa.itd…to su NOVCI
RBA ti uzme NOVCE tebi ostane TORBA naravno prazna.

Ako je VLDS toliko komiran, zašto nije pokrenut stečaj, nego se ovako putem ovrha čerupa ?

Čini mi se da se ovdje provodi neka hebena kuhinja, pogotovo ako se poveže sa događanjima u Questusu

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Pa nije valjda da ćete zatuć danas ispod 4kn…

Kad je nešto na bubnju pitanje je dali možda i 4 nije previše. Matematički gledano Validus stvarno ne vrijedi ništa. Špekulativno kupovati nešto što je na bubnju također nema smisla. Tako ja vidim stvari.

RBA je napravila dobar potez i možda će se jedina naplatiti do kraja a ostalima malo ili ni malo.
[/quote]

Prva cijena u prvom krugu bi bila 6.74(ispod te cijene ne smije prodavati) a ako se nebi prodala u prvom ide drugi krug u kojem cijena ne smije ići ispod 2/3 prvo procijenjene(4.49). Sud će obustaviti postupak ako niti jedna od stranaka ne predloži u propisanom roku ponovnu prodaju na burzi ili ako se dionice ne uspiju prodati u ponovnom roku koji sud odredi.

Sada cijena 4.00.

bit će bolje................




Pa nije valjda da ćete zatuć danas ispod 4kn…

Znači ne smiju prodavati ispod 4.49.
Loše sam sročio,pa da ponovim.

Kad je nešto na bubnju pitanje je dali možda i 4 nije previše. Matematički gledano Validus stvarno ne vrijedi ništa. Špekulativno kupovati nešto što je na bubnju također nema smisla. Tako ja vidim stvari.

RBA je napravila dobar potez i možda će se jedina naplatiti do kraja a ostalima malo ili ni malo.
[/quote]

Prva cijena u prvom krugu bi bila 6.74(ispod te cijene ne smije prodavati) a ako se nebi prodala u prvom ide drugi krug u kojem cijena ne smije ići ispod 2/3 prvo procijenjene(4.49). Sud će obustaviti postupak ako niti jedna od stranaka ne predloži u propisanom roku ponovnu prodaju na burzi ili ako se dionice ne uspiju prodati u ponovnom roku koji sud odredi.

Sada cijena 4.00.
[/quote]

bit će bolje................


pratim ovajforum i nerviram se kaoi vi. imam dionice validusa kupljene po cijeni od 70 setak kuna. Totale sam neupućen. Prodajom validusa ostaju li naše dionice nama ili su i one automatski prodane?

Vaše dionice ostaju Vama, ovdje se radi samo o parama. Nadam se da sam pomogao.

WWW.KUCILOORO.COM

jel neko zna jel se šta promijenilo u međuvremenu ili su još skupa:
Vaš link

neizvjesnost i nedostatak informacija su dvije stvari koje će ubit dionicu. ovdje je to još i potencirano činjenicom da vijesti ima (odluke sudova su stare preko mjesec dana), samo ih nitko nije objavil. pitanje je kolko još ima sudskih odluka koje tek treba objavit. nisu mi jasni ovi partizani danas koji su kupovali po 4,50. nije li u interesu pojedinca kupit što jeftinije, ak već kupuje.

Glede vaših upita o jučerašnjem trgovanju dionicom nakon 16.00, evo službenog odgovora sa Zagrebačke burze na naš upit

http://www.poslovni.hr/vijesti/dionicare-validusa-zanimaju-transakcije-iza-16h-evo-sto-kazu-iz-zse-194393.aspx

Suricata suricatta

Samo vi skrećite pozornost. Srenuo bi ja pozornost vama da je u aplikacijama svih brokera trgovanje dionicom završeno u 16:00 što je greška na vašoj platformi za trgovanje i ujeo vuk magare!

Niti su se mogli davati nalozi iza 16:00!!

Ali naravno da to nije vaša greška!

Zašto dražba uravnoteženja nije bila vidljiva u sustavu???

Brzo s time pod tepih?

Srdačno!

2012/1/11 Zagrebacka burza

Postovani,

slijedom Vaseg upita, slobodni smo skrenuti pozornost na čl. 214 Pravila Zagrebačke burze, a koje se odnosi na vrijeme trgovanja.

Za dionicu oznake VLDS-R-A netom prije kraja trgovine dana 10. 01. 2012. pokrenuta je dražba uravnoteženja te je, sukladno navedenoj točki Pravila, vrijeme trgovine za tu dionicu produženo do završetka dražbe uravnoteženja.

Srdacno,

Zagrebačka burza d.d.

slijedi nam precesija

Sad se klupko pokrenulo…..
Neće to proći tek tako kad se Hanfa dohvati posla!

korisniče gordy, pa jel bolje daj što daš ili se nadati da će u torbi nešto ostat?

New Report

Close