VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@bisakovi
A otkud će se onda ispoštovat obaveza prema RBA ,HBOR…… ako su oni mogli stavit ovrhu što ne bi i mi.Pa kad se ovako rasprodaje imovina nek prodaju i ovo van granica ….sve na bubanj….kad je sve ionako jedna velika prevara.
btw šta misliš dal je Šelebaj stvarno tolko mogo fulat kad je ovo izjavio 23.11.2010.:

U portfelju Validusa nalaze se poduzeća kao što su splitski Mils, Hoteli Vis, Vaba banka, Fima banka Sarajevo, Hoteli Helios na Hvaru i Mirna Rovinj, te niz nekretnina u Bosni i Hercegovini. Šelebaj je kazao da ne smije reći koliki je ukupni dug Validusa, ali se neslužbenim konzervativnim izračunima dolazi do iznosa od 170 milijuna kuna, čak i kad se njemu pribroji izvid porezne Uprave koji je pokazao da je Validus u posljednjih pet godina napravio desetke milijuna kuna duga prema državi zbog neplaćenih poreza. Šelebaj tvrdi da su na zapisnik Porezne uprave uložili prigovor i da stoga nemaju evidentiran dug. Ustvrdio je da je i uz takav potencijalni dug imovina Validusa veća od njegova duga i da bi nakon podmirivanja vjerovnika uz njegov prijedlog Validus trebao nastaviti poslovati, doduše mnogo manji nego dosad.


jedan zeko iskočio…

bežanija



Ljudi, čudi me da više vam nije reagiralo na ono što se desilo jučer u tvz.drazbi, ali evo vam ekskluziva.
Dakle, broker mi je upravo potvrdio da se ZSE očitovala da je POSTOJAO BUG jučer u 16:00, što znači da niti jedan nalog nakon tog vremena nije mogao stići na burzi, preko niti jednog brokera.
Medjutim, ono što je krajnje zabrinjavajuće i usudio bih se reći, katastrofalno za naše trzište je činjenica da burza ne zeli JAVNO priznati grešku (kako mi tvrdi broker), odnosno ne zeli poništiti transakcije i nadoknaditi štetu ulagačima. Navodno će samo poraditi na tome da isprave ovaj BUG.
Dakle, ako svi mi ne ustanemo protiv toga i javno ih ne raskrinkamo, oni neće učiniti NIŠTA da javnost sazna za ovaj sramotan propust.

Da se to meni dogodilo poslao bih prijavu Hanfi.
[/quote]
Da! Treba prijaviti i to odmah. Sretno ljudi i bez straha, jer za to ih treba razapet [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!



Ljudi, čudi me da više vam nije reagiralo na ono što se desilo jučer u tvz.drazbi, ali evo vam ekskluziva.
Dakle, broker mi je upravo potvrdio da se ZSE očitovala da je POSTOJAO BUG jučer u 16:00, što znači da niti jedan nalog nakon tog vremena nije mogao stići na burzi, preko niti jednog brokera.
Medjutim, ono što je krajnje zabrinjavajuće i usudio bih se reći, katastrofalno za naše trzište je činjenica da burza ne zeli JAVNO priznati grešku (kako mi tvrdi broker), odnosno ne zeli poništiti transakcije i nadoknaditi štetu ulagačima. Navodno će samo poraditi na tome da isprave ovaj BUG.
Dakle, ako svi mi ne ustanemo protiv toga i javno ih ne raskrinkamo, oni neće učiniti NIŠTA da javnost sazna za ovaj sramotan propust.

Da se to meni dogodilo poslao bih prijavu Hanfi.
[/quote]
poslao već…evo odgovor
Poštovani,

Vezano uz Vaš upit izvješćujemo Vas kako Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga kontinuirano pratiti trgovanje dionicama VLDS-R-A te će, ukoliko utvrdi bilo kakve nezakonitosti i /ili nepravilnosti, postupiti sukladno svojim zakonskim ovlastima.

Srdačan pozdrav!


A ja molim za pomoć SEDMU SILU da ukažu na makinaciju,brutalno uništavanje Validusa ,na aktere ove "famozne" devastacije

Nije li očito ko je krivac? Pluris d.d. tj. nekadašnja FIMA Grupa d.d.



Ljudi, čudi me da više vam nije reagiralo na ono što se desilo jučer u tvz.drazbi, ali evo vam ekskluziva.
Dakle, broker mi je upravo potvrdio da se ZSE očitovala da je POSTOJAO BUG jučer u 16:00, što znači da niti jedan nalog nakon tog vremena nije mogao stići na burzi, preko niti jednog brokera.
Medjutim, ono što je krajnje zabrinjavajuće i usudio bih se reći, katastrofalno za naše trzište je činjenica da burza ne zeli JAVNO priznati grešku (kako mi tvrdi broker), odnosno ne zeli poništiti transakcije i nadoknaditi štetu ulagačima. Navodno će samo poraditi na tome da isprave ovaj BUG.
Dakle, ako svi mi ne ustanemo protiv toga i javno ih ne raskrinkamo, oni neće učiniti NIŠTA da javnost sazna za ovaj sramotan propust.

Da se to meni dogodilo poslao bih prijavu Hanfi.
[/quote]

daj sklopite tekst, bacite tu i poslacemo hanfi svi svako sa svoje adrese i cc novinare

slijedi nam precesija

E sad, da li se postaviti iznad ovoga sa 1100 kom. na 0,14 lipa, ili ipak za svaki slučaj biti malo iza njega?




@Razorback

vidim da ne poznate skoro pa ništa o predmetu… te me baš lipo nasmijavate… tj. po vama će i VABA u stečaj… budući da Pluris drži 8,99% Vabe… [lol]

Radi se o 1800 kuna potraživanja. Da li pluris ima toliko "puno" za platiti….neznam, ali da pluris ode u stečaj, to bi bilo izvrsno….rješili bi se najvećeg utega oko vrata.
[/quote]

Sad je situacija malo drugačija, tj. razvila se. Ispada da je stečaj Pluris-a sve samo ne dobra vijest za VLDS. 😀

Glavni igrač… biti će/tzv. već je… ovaj tj. budući uknjižbeni vlasnik… 677.127 : 2.701.538 = % ?

Ne srljati…bit će ovdje još svega!

To: pitanja@zse.hr, info@hanfa.hr, tech-support@zse.hr, potrosaci@hanfa.hr
Bcc: (novinari)
Subject: Neregularne transakcije na ZSE iza 16:00 na VLDS-R-A

Poštovanje ekipa u HANFI, ZSE i svima nam dragi novinari (bcc),

Mi, mali dioničari tražimo javno očitovanje u svezi propusta na ZSE dana 10.01.2012 i neregularnih transakcija provedenih iza 16:00 na tickeru VLDS-R-A

VLDS-R-A 5,00 34 170,00 10.1.2012 16:09:19
VLDS-R-A 5,00 200 1.000,00 10.1.2012 16:09:19
VLDS-R-A 5,00 1080 5.400,00 10.1.2012 16:09:19
VLDS-R-A 5,00 200 1.000,00 10.1.2012 16:09:19
VLDS-R-A 5,00 4000 20.000,00 10.1.2012 16:09:19
VLDS-R-A 5,00 150 750,00 10.1.2012 16:09:19
VLDS-R-A 5,00 200 1.000,00 10.1.2012 16:09:19
VLDS-R-A 5,00 200 1.000,00 10.1.2012 16:09:19
VLDS-R-A 5,00 700 3.500,00 10.1.2012 16:09:19

Male dioničare tko šljivi, a ne tko štiti,

jel tako gospodo!

—————–

Šaljite!!!

slijedi nam precesija

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38848

slijedi nam precesija

New Report

Close