VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ZZtop, 10.01.2012. u 23:08
@ZZtop

Može! A ako nas netko oplete i mazne sve u paketu, što onda…!??
[/quote]
ne može… na 6,80… naravno onoga tko je vazda blizu okidača naloga…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=32822

Kako je onda danas ošlo preko 25% u minus bez dodatne blokade..!??


@ zizi
ma, može, šta se mene tiče…staviću ja svoje, nije mi bed……ali mislim da bi trebali nešto ozbiljnije poduzeti……ili ćemo biti dioničari neke ledine u Bosni (to još nije na bubnju, koliko vidim)

nije ni Banka u Bosni na bubnju

A ja molim za pomoć SEDMU SILU da ukažu na makinaciju,brutalno uništavanje Validusa ,na aktere ove "famozne" devastacije

ahhahah
koja je ovo sprdačina o bože me sačuvaj
evo malo sam zalutao na ove stranice pa malo listam što imaju u portfelju
dakle 80 posto helios farosa za početnih 8,1 milion kuna
hahahah
pa onda je bolje da to daju djabe
u zagrebu je kuca od 600 kvadrata prodana za 2,4 miliona eura
e moji bankari slabo su vas učili kako se upravlja portfeljima

Postanite Eu-robovi


Kako je onda danas ošlo preko 25% u minus bez dodatne blokade..!??

a hebem ti (namjerno-ne namjerno… ) kilave software-e… otkažimo onda do daljnjeg sve… sačekajmo dužno očitovanje Uprave u svezi našeg "regresnog prava"… naravno ukoliko isto doista postoji… tj. zahvaljujem se Ljubi Jurčiću na izričitu medijsku spomen istog – vezano za aferu Spice…
btw: zanimljivo da se je Podravka upravo 23.12.2011 nagodila sa OTP/Molom u svezi zaključnog/preostalog duga vezanog za aferu Spice … tj. upravo je isti dan ovrha nad imovinom Validusa postala konačna… a gle čak i koincidenciju… Podravka se nagodila za preostalih cca 20.000.000 kn tj. upravo koliko okvirno i navodno Reiffeisen banka potražuje… odnosno taj dug pokušava naplatiti putem predviđene – dakle ne još održane dražbe… naveo sam predviđene, jer je i HITA u svibnju 2011 već bila oglasila prodaju Mirne u korist Podravke, ali je ista dražba iznenada bila otkazana… dakle sve su karte još otvorene…


Kako je onda danas ošlo preko 25% u minus bez dodatne blokade..!??

Mislim da može biti samo jedna dnevno (blokada) a bila je ujutro.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@zizi
Njima je interesantna samo vaba, i cijela predstava se izvodi da bi se vaba što jeftinije kupila. Ovo ostalo ionako nitko neće htjeti u komadu kupiti.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Smrdi na sve strane.., kao što sam rekao ovdje bi Hanfa trebala reagirati i blokirati do daljnjega ovu farsu te poništiti transakcije od danas i jučer te istražiti slučaj…., pozdrav….

tko izlazi vani? Lp



@zizi

Njima je interesantna samo vaba, i cijela predstava se izvodi da bi se vaba što jeftinije kupila. Ovo ostalo ionako nitko neće htjeti u komadu kupiti.

Preveliki diskont na svemu ,o Vabi da ne pričam,bojim se da će puno toga otić ovako badava….e Šeremet,Šeremet….da te bar infarkt kresnuo prije nego si došo u validus.

@gordy
Vjerovatno si u pravu. Iskreno, sutra nemam volje ni upaliti računalo…..ali ajd……kad zizi hoće. Umoran sam od svega…….ponajviše od validusa…….laku noć

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close