VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sutra ću staviti na prodaju svoje dionice na 6,70
Hoće mi se netko pridružiti?

zakaj baš 6,7?
[/quote]
Ma meni svejedno, zizi predlaže

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@gordy
Imala si pravo……..sorry

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ja sam mislio da ćete vi za ozbač, a ono…… [huh]

Kontaktirao sam danas brokera u vezi onog što sam sumnjao, a to je da današnje transakcije provedene nakon "drazbe" u 16:09:xx nisu regularne i trebale bi biti poništene, jer burza nije zaprimala naloge nakon 16:00:00, nego je sve bilo blokirano bar za nekoliko brokera po mojem saznanju….dakle nikakvog uravnotezenja nije bilo, nego je samo onaj koji je stavio nalog na prodaju cca 2minute do 16h svoje prodao tako što je pokupio one koji su u tom času bili postavljeni iznad 5kn.
U svezi toga, moj broker je poslao upit na ZSE za provjeru transakcija i objašnjenje zašto nisu izlistavane preko njih, pa vjerojatno slijedi pojašnjenje i daljnje mjere.
Dakle, evidentna je greška koja se desila na sustavu ZSE, što ne moze proći tek tako, jer se ista stvar sutra moze desiti na bilo kojoj dionici.

Muljaža na muljažu……a jesmo ovce u mp3


@kvart99

Daj potvrdi zahtjev……ne vidim šta pišeš (ako želiš, naravno)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Lako moguće da je bio samo "malfunction" na ZSE (koji je bio očit), ali u tom slučaju me čudi što uopće nisu reagirali nikakvim priopćenjem nakon završetka trgovanja, odnosno obavijest o provjeri transakcija etc, kao što obično to zna bit.
A što se tiče muljaza, interesantno je to što su neko vrijeme bila 2 naloga iznad 6kn (nekih 2100 komada ako se ne varam), ali je prodavač u 15:58 ili ih zakasnio poklopiti ili mu je bilo draze prodati na kraju trgovanja po 5kn… [rolleyes]

@kvart99
sutra vjerovatno opet blokada trgovanja… ali možebitno podosta duža nego danas….
Beljan… možda hebe nas… ali nećemo mu ostat dužni…


To što se sudskom odlukom na tržištu iznenada našla gotovo trećina dionica Vabe za polovicu nominale iznenadila je ostale suvlasnike banke.

Sumnja u pogodovanje
Među njima se neslužbeno pojavila glasina da se na taj način pogoduje unaprijed poznatom kupcu. Iz Raiffeisen banke u neslužbenom razgovoru takve su glasine odbacili. "Nas zanima samo naplata našeg duga koja je išla po redovnoj proceduri kakvu primjenjujemo za sve dužnike, a prodat ćemo dionice prema najbolje ponuđenoj cijeni", rekao nam je izvor banke.

MA SVE JE ČISTO KO SUZA [lol]

http://www.poslovni.hr/vijesti/sud-po-nalogu-rba-imovinu-validusa-stavio-na-bubanj-194364.aspx

Superiška, VABA pada za šaku dolara.., muljaže do jaja, ajmo rasturit i ono malo što vrijedi…, Hanfa…, poništavaj jučerašnje i današnje transakcije dok istina ne iziđe na vidjelo…

Vidim pricaju se losi vicevi. Ovo nam dodje kao zadnji stadij neke terminalne bolesti.

Svi ste znali da ovdje mac stecaja visi nad glavom, ali ste to ipak ignorirali. Sad je kasno za kajanje.

Meni nije jasno kako su danas blokirali trgovanje, a jučer su pustili da se Interkapital iskipava bez problema i blokada, iako je tek POSLIJE završetka jučerašnjeg trgovanja došla obavijest da se radi o ovrsi i rasprodaji dionica preko interkapitala! Takva vijest morala je jučer biti objavljena prije otvaranja uz obaveznu blokadu od barem 2 sata, a ne da se sazna naknadno!! Sve jučerašnje transakcije trebale bi biti poništene jer ovakvim svinjarijama potjerat će s burze još ovo malo ulagača što je ostalo!!
Dok je bio Samodol HANFA je bar nešto radila, a sad na ZSE bagra radi što hoće!!!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Sutra ću staviti na prodaju svoje dionice na 6,70
Hoće mi se netko pridružiti?

hahah hocu ja imam preko 10.000 komada i nisam niti jednu prodao
[/quote]
ajmo onda svi – naravno voljni… sutra u 10:00 sav portfelj na tečaj 6,80…. blokada bila ili ne bila…

sappy, 10.01.2012. u 23:05
@ZZtop
ajmo onda svi – naravno voljni… sutra u 10:00 sav portfelj na tečaj 6,80…. blokada bila ili ne bila…

Može! A ako nas netko oplete i mazne sve u paketu, što onda…!??

@ zizi
ma, može, šta se mene tiče…staviću ja svoje, nije mi bed……ali mislim da bi trebali nešto ozbiljnije poduzeti……ili ćemo biti dioničari neke ledine u Bosni (to još nije na bubnju, koliko vidim)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close