VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što reći!!!
Koju posluku porati!!!
Kome!!!

[bye]

nastavak trgovnja

http://www.zse.hr/default.aspx?id=38840

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Možda vani zeleno povuće cijelo tržište u zeleno pa i vrijednost nad ovršenikovom imovinom poraste do neslućenih razmjera, naplate se ovrhovoditelji i još ostane svakom dioničaru 3o kn/dionici. [rolleyes]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


Vaš link

VLDS je prcijenjen na 6,74 kn, to bi onda bila najniža cijena po kojoj će ga Intercapital prodavati!
pitanje pitanja je ipak VABA i njena prodaja jer sve ovo drugo je sitna lova

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

nije li malo čudno da cijeli validusov portfelj vrijedi 60 milja?


nije li malo čudno da cijeli validusov portfelj vrijedi 60 milja?

to su početne cijene, mogu biti prodane i za više….VLDS je početna bila 6,74 kn, a većina je jučer prodana po oko 7,30 kn..ostalo bi moglo postići i više cijene, ovisno o interesu kupaca

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!



nije li malo čudno da cijeli validusov portfelj vrijedi 60 milja?

to su početne cijene, mogu biti prodane i za više….VLDS je početna bila 6,74 kn, a većina je jučer prodana po oko 7,30 kn..ostalo bi moglo postići i više cijene, ovisno o interesu kupaca
[/quote]

Pitanje je samo ko bi kupovao dionice validusa kad nakon rasprodaje vlastitog portfelja validus neće vrijedit ni pišljive kune? Bem ti logiku.

never surrender

Ne bih htio biti nepristojan, pa vas molim da smanjite p.m.-ove jer ja iskreno NEZNAM odgovore na sve vaše upite.
Ono što znam da je rajfica dobila sudsko rješenje, protiv kojega nema žalbe. Znači ovrhom će se naplatiti. Dug prema rajfici je oko 3 milijuna eura. Drugi vjerovnici nisu zatražili ni ovrhu niti stečaj iz kojeg bi se naplatili. To je sve što znam……pretpostavljao ne bih ništa, jer pretpostavka je majka svih zaheba. Osobno neću ni prodavati ni kupovati.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



nije li malo čudno da cijeli validusov portfelj vrijedi 60 milja?

to su početne cijene, mogu biti prodane i za više….VLDS je početna bila 6,74 kn, a većina je jučer prodana po oko 7,30 kn..ostalo bi moglo postići i više cijene, ovisno o interesu kupaca
[/quote]


@gordy

prodaje se dio imovine VLDS… tj. npr nije na prodaju Moja banka… itd.
evo što posjeduje VLDS (na dražbi je samo dio… a dražbom bi se trebali riješiti dugovi… što smo svi u biti i očekivali tj. da se odblokira račun VLDS… zar ne… a sada kada se dugovo riješavaju opet ne valja… zanimljivo…)
ORGANIZACIJSKA STRUKTURA:
Validus d.d. Varaždin, iskazuje vlasništvo od 70,79 % temeljnog kapitala Hoteli Helios – Faros d.d. Stari Grad,
otok Hvar, vlasništvo od 68,72 % temeljnog kapitala VIS d.d. Vis, vlasništvo od 62,82 % temeljnog kapitala MILS
Mljekara Split d.d. Split i 100,00 % vlasništva u Švica projekt d.o.o. Varaždin. Validus d.d. Varaždin, kao matica i
Hoteli Helios – Faros d.d. Stari Grad, VIS d.d. Vis, MILS Mljekara Split d.d. Split i Švica projekt d.o.o. Varaždin,
kao povezane podružnice – ovisna društva, obavljaju različite djelatnosti.
Validus d.d. Varaždin, iskazuje značajan utjecaj kod VABA d.d. Banka Varaždin (29,49 % glasačke moći), MOJA
Banka d.d. BIH (23,80 % glasačke moći), Modra špilja d.d. Komiža (22,86 % glasačke moći) i u ELAK d.d.
Durñevac (46 % glasačke moći – društvo u stečaju).

+ Dugotrajna ulaganja u materijalnu imovinu za prodaju i iznajmljivanje
(u tisućama kuna)
Opis nekretnine Površina Vrijednost
Poslovni prostori u zgradi ĐĐ Holding (9,10 i 11 kat), Sl. Brod 2.239 m2 6.911
Grañevine i zemljište u Sinju – kožara, klaonica, skladište, dvor 25.318 m2 7.363
Zemljište u Starom Gradu, Hvar 12.207 m2 24.281
Zemljište u Švici 650
Zgrada, dvorište, parkiralište i garaža u Aninoj, Varaždin 1.740 m2 22.502
Ukupno vrijednost nekretnina za prodaju i iznajmljivanje 61.707

Početna cijena validusa je 100 kn pa smo za sudsku odluku saznali 2 mjeseca kasnije,za ovu ovrhu smo saznali isto 2 mjeseca kasnije,predlažem da se udružimo i uzmemo odvjetnika jer će stečajni upravitelj Plurisa krajem 3 mj imati na stolu sve plurisove dugove a to je opet za 2 mj pa da ne zakasnimo sa utuženjem zbog nepoštivanja važeće sudske odluke.

@gordy
rok za predaju zahtjeva/tužbe ili sl. … je 30 dana od objave u NN da je Pluris u stečaju…

Eto taman stignemo….bar nešto na vrijeme!
Inače će se i njihov portfelj ovako raspičkat.Da su bar našli kakvog partnera ili fond ili nekog ko bi to preuzeo pa bi mogli ostat uz novog gazdu a ne ovako sramotno rasprodavat imovinu…
DA SU JU PLATILI SVOJIM NOVCIMA NE BI OVAKO NEODGOVORNO POSTUPALI!!!!

New Report

Close