VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i što sad????

Pitam se kud ce VLDS ovih dana…..

Vaba ide po asku….

biće to nova ina rekao sam to davno još u rujnu samo ovdje bi moglo i više potegnuti

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@gismund
i? jel sam ti jučer rekao da ću jutros onemogučit daljnje hokus-pokus igrice itd. na VLDS-u… tj. dok se Uprava VLDS ne očituje…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/dBx24MMdXm4P2sXbrVnYjA==.pdf



BINGO!!!! Konačno smo se riješili utega…. [lol]
Bravo Alabama i svi ostali… koji su vjerovali u VLDS….

REPUBLIKA HRVATSKA Poslovni broj: 3 St-271/11-14

TRGOVAČKI SUD U VARAŽDINU

O G L A S

o otvaranju stečajnog postupka

I/ Otvara se stečajni postupak nad društvom Pluris dioničko društvo za upravljanje drugim društvima, skraćena tvrtka Pluris d.d. Varaždin, Anina 2, MBS: 080144704, OIB: 09305641861, sa danom 29.12.2011.g., te pravne posljedice otvaranja stečajnog postupka nastupaju istoga dana.

http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=27

Tehničkim rječnikom ovo je šah…


Danas oko 11h biti će nešto na zse, a nije imenovanje pred. uprave.

A prva iduća objava na zse koja će bit vezana uz validus će vjerojatno bit šah-mat.

Pluris u stečaju jednako naplata od Validusa ( koji je i ovako dužan do grla ) jednako stečaj Validusa. Validus sad može spasit jedino princ na bijelom konju koji u torbama nosi stotine milijuna kuna.

Jel ko vidio princa na bijelom konju s parama? Ja samo vidim divlje svinje kako trčkaraju okolo i riču, a ne nose pare.

Sorry dečki, ova izopačena retorika kojom ste drukali vam više neće puno pomoć…Validus nije nikako "too big to fail", zapravo, nema ni jednog jedinog normalnog razloga zašto bi ga se držalo na životu. Druga je stvar jer ste vi špekulativno ovdje zaglavili, pa ne želite prihvatit tu mogućnost, al neko mora izvuć deblji kraj. Gubitak uloženog novca nije kraj svijeta, jedino treba nakon svega pošteno priznat poraz a ne navlačit druge u glib.
[/quote]

I kao šta rekoh 30.12.2011, prva iduća objava na zse vezana uz validus će bit šah mat.

Ne znam šta je drugo prodaja dionica u vlasništvu validusa nego šah-mat.

never surrender

Vaš link

Vrujednost dionica je 60 milja, vjerovnici su Habor, Poba i Hpb… međutim, nije navedeno koja je vrijednost ovrhe, tj. za koji iznos terete Vlds?

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Vaš link

Vrujednost dionica je 60 milja, vjerovnici su Habor, Poba i Hpb… međutim, nije navedeno koja je vrijednost ovrhe, tj. za koji iznos terete Vlds?

Ma samo hbor-u duguje oko 70 milijuna kuna, ako sam dobro pratio

never surrender

dobro pero šah mat
pitanje je tko je na toj šahovnici ostao pobjednik a tko gubitnik’?

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Vaš link

Vrujednost dionica je 60 milja, vjerovnici su Habor, Poba i Hpb… međutim, nije navedeno koja je vrijednost ovrhe, tj. za koji iznos terete Vlds?

Ma samo hbor-u duguje oko 70 milijuna kuna, ako sam dobro pratio
[/quote]
HBORU 75
Međutim, naplaćuje se rajfica…….pa piše ti.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Gotovo je [bye] para nema za pokriće dugova. Ko je pametan uzimat će ovih dana VIS i HEFU jer će to ići u javnu ponudu a za večinske pakete bit će dosta zainteresiranih.

WWW.KUCILOORO.COM

New Report

Close