VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

znaći pluris ili nikomat prodaje vidit ćemo za tri dana koje su ovo mučke

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



@zizi

53000 kom. i još trpa…….založno pravo? Toliko ni vlds nema vlastitih dionica.

Pa valjda ne prodaje sam.Prikljućili se malo i trejderi.
Validus prodaje sve što ide:
VLDS vjerovatno vlastite
BRIN udio 50.000 kom
VART isto tako.
BPBA će ići u paketu,vjerovatno.
Tragično je da prodavač/vjerovatno založno pravo/kao da želi dobiti što manje i da cijelu prodaju
ne radi selektivno već preodaje sve.

A netko je te dionice morao i kupiti. Ja sam kupio 12 tis. Vidjećemo u četvrtak promjene u top10. I interesantno je da se neće prosuti po bidu. Vidjećemo završetak, ako ne pobidari, onda je dogovoreno.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@lopina
pričaš nebuloze…
trezorske/vlastite (naše) dionice se ne prodaju kako se kome prohtije… postoje pravila i procedure… ovo danas izgledno prodaje fizička/e osoba/e…


e moj prijatelju alabama trpaju u privatne ruke
sve je to u dogovoru po mom sudu

Ne ovdje se prodaje sve,neselektivno po sistemu daj što daš i ne radi se o uvaljivanju ,tj.igri
tko zadnji magarac.Smatram da je ovo izvrsana prilika za kupnju dionica iz Validusovog portfelja.




@zizi

53000 kom. i još trpa…….založno pravo? Toliko ni vlds nema vlastitih dionica.

5 i 6 imaju skupa skoro 74.000 kom… tko kaže da nije možda je ista osoba/ekipa iza skrbničkog… te su suvlasnici Plurisa?
[/quote]
Mislim da je ovo

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@lopina

pričaš nebuloze…
trezorske/vlastite (naše) dionice se ne prodaju kako se kome prohtije… postoje pravila i procedure… ovo danas izgledno prodaje fizička/e osoba/e…

O.K. prodaja i kupnja vlastitih dionica se treba objaviti prije T+3 ,već sutra ćemo znati da li su to
bile vlastite .

@bisakovi
evo malo poduke…
http://www.zakon.hr/z/75/Zakon-o-obveznim-odnosima

bilo bi zanimljivo graf pogledati da vidimo te gapove koje treba popuniti …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



@bisakovi

evo malo poduke…
http://www.zakon.hr/z/75/Zakon-o-obveznim-odnosima


Dragi moj laiče Ziziću radije se ti "podući" jer da si dobro pročitao ZOO i Zakon o stečaju nikada ne bi kupovao ovu dionicu po cijenama po kojima je trgovano unazad godinu-dvije.Odnosno ne bi je uopće kupovao.
No svejedno želim ti puno sreće jer si ti odlučio "učiti" na vlastitim greškama.Samo da ne bude preskupo?
No lijepo je da laici "podučavaju" kvalificirane.
Pozdrav

@bisakovi
Dragi moj B.Isakoviću…
ako dobro vidim (a osobno mislim da nadalje dobro vidim…) da ti u zadnje vrijeme ne leže… :
politika… (bivšu stranku si napustio ili te odkantala…? … tvoj zadnja tzv. simpatiterska stranka otišla u oporbu ili… )
osnove prava Republike Hrvatske…
financije (ili finansije…) kako tebi shodno…
prodaja/trgovina (ako ne znaš razliku… imaš razne tečajeve na raspologanju…)…
marketing/PR…
psihologija…
investicije…
itd. … možda još sve sto moguće drugo…
btw: trenutno imam… cca min. 35 – 40puta više kom. VLDS negoli si ga ti u nekom bivšem xy periodu imao… a istog sam isto tako platio cca 25-30 puta manje negoli ti u vrijeme tvoje famozne investicijske odluke kupovanja istog na ATH-u od kada VLDS postoji… zato… potpuno razumijem tvoj bijes br. 1, … te min. bijes br. 2 … to što nisi dobio dividendu tj. nisi znao istu unovčiti… no, drago moj Borise… za tvoje bijesove ja niti mi ostali na VLDS-u in… nismo krivi… možda je došlo vrijeme-vrijeme… da ponešto konačno i naučiš… gledaj i pomno prati razvoj situacije na VLDS-u …
Sretna ti 2012… iskreno bila!


hmmm…?
Tužitelj: Albrecht Schleicher KG, Internationale Textilagenturen & Vetrieb u stečaju, Burscheid, Republika Njemačka
Tuženik: 1. PLURIS d.d. Varaždin i dr.
Sudac: Hugo Wedemeyer (soba br. 222/II)
http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=rocisnik&action=edit&date=2012-02-21

ovdje si ostavio biser, al vidim da nitko ne reagira..
ovo je prezanimljivo!
možda bi se svi trebali skupit i tužit pluris, prije nego se rasprčka stečajna masa..

slijedi nam precesija

New Report

Close