VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovaj trpa ask ko mutav, Alabama imaš dovoljno goriva da ne ode u mp3…!??

Napisao sam ti na p.m………….empty sam

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Spustite idiotu bid…….ako se istrpava poklapaće i po 6

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Za sada smo TOP 3… po prometu danas na ZSE…

a po minusu 1 [lol]
[/quote]
prvi po broju transakcija. bilo bu opet "krešo frende, diži na 9 da se iskrcam".

Interesantno…, ovaj što kupuje oko 7 vjeruje da je napravio dobar posao, hmmm, sklon sam mu vjerovati i ja.., a opet ovaj što prodaje misli kako radi "dobar" posao što prodaje oko 7, a mogao je nedavno i po 9.., čudno…
Imam VLDS i ne mislima ga tek tako prodati, no zašto se ovaj na bidu gura tako silno da kupi iznad 7, shvatio bi da mu je to u interesu, ali zar nije interes kupiti što jeftinije, mada ovo danas je jeftino u odnosu na nedavno, a opet "skupo" u odnosu na ne…nedavno…, a mogao sam lijepo obrisati poruku i ne stisnuti pošalji… [embarass]

Ovo bi moglo ić jako jeftino…..al` ne moze kad svi hoće skuplje….. [lol]




Za sada smo TOP 3… po prometu danas na ZSE…

a po minusu 1 [lol]
[/quote]
prvi po broju transakcija. bilo bu opet "krešo frende, diži na 9 da se iskrcam".
[/quote]

Ako ti krešo ponovo digne na 9, onda se pozdravi sa dionicama ispod te cijene, osim naravno ako nema još momčila da ovako sve spuste..

Dečki može ispod 6 još danas, da i ja nešto piknem u siječanjskoj rasprodaji

free flow information

Izgleda ovaj što rasprodaje održava i bid na životu i ne dopušta da potone ispod 7, da je neka panika išlo bi to i ispod 7, no kako "panike nema", sve izgleda ide u skladu s interesom ovoga prodavača…, iskreno se nadam da su današnji kupci napravili dobar posao…

hmmm…?
Tužitelj: Albrecht Schleicher KG, Internationale Textilagenturen & Vetrieb u stečaju, Burscheid, Republika Njemačka
Tuženik: 1. PLURIS d.d. Varaždin i dr.
Sudac: Hugo Wedemeyer (soba br. 222/II)
http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=rocisnik&action=edit&date=2012-02-21

@zizi
53000 kom. i još trpa…….založno pravo? Toliko ni vlds nema vlastitih dionica.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

e moj prijatelju alabama trpaju u privatne ruke
sve je to u dogovoru po mom sudu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



@zizi

53000 kom. i još trpa…….založno pravo? Toliko ni vlds nema vlastitih dionica.

5 i 6 imaju skupa skoro 74.000 kom… tko kaže da nije možda je ista osoba/ekipa iza skrbničkog… te su suvlasnici Plurisa?

New Report

Close