VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Postoji još jedna stvar koju ne mogu nikako probavit ,a to je da se netko preko Plurisa može domoći većinskog vlasništva nad Validusom bez ikakve ponude.Zato mislim da bi to morali nekako spriječit ali kako
drugačije nego se zakvačit za zakonsku obavezu Plurisa.

@gordy
Vidim da nismo na istoj frekvenciji. Na pluris ne možeš zakačiti ni bicikl. Postoji pravomoćna presuda, ali pluris tih novaca nema. A i i da ima, mišljenja sam da ne bi dao (pa neda ni Agrokor za belje, a ima novaca) Ovako žele "naguziti" hbor, pa neka on to rješava. Trebaš shvatiti da je to igra, baš kao i na zse i općenito u Hrvatskoj, a zove se "tko će koga zahebati"
Da je postojala volja kod plurisa da se problemi rješavaju, imali su priliku…..mogli su izabrati jedno od 3 rješenja……ali ne, oni bi po cijenama iz 2007….e sada su u povećim problemima. Uz sve navedeno, nemaju pojma o poslovanju……pa onda je najbolje da se maknu i da holding vodi netko tko bar ima volju i ponešto znanja. Oni neka se bave osnovnom djelatnošću (B..an gradnja)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@ Alabama
Imaš pravo,moramo se pomirit sa tim jer ne živimo na prostoru koje je uređeno zakonom nego u
državi kojom vlada organizirani lopovluk i gdje se otimačinom dolazi do većinskog vlasništva pa vlasnici mogu biti sve sirovine koji glume šminkere na biciklu.Nadam se da me neće moderirat zbog ovog.
Pluris ima nelegalno vlasništvo nad Validusom,Hbor dao nelegalni kredit….ha..ha…kako sve učiniti legalnim-
stečajem plurisa!
Idem ….pozz


@ Alabama
Imaš pravo,moramo se pomirit sa tim jer ne živimo na prostoru koje je uređeno zakonom nego u
državi kojom vlada organizirani lopovluk i gdje se otimačinom dolazi do većinskog vlasništva pa vlasnici mogu biti sve sirovine koji glume šminkere na biciklu.Nadam se da me neće moderirat zbog ovog.
Pluris ima nelegalno vlasništvo nad Validusom,Hbor dao nelegalni kredit….ha..ha…kako sve učiniti legalnim-
stečajem plurisa!
Idem ….pozz


E sada smo na istoj frekvenciji. Poz. [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Slažem se sa prethodnim postovima da Pluris nema gotovo nikakvu tržišnu vrijednost danas.
Obzirom da je Validus sudužnik Plurisu i prema HBOR-u po meni nema sumnje da će vjerovnik-ci,
namiru nenaplaćenih dugovanja prebaciti na Validus.
HBOR isto tako sigurno nema želju niti potrebu za vlasništvom Validusa jer ovo jamstvo više nema gotovo nikakav značaj niti financijsku težinu te će se (ako ne uspije namira duga u stečaju Plurisa)
pokušati namiriti iz imovine Validusa koliko je to uopće moguće.
Pozdrav

Kakvo je ovo pompanje aska?! Alabama, kaj se zbiva?

manje je više, a više još više

krećemo 😉

slijedi nam precesija


Kakvo je ovo pompanje aska?! Alabama, kaj se zbiva?

Niš posebno……."francuskim sobaricama" oduzimam dionice

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Kakvo je ovo pompanje aska?! Alabama, kaj se zbiva?

možda Pluris prodaje… a bisako kupuje…
bilo bi zanimljivo znati… tko je opičio onih 10.000 kom na 7,11….

@zizi
Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1.
PLURIS D.D. U STEČAJU (09305641861)
985.107 36,46 Osnovni račun
2.
NIKOMAT D.O.O. (40262375082)
342.898 12,69 Osnovni račun
3.
ŠTIMAC KREŠIMIR (78710946842)
85.443 3,16 Osnovni račun
4.
VALIDUS D.D. (07838648475) (1/1)
51.061 1,89 Osnovni račun
5.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535)
38.061 1,41 Skrb. račun
6.
PBZ D.D. (02535697732)
35.730 1,32 Skrb. račun
7.
HORVAT MILAN (02735208578)
34.372 1,27 Osnovni račun
8.
REPUBLIKA HRVATSKA (52634238587)
32.872 1,22 Zast. račun
9.
ALBRECHT SCHLEICHER KG ()
24.000 0,89 Osnovni račun
10.
MILIŠIĆ SILVIJE (81773994768)
19.500 0,72 Osnovni račun
Ukupno: 61,04

5. ili 6. najvjerojatnije izlazi………a onih 10000 sam ja kupio……i još……vidjeće se u četvrtak

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@alabama

Da bih ruku da je 5. samo oni tako pametne poteze donose, jadni oni koji su u njihovom fondu i očekuju mirovine.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

@Alabama
Žganec…?

New Report

Close