VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



BINGO!!!! Konačno smo se riješili utega…. [lol]
Bravo Alabama i svi ostali… koji su vjerovali u VLDS….

REPUBLIKA HRVATSKA Poslovni broj: 3 St-271/11-14

TRGOVAČKI SUD U VARAŽDINU

O G L A S

o otvaranju stečajnog postupka

I/ Otvara se stečajni postupak nad društvom Pluris dioničko društvo za upravljanje drugim društvima, skraćena tvrtka Pluris d.d. Varaždin, Anina 2, MBS: 080144704, OIB: 09305641861, sa danom 29.12.2011.g., te pravne posljedice otvaranja stečajnog postupka nastupaju istoga dana.

http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=27


Što je tu dobro za Validus?????
Da je Pluris mogao vratiti dugove,ne bi se otvarao stečajni!
Validus je jamac za velik dio ogromnih dugova Plurisa,zar ne???
Ono što ne plati Pluris pokušat će se namiriti od Validusa,zar ne?
Radi se o sljednicama FIMA-grupe koje se mogu srušiti kao "kula od karata"!!!
Nakon Plurisa na redu je ?????
Pozdrav

[/quote]
Upravo si sam rekao….. samo se radi o preslagivanju karata , a ne rušenju. Zna se ko je vlasnik Plurisa…zar ne, što misliš šta se sada radi ?

@Joka 14
Po čemu je ovo dobra vijest za Validus????
No sada će se bar znati prava tržišna vrijednost velikog dijela imovine Validusa koja je daleko manja od one koja se vodi u bilancama.
Pozdrav i bez "lupetanja gluposti".Činjenice molim,a ako ih nemate,suzdržite se.

Danas oko 11h biti će nešto na zse, a nije imenovanje pred. uprave.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


@Joka 14
Po čemu je ovo dobra vijest za Validus????
No sada će se bar znati prava tržišna vrijednost velikog dijela imovine Validusa koja je daleko manja od one koja se vodi u bilancama.
Pozdrav i bez "lupetanja gluposti".Činjenice molim,a ako ih nemate,suzdržite se.

Evo ja ne lupetam………strpi se sat vremena i čitaj na zse……..činjenice

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@Joka 14
Po čemu je ovo dobra vijest za Validus????
No sada će se bar znati prava tržišna vrijednost velikog dijela imovine Validusa koja je daleko manja od one koja se vodi u bilancama.
Pozdrav i bez "lupetanja gluposti".Činjenice molim,a ako ih nemate,suzdržite se.

Evo ja ne lupetam………strpi se sat vremena i čitaj na zse……..činjenice
[/quote]
Vi izgleda unaprijed znate nešto pa čak i kada će i gdje biti objavljeno!!!
Meni jedino pada na pamet moguća dokapitalizacija Vaba banke ili neko pripajanje manje banke,ali to nisu vijesti koje bi naročito mogle pogodovati Validusu,no obzirom da nemam pristup informacijama toga tipa prije objave,dakako da ću se strpiti.
Vjerujem da bi Vi kupovali danas dionice Validusa po asku prije objave informacije ako je tako dobra!!!No prometa nema???
Pozdrav




@Joka 14
Po čemu je ovo dobra vijest za Validus????
No sada će se bar znati prava tržišna vrijednost velikog dijela imovine Validusa koja je daleko manja od one koja se vodi u bilancama.
Pozdrav i bez "lupetanja gluposti".Činjenice molim,a ako ih nemate,suzdržite se.

Evo ja ne lupetam………strpi se sat vremena i čitaj na zse……..činjenice
[/quote]
Vi izgleda unaprijed znate nešto pa čak i kada će i gdje biti objavljeno!!!
Meni jedino pada na pamet moguća dokapitalizacija Vaba banke ili neko pripajanje manje banke,ali to nisu vijesti koje bi naročito mogle pogodovati Validusu,no obzirom da nemam pristup informacijama toga tipa prije objave,dakako da ću se strpiti.
Vjerujem da bi Vi kupovali danas dionice Validusa po asku prije objave informacije ako je tako dobra!!!No prometa nema???
Pozdrav
[/quote]
Kolega, neznam ja ništa, osim da će nešto osvanuti na zse. Sve ostalo bile bi povlaštene informacije. Čak ne radim ni transakcije. Čekam kao i svi ostali.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Nekima očito nije potrebna nikakva obavijest…..dovoljna je riječ "od povjerenja"………
He….he…..koja ludara od burze.
Al stvarno nismo zasluzili nista bolje. [bye]

i kome sad da vjerujem?! TA pokazuje barem kratkotrajnu potrebu za ispuhivanjem, a Alabama, Zizi i ekipa su za up i samo up. a i ja nisam objektivan jer i imam dionice a i jeftino bih dokupio [undecid] [undecid]


BINGO!!!! Konačno smo se riješili utega…. [lol]
Bravo Alabama i svi ostali… koji su vjerovali u VLDS….

REPUBLIKA HRVATSKA Poslovni broj: 3 St-271/11-14

TRGOVAČKI SUD U VARAŽDINU

O G L A S

o otvaranju stečajnog postupka

I/ Otvara se stečajni postupak nad društvom Pluris dioničko društvo za upravljanje drugim društvima, skraćena tvrtka Pluris d.d. Varaždin, Anina 2, MBS: 080144704, OIB: 09305641861, sa danom 29.12.2011.g., te pravne posljedice otvaranja stečajnog postupka nastupaju istoga dana.

http://sudovi.pravosudje.hr/tsvz/index.php?linkID=27

Tehničkim rječnikom ovo je šah…


Danas oko 11h biti će nešto na zse, a nije imenovanje pred. uprave.

A prva iduća objava na zse koja će bit vezana uz validus će vjerojatno bit šah-mat.

Pluris u stečaju jednako naplata od Validusa ( koji je i ovako dužan do grla ) jednako stečaj Validusa. Validus sad može spasit jedino princ na bijelom konju koji u torbama nosi stotine milijuna kuna.

Jel ko vidio princa na bijelom konju s parama? Ja samo vidim divlje svinje kako trčkaraju okolo i riču, a ne nose pare.

Sorry dečki, ova izopačena retorika kojom ste drukali vam više neće puno pomoć…Validus nije nikako "too big to fail", zapravo, nema ni jednog jedinog normalnog razloga zašto bi ga se držalo na životu. Druga je stvar jer ste vi špekulativno ovdje zaglavili, pa ne želite prihvatit tu mogućnost, al neko mora izvuć deblji kraj. Gubitak uloženog novca nije kraj svijeta, jedino treba nakon svega pošteno priznat poraz a ne navlačit druge u glib.

never surrender

@medvjedic
Zašto misliš da sam za up?


@pero

Ne vidim potrebu za vrijeđanjem (divlje svinje) Nikoga ne navlačim u glib, pa svako sam odlučuje šta će napraviti. Usput, bilo bi lijepo ispričati se ako ne bude šah-mat…….ali sve je stvar kulture, zar ne?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

A šta će ono biti sa 985.107 dionica koje ima Pluris?

gordy
preknjižiti će se u skdd na vjerovnike (banke)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close