VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@gordy
Novog pred. uprave mogu imenovati i sutra……..za daljnje smjene nema potrebe, jer je svagdje Beljan u NO-ima. Vidjeti ćemo šta je odlučio (a on o svemu odlučuje)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@Alabama
a možda je Šeremet zbog nečeg xy skorašnjeg… ili već de facto… za sada još neslužbeno… dogovorenog… zbog nekog xy članka ZTK ili sl. … morao dati ostavku… mislim pri tome… radi funkcija koje Šeremet za sada nadalje obnaša… pa da se možda na vrijeme… spriječi neki možbitan tzv. sukob interesa ili sl. … u svezi nekog deala….

@zizi
Neznam, osobno mi je žao Šeremeta jer je bio o.k. starček i mislim da je pokrenuo stvari na bolje (i u Mirni, i Vabi, a i u hotelima…….vidjeti če se to u revizorskom izvješću na koje se toliko pero poziva) Tko če ga zamijeniti, neznam, ali vjerujem da će to već sutra ili prekosutra Beljan odrediti.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@zizi

Neznam, osobno mi je žao Šeremeta jer je bio o.k. starček i mislim da je pokrenuo stvari na bolje (i u Mirni, i Vabi, a i u hotelima…….vidjeti če se to u revizorskom izvješću na koje se toliko pero poziva) Tko če ga zamijeniti, neznam, ali vjerujem da će to već sutra ili prekosutra Beljan odrediti.

mislim da Pera više brine vrijeme… možda ga golicka… nešto u svezi/nakon 16.01.2012….

top10 kupuje! [lol]

slijedi nam precesija

VALIDUS D.D./REDOVNA VLDS-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1.
PLURIS D.D.
985.107 36,46 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2.
NIKOMAT D.O.O.
342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3.
ŠTIMAC KREŠIMIR
85.443 3,16 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
VALIDUS D.D. (1/1)
51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
5.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D.
38.061 1,41 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
PBZ D.D.
35.730 1,32 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
HORVAT MILAN
34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
8.
REPUBLIKA HRVATSKA
32.872 1,22 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
9.
ALBRECHT SCHLEICHER KG
24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
10.
MILIŠIĆ SILVIJE
19.085 0,71 Osnovni račun VELIKA GORICA, HRVATSKA
Ukupno: 61,03

pogledajte top 3 jel covijek prodavao ili dokupljivao
i cestitam ulazak top 10 Silviju

@joka
Čim si napisao ime…….moderiraće te

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Još jedan predsjednik uprave "iz osobnih razloga" napušta "brod koji tone"!!!Koji niz!!!!
Da li će uopće naći drugu kvalificiranu osobu???
Upravo je nevjerovatno koliko se dugo uspjeva izbjeći otvaranje stečaja iako su svi uvjeti još davno ispunjeni?
Pozdrav


Još jedan predsjednik uprave "iz osobnih razloga" napušta "brod koji tone"!!!Koji niz!!!!
Da li će uopće naći drugu kvalificiranu osobu???
Upravo je nevjerovatno koliko se dugo uspjeva izbjeći otvaranje stečaja iako su svi uvjeti još davno ispunjeni?
Pozdrav


Još jedan predsjednik uprave "iz osobnih razloga" napušta "brod koji tone"!!!Koji niz!!!!
Da li će uopće naći drugu kvalificiranu osobu???
Upravo je nevjerovatno koliko se dugo uspjeva izbjeći otvaranje stečaja iako su svi uvjeti još davno ispunjeni?
Pozdrav

postaje vatreno, Linić najavljuje hitan stečaj za najmanje 20.000 firmi pa bi preko noći moglo doći do gašenja mase tvrtki s blokiranim računima!

@koboll
Žiro računi društva:
• 2484008-1102403768 Raiffeisen bank Austria d.d.
• 2360000-1101743833 Zagrebačka banka d.d.
• 2489004-1120002072 VABA d.d. banka

Svi su blokirani?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Još jedan predsjednik uprave "iz osobnih razloga" napušta "brod koji tone"!!!Koji niz!!!!
Da li će uopće naći drugu kvalificiranu osobu???
Upravo je nevjerovatno koliko se dugo uspjeva izbjeći otvaranje stečaja iako su svi uvjeti još davno ispunjeni?
Pozdrav

Pa ti kolega onda bježi dok je vrijeme!!! Run to the hills, run for your life…

manje je više, a više još više

New Report

Close