VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fino se lupa bid, šta mislite jel s minusom 😀

++ naravno!

slijedi nam precesija



http://zse.hr/userdocsimages/novosti/BwDAynxHPZ5inbVZofciHA==.pdf

Alabamo što je ovo?
[/quote]

A šta bi bilo? Direktori se mijenjaju ko čarape, eto šta je. Sigurno je bajna firma pa zato.

Zadnji put je Šelebaj otišao vjerojatno da izbjegne kaznu, a podudaralo se u dan s izlaskom revizorskog izviješća kojim se jasno reklo da dugovi premašuju imovinu.

Kako se bliži kraj i ove godine a nije se maklo s mrtve točke, sigurno je da ni revizor neće štedit na rječima u izviješću za 2011.

Vidit ćemo šta je sad posrijedi, čovjek je pretpostavljam otišao da izbjegne sankcije jer nije po zakonu donio stečaj iako je morao. A Validus odavno ispunjava sve kriterije za stečaj.

Da se podsjetimo zakona:
"Tko
..
kao član uprave protivno odredbi članka 251. stavka 2., odnosno u svezi odredbe druge rečenice stavka 1. članka 430. ovoga Zakona ili kao likvidator protivno odredbi članka 374. stavka 2., odnosno u svezi odredbe članka 471. stavka 5. ovoga Zakona u slučaju da je društvo nesposobno za plaćanje ili da je prezaduženo ne zatraži ostvarenje stečajnog postupka ni postupka za sklapanje prisilne nagodbe, kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do dvije godine..
"

never surrender

Nema veze sa poslovanjem vlds………strefilo ga na badnjak……ne paničarite

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




http://zse.hr/userdocsimages/novosti/BwDAynxHPZ5inbVZofciHA==.pdf

Alabamo što je ovo?
[/quote]

A šta bi bilo? Direktori se mijenjaju ko čarape, eto šta je. Sigurno je bajna firma pa zato.

Zadnji put je Šelebaj otišao vjerojatno da izbjegne kaznu, a podudaralo se u dan s izlaskom revizorskog izviješća kojim se jasno reklo da dugovi premašuju imovinu.

Kako se bliži kraj i ove godine a nije se maklo s mrtve točke, sigurno je da ni revizor neće štedit na rječima u izviješću za 2011.

Vidit ćemo šta je sad posrijedi, čovjek je pretpostavljam otišao da izbjegne sankcije jer nije po zakonu donio stečaj iako je morao. A Validus odavno ispunjava sve kriterije za stečaj.

Da se podsjetimo zakona:
"Tko
..
kao član uprave protivno odredbi članka 251. stavka 2., odnosno u svezi odredbe druge rečenice stavka 1. članka 430. ovoga Zakona ili kao likvidator protivno odredbi članka 374. stavka 2., odnosno u svezi odredbe članka 471. stavka 5. ovoga Zakona u slučaju da je društvo nesposobno za plaćanje ili da je prezaduženo ne zatraži ostvarenje stečajnog postupka ni postupka za sklapanje prisilne nagodbe, kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do dvije godine..
"
[/quote]
Koji si ti lik……i na grobu bi mu plesao od sreće. Pa bar prvo pitaj na telefon ili mob. o čemu se radi…..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.





http://zse.hr/userdocsimages/novosti/BwDAynxHPZ5inbVZofciHA==.pdf

Alabamo što je ovo?
[/quote]

A šta bi bilo? Direktori se mijenjaju ko čarape, eto šta je. Sigurno je bajna firma pa zato.

Zadnji put je Šelebaj otišao vjerojatno da izbjegne kaznu, a podudaralo se u dan s izlaskom revizorskog izviješća kojim se jasno reklo da dugovi premašuju imovinu.

Kako se bliži kraj i ove godine a nije se maklo s mrtve točke, sigurno je da ni revizor neće štedit na rječima u izviješću za 2011.

Vidit ćemo šta je sad posrijedi, čovjek je pretpostavljam otišao da izbjegne sankcije jer nije po zakonu donio stečaj iako je morao. A Validus odavno ispunjava sve kriterije za stečaj.

Da se podsjetimo zakona:
"Tko
..
kao član uprave protivno odredbi članka 251. stavka 2., odnosno u svezi odredbe druge rečenice stavka 1. članka 430. ovoga Zakona ili kao likvidator protivno odredbi članka 374. stavka 2., odnosno u svezi odredbe članka 471. stavka 5. ovoga Zakona u slučaju da je društvo nesposobno za plaćanje ili da je prezaduženo ne zatraži ostvarenje stečajnog postupka ni postupka za sklapanje prisilne nagodbe, kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do dvije godine..
"
[/quote]
Koji si ti lik……i na grobu bi mu plesao od sreće. Pa bar prvo pitaj na telefon ili mob. o čemu se radi…..
[/quote]


Nema veze sa poslovanjem vlds………strefilo ga na badnjak……ne paničarite

Kolega Alabama nit je Šeremet Steve Jobs nit je Validus Apple.

Ja se ne sjećam da je bilo koji direktor firme s dionicama izlistanim na zse zbog vlastite bolesti ovako ostavio firmu. A u Validusu je to "iz osobnih razloga" nešta previše zaredalo. Ove godine već 3 put ako dobro brojim. Dakle, definitivno bi trebalo imat debele veze s poslovanjem firme, ne znam zašto obmanjivat javnost.

p.s. nemam dionice validusa i ovo nije poziv ni na kupnju ni na prodaju, i dalje sam svjestan da bilo tko može napucat dionicu na xy kuna ako to želi, al firma je tehnički odavno u knock outu.

never surrender

Uf pardon 5 puta:

29.7.2011. Šelebaj: Odlazim iz osobnih razloga
Vaš link

17.8.2011. Predsjednik NO Validusa dao ostavku – Ivan Brnardić podnio je ostavku na članstvo u Nadzornom odboru iz osobnih razloga
Vaš link

17.10.2011. Obavještavamo vas da je član Nadzornog odbora g. Krešimir Šurina, OIB 00367575193, podnio ostavku na članstvo u Nadzornom odboru Validus d.d. iz osobnih razloga.
Vaš link

18.10.2011. član Nadzornog odbora g. Dean Montilia podnio ostavku na članstvo u Nadzornom odboru društva Validus d.d. iz osobnih razloga.
Vaš link

27.11.2011. Josip Šeremet podnio je iz osobnih razloga ostavku na mjesto predsjednika uprave Validusa.
Vaš link

Nešta je svima postalo loše u Validusu pa odlaze iz osobnih razloga. Čini mi se da je jedini bolesnik ovdje upravo firma, a ovi ljudi nastoje sačuvat svoje zdravlje.

never surrender

Nova vlada traži nove ljude . Poćelo je ..-

Tko direktor Plurisa…?
PLURIS d.d.Osobe ovlaštene za zastupanje
Josip Šeremet, OIB: 50094160633
Funkcija – direktor
Ovlaštenje – zastupa društvo samostalno i pojedinačno, imenovan 28.07.2011.g.
Što je sutra?
28.12.2011. na TSV
10:00 3 St-271/11
Dužnik: PLURIS d.d. Varaždin
Ročište radi izjašnjenja o prijedlogu za otvaranje stečajnog postupka
Sudac: Jasna Lekić (soba br. 226/II)
Tko tzv. pravi vlasnici Plurisa?
Što eventualni stečaj Plurisa donosi VLDS-u?
da nije Šeremeta danas… onako čisto slučajno… u prometu preticao, pa skoro okrznuo ili sl. …neki bijeli Chrysler…

nitko se neće pohvalit da je danas prodavao?
a kupovao?

[sealed]

slijedi nam precesija






http://zse.hr/userdocsimages/novosti/BwDAynxHPZ5inbVZofciHA==.pdf

Alabamo što je ovo?
[/quote]

A šta bi bilo? Direktori se mijenjaju ko čarape, eto šta je. Sigurno je bajna firma pa zato.

Zadnji put je Šelebaj otišao vjerojatno da izbjegne kaznu, a podudaralo se u dan s izlaskom revizorskog izviješća kojim se jasno reklo da dugovi premašuju imovinu.

Kako se bliži kraj i ove godine a nije se maklo s mrtve točke, sigurno je da ni revizor neće štedit na rječima u izviješću za 2011.

Vidit ćemo šta je sad posrijedi, čovjek je pretpostavljam otišao da izbjegne sankcije jer nije po zakonu donio stečaj iako je morao. A Validus odavno ispunjava sve kriterije za stečaj.

Da se podsjetimo zakona:
"Tko
..
kao član uprave protivno odredbi članka 251. stavka 2., odnosno u svezi odredbe druge rečenice stavka 1. članka 430. ovoga Zakona ili kao likvidator protivno odredbi članka 374. stavka 2., odnosno u svezi odredbe članka 471. stavka 5. ovoga Zakona u slučaju da je društvo nesposobno za plaćanje ili da je prezaduženo ne zatraži ostvarenje stečajnog postupka ni postupka za sklapanje prisilne nagodbe, kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do dvije godine..
"
[/quote]
Koji si ti lik……i na grobu bi mu plesao od sreće. Pa bar prvo pitaj na telefon ili mob. o čemu se radi…..
[/quote]


Nema veze sa poslovanjem vlds………strefilo ga na badnjak……ne paničarite

Kolega Alabama nit je Šeremet Steve Jobs nit je Validus Apple.

Ja se ne sjećam da je bilo koji direktor firme s dionicama izlistanim na zse zbog vlastite bolesti ovako ostavio firmu. A u Validusu je to "iz osobnih razloga" nešta previše zaredalo. Ove godine već 3 put ako dobro brojim. Dakle, definitivno bi trebalo imat debele veze s poslovanjem firme, ne znam zašto obmanjivat javnost.

p.s. nemam dionice validusa i ovo nije poziv ni na kupnju ni na prodaju, i dalje sam svjestan da bilo tko može napucat dionicu na xy kuna ako to želi, al firma je tehnički odavno u knock outu.
[/quote]
Vidim da pišeš na dobrobit svih dioničara vlds (jer ti nemaš dionice ove bolesne firme)
Prije bih ti odgovorio sa "da, pero, u pravu si" ali sada si ga malo pretjerao
U 2011 je smjenjen samo Šelebaj…ostalo su bili njegovi ljudi, pa je bio red da i oni odu.
Obmanjivanje javnosti? O čemu ti to? Pa nazvao sam i pitao šta se desilo……odgovor sam postao. Pa zasigurno će pisati (novinari) još o tome…..kakve ja imam koristi obmanjivati javnost u 15,55 sati? Pa i sutra je dan…….rušite ga koliko hoćete. Ne znam zašto se ti toliko tome veseliš?
I na kraju firma može biti u knock outu……može se zvati i DREK-R-A ali ako se netko zainati da je napuca gore, kao što si i sam rekao, čemu onda brinuti?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

brine se što više nema po 5!

slijedi nam precesija

Mislim da se ovdje kupuje vrijeme.
Sutra se vjerovatno ništa neće dogoditi osim nekakve odgode ročišta zbog novonastale situacije.


@Zztop

Vlasnici Plurisa su vjerovatno kriminalci koji su dosad upropaštavali firme pa ih jeftino kupovali.
Sad ni sami ne znaju kako izbjeć 100 kn po dionici. Nek idu u stečaj …u vražiju mater…i oni i njihov
Pluris koji osim dugova i obaveze ponude nema ništa.

Sad dok imenuju novog direktora,pa dok to prođe skupštinu,pa dok taj direktor opet smjeni sve koje je Šeremet postavio …

New Report

Close