VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imaginarno je očekivati 100 kn. Bili su voljni ponuditi 30-setak da sad ne čitam presudu. Vidjeti ćemo da li će u prijedlozima gl. skupštine biti javna ponuda. Ako bude, i gl. skupština je potvrdi, imaju osnovu za osporavanje presude, poglavito ako se hanfa složi s tim. A kada sam ulazio u vlds, namjera mi je bila uzeti duplo…….600 i više % mi se neće više ponoviti u životu, bar ne na zse-u…..ta vremena su prošla.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Imaginarno je očekivati 100 kn. Bili su voljni ponuditi 30-setak da sad ne čitam presudu. Vidjeti ćemo da li će u prijedlozima gl. skupštine biti javna ponuda. Ako bude, i gl. skupština je potvrdi, imaju osnovu za osporavanje presude, poglavito ako se hanfa složi s tim. A kada sam ulazio u vlds, namjera mi je bila uzeti duplo…….600 i više % mi se neće više ponoviti u životu, bar ne na zse-u…..ta vremena su prošla.

pa da i bude po 30 kn… i eventualnih 3 – 3.500.000 kn zarade… "nije loše…" …

Želim.., u novoj 2012.g…., utopiti VLDS po što većoj cijeni…[wink]

Ajde djedice Alabama piši…

[img]http://l0o0l.com/emo/2007/gros-emoticones-002/512.gif[/img]

Čestitke (još jednom) na unučici…, bolji poklon za Božić i Novu 2012.g. nisi mogao dobiti…., svaka čast na svemu odrađenom, hvala ti za "hintove" tijekom cijele prošle godine…, alal ti vera lafčino, da bar znam više ljudi kao što si ti….

Pozdrav i svima na forumu, te upješnu i sretnu 2012.g. želi Vam vaš Sappy…., ma nek samo bude što više meda i mlijeka…

[img]http://l0o0l.com/emo/2007/gros-emoticones-002/815.gif[/img]

@sappy
Hvala, prijatelju
SRETAN BOŽIĆ i ostalim validusovcima

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Sretan Božić….svim dioničarima [thumbsup]

Svima ovdje te na svim ostalima dionicama… kako onima in tako i onima out… a naravno i našim moderatorima… SRETAN I BLAGOLSOVLJEN BOŽIĆ!

sretan vam svima Božić

a u novoj vlds na barem 40

slijedi nam precesija

Hm;kada će biti dobro vrijeme za prodavanje – makar što se tiče mene ?? Pošto je moj ulaz mnogo viši od mnogih vas ostalih ovdje ( iako sam u međuvremenu dokupljivao i po 5 KN ), a u duši nisam trejder, svakako sam propustio mnoge valove ( no na nekim drugim dionicama i valovima sam se debelo opekao ) i tako ću i sada pričekati razvoj događaja ( stvarno bi bila katastrofa da sada npr. izletim od 10 – 12 kn _ bude li takav scenarij, a ulaz mi je debelo viši ) , pa kom obojci, a kom opanci ; kada već toliko čekam makar neka bude isplativo!Jednom sam već napisao na ovoj dionici; " il pukovnik – il pokojnik – doduše pokojnik neću biti , no mogao bih se dobro omrsiti jer sam u vlasništvu dobre količine :-)) !!

U svakom slućaju ; svim imateljima ove dionice želim sretnije trenutke u 2012 po pitanju ove dionice, te sretan Božić i Novu godinu :-)) !!

Sretan Božić uz mali poklon službene definicije Validusa :

validus m (feminine valida, neuter validum); first/second declension
1.strong
2.healthy, well
3.worthy
4.valid

skidam kapu alabama sve najbolj za božić i novu godinu svima

@ruki
http://www.namgo.com.hr/news/kako-i-kamo-investirati/

Svima na ovo topicu ,a naročito Alabami i Zziziju ,sretan Božić i puno radosti i uspjeha!
pozz

New Report

Close