VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[lol] [thumbsup]

Slažem se [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

vraćaš li se u vlak?

slijedi nam precesija



t+3 je u utorak navečer…….pa vidi stanje……u top10

vidimo se opet! [thumbsup]
[/quote]

znači jučer si preskočio… TOP 10. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA …




t+3 je u utorak navečer…….pa vidi stanje……u top10

vidimo se opet! [thumbsup]
[/quote]

znači jučer si preskočio… TOP 10. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA …

[/quote]

da preskočio sam,
iznenađuje me što se prati i svaki moj potez 🙂

slijedi nam precesija





t+3 je u utorak navečer…….pa vidi stanje……u top10

vidimo se opet! [thumbsup]
[/quote]

znači jučer si preskočio… TOP 10. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA …

[/quote]

da preskočio sam,
iznenađuje me što se prati i svaki moj potez 🙂

[/quote]
Ma ne prati se, disc………bar je meni svejedno.
Kao što sam i pretpostavljao……najveća šora između 9 i 10 kuna……tu bi svi prodali, a bitku sam počeo mjesec dana ranije od plana…..e joka u šta me uvali….ali ajd bar si jučer pogodio ask a ne bid (šalim se)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.






t+3 je u utorak navečer…….pa vidi stanje……u top10

vidimo se opet! [thumbsup]
[/quote]

znači jučer si preskočio… TOP 10. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA …

[/quote]

da preskočio sam,
iznenađuje me što se prati i svaki moj potez 🙂

[/quote]
Ma ne prati se, disc………bar je meni svejedno.
Kao što sam i pretpostavljao……najveća šora između 9 i 10 kuna……tu bi svi prodali, a bitku sam počeo mjesec dana ranije od plana…..e joka u šta me uvali….ali ajd bar si jučer pogodio ask a ne bid (šalim se)
[/quote]
hahahhaah jucer sam fino pokosio do 8kn [lol]

@ZZ

to nažalost još uvijek vrijedi
ipak sam ti ja samo sitna riba na repu (dez)informacija

slijedi nam precesija

Mislim 12-14 kn da će ih biti ohoho veći izlaz….samo razmišljam naglas..bumo videli

@kala
Aktivnih igrača imaš do 16 kuna. Trenutno do te cijene ima 21-22 tis. dionica. Naravno, da je to prividno, jer po mojoj računici do te cijene ima oko 80-90 tis. komada (svi aktivni će prodati do 16 kn.) Znači, trebam još toliko kupiti, da "slomim" ask. Sada mi je to neizvedivo (ina ide puno lošije od predviđenog) Izvedivo je krajem siječnja…….kao što sam već prije napisao.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@kala

Aktivnih igrača imaš do 16 kuna. Trenutno do te cijene ima 21-22 tis. dionica. Naravno, da je to prividno, jer po mojoj računici do te cijene ima oko 80-90 tis. komada (svi aktivni će prodati do 16 kn.) Znači, trebam još toliko kupiti, da "slomim" ask. Sada mi je to neizvedivo (ina ide puno lošije od predviđenog) Izvedivo je krajem siječnja…….kao što sam već prije napisao.

Možebitna mudra taktika/plan… i onda kada izbaciš sve trejdere tj. pokupiš možda sve njihove dionice… imat ćeš cca 200.000 kom VLDS… kupljenih prosječno po cca. 12-13 kn… te prethodnu XXXL količinu prije ili poslije fino i lipo prodat budućem obvezniku javne ponude po 100 Kn… Čestitam – ako ti uspije… tj. tvoj ponovni copy paste završni scenarij… zarade od cca 600-700%… koju si svojevremeo imao na Sonic Banci (kao ondašnji večinski tzv. mali dioničar…) … e… zato mi mali… ostat ćemo večinom mali, a ti te tebi slični vazda tzv. (finacijsko likvidni mislim) veliki… no, ako ništa drugo… realno i moguće gledano… zaradit ćemo te naučiti pri tome i mi nešto…

ni ja nebi imao ništa protiv cijene od 100 😀
ako netko želi možemo se odmah dogovorit (na PM) 😀

slijedi nam precesija

New Report

Close