VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…hebo te, jesi sebičan.., oš ti Alabama sve pokupit, tko će onda trejdat….

Nije ovo ingra……..mislim da sam trejdere maknuo

@viljam
t+3 je u utorak navečer…….pa vidi stanje……u top10
[/quote]
prvi otkos trejdera pali su jutros cišcenjem do 8kn
šta sam ja uveliko pokupio te dionice

Alabama…, jel te iznervirao i onaj na 9,37… [wink], nisam ja…., ne brini…, držim, gledam i uživam…

Zbog ovog VLDS-a mi zelena zvjezdica sve tamnija… [cry]

@sappy
onaj na 9,37 je izgledno nešto krivo izračunao… današnji kurs licitacije je na 9,38… no, nek slobodno bude tamo… sutra je novi dan…:
"Dubinsko snimanje banke namjeravaju završiti u manje od mjesec dana…"
OBJAVA: 01.12.2011
http://www.vecernji.hr/biznis/fgs-alternative-bi-tri-male-banke-a-americki-fond-naciljao-je-vabu-clanak-351874


Alabama…, jel te iznervirao i onaj na 9,37… [wink], nisam ja…., ne brini…, držim, gledam i uživam…

Ma, nije me iznervirao………pitao sam ja gdje će biti najveća "šora"……sada vidim….između 9-10 kn. Pa da je i tvoj nalog, meni svejedno, ionako će tvoje dionice biti moje……sve je pitanje vremena i cijene.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Misliš da ću popustit pohlepi…, hmmm… [kiss] tebi, a i jedna joki – onako za Božić.., ništa "gej" hvala Bogu….


Opet veselje nastupa na VLDS nako nekoliko mjeseci a ovdje mnogi nekuže da su se velike količine kupovale na 13,50kn..i nako toga potop na 6kn tu je kupovao i drug AL..koji je glasnogovornik ove dionice..zato tenzije spustite jer daleko je još ta cifra.Do kraja dana opet će se to vratit ispod 8kn..Da nebude zabune i ja sam kupovao na 13kn..i neveselim se ovoj tuzi..

Zašto me moraš iznervirati svaki puta? Pa i ja sam ih kupovao po 13……i svim drugim cijenama. Jesam ih prodao? Glasnogovornik? Zbog tebe sam i prvi puta prestao pisati na ovom topicu. Hočeš opet? Naporan sam ti?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Uz blagoslov brokera nemam više casha ni za kiselu vodu .




@zizi

Ne, ja sam…….iritiraju me veliki nalozi

e… bit će onda da su bile od Crumija… samo da nam ne pukne… ukoliko se ne javi…
[/quote]

evo..javio sam se .

I baš mi je drago da je krenulo, očisti ste me još na 7,50 u dva navrata, imao sam samo 2500 komada, a da niste fer niste . Mogli ste javiti što namjeravate [lol] .

Sad mi je malo krivo, ali neka . [thumbsup]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


t+3 je u utorak navečer…….pa vidi stanje……u top10

vidimo se opet! [thumbsup]

slijedi nam precesija



Opet veselje nastupa na VLDS nako nekoliko mjeseci a ovdje mnogi nekuže da su se velike količine kupovale na 13,50kn..i nako toga potop na 6kn tu je kupovao i drug AL..koji je glasnogovornik ove dionice..zato tenzije spustite jer daleko je još ta cifra.Do kraja dana opet će se to vratit ispod 8kn..Da nebude zabune i ja sam kupovao na 13kn..i neveselim se ovoj tuzi..

Zašto me moraš iznervirati svaki puta? Pa i ja sam ih kupovao po 13……i svim drugim cijenama. Jesam ih prodao? Glasnogovornik? Zbog tebe sam i prvi puta prestao pisati na ovom topicu. Hočeš opet? Naporan sam ti?
[/quote]
Evo sad čitam što si mi napisao,pa da ti odgovorim-nisam trejder imam VLDS već godinu dana,pratio sam tvoju kupovinu i ja sam kupovao ali nemam toliku količinu koju ti imaš i nemislim to prodavat jer dugoročno razmišljam,burek zarada me nezanima,nemam ništa protiv tvog pisanja samo da bude iskreno ipak si ti većinski dioničar.***obrisano***

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close