VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


sad i zse moze pokrenut stecaj 🙂
jer kako ce blokirana firma platit kaznu 😀

Ovdje je situacija takva ,da je siguran stečaj,dali će biti ove ili iduće godine manje bitno.



ali interesantno je šta svi vjerovnici odustaju od stečaja i odgađaju ga
malo sam proučavao mils i ine intresantno ne posluju sve najbolje ali svi bi ih se rado doćepali
kupili bi brend mils, prevelika je vrijednost imovine validusa bez obzira na vjerovnike


Ukratko…..da vlds ima 50-100 zaposlenih i da radnici traže stečaj zbog neisplata plaća, on bi otišao u stečaj. Ovako, vlds ima 1. zaposlenog i 5 većih vjerovnika (banke) koji bi stečajem vlds, puno izgubile. Ovi sitni "iz ormara" će biti prvi podmireni po pradaji vabe (a vjerovatno je Radovanu predočeno da su pregovori u tijeku, inače bi pokrenuo stečaj jer je zaheban sudac)
Zato će se vlds uvijek provlačiti, ali druge firme sa puno zaposlenih, naročito građevinari, neka ne isplate 3 plaće, biti će u stečaju.
[/quote]
imaju još jednu u rezervi Moja banka d.d. Sarajevo BiH
hotele u neumu poszđene dionice
previše vrijedi validus tek sad shvaćam u šta sam uletio ima ih od vardara do karpata

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

samo još čačič radomir bi trebao biti u top 10 s 90000 komada
a on mi ne izgleda tako blesav kad je uložio 9 milja po 100kuna

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



sad i zse moze pokrenut stecaj 🙂
jer kako ce blokirana firma platit kaznu 😀

Ovdje je situacija takva ,da je siguran stečaj,dali će biti ove ili iduće godine manje bitno.
[/quote]
Stečaj obično pokreću vjerovnici koji imaju manji dug i sa njima se može dogovorit a ovi koji imaju
veliki dug za naplatit oni mole boga da do stečaja ne dođe jer gube .Pa zato se i nisu složili oko prve prodaje Vabe jer se nudila manja cijena.A da ode u stečaj morali bi pristat na sve jer se onda prodaje pošto-poto i moraš bit zadovoljan što si bar nešto dobio.Ne vjerujem da će se HBOR zadovoljiti da dobije "nešto". mislim da bi bilo za sve najbolje da prodaju financijski sektor time smanje zaduženost i onda prodaju holding u cjelini ali očito nemaju takvu namjeru jer se teško rastat
od vrijednih nekretnina a da pri tom koja ne ostane u đepu


sad i zse moze pokrenut stecaj 🙂
jer kako ce blokirana firma platit kaznu 😀

Kao i sve druge firme u blokadi……..poštom.

@lacoste
Kolega, nemojte da vadim sva vaša promašena predviđanja….od atpl pa nadalje.
Isti post ste ovdje napisali i prije pola godine…….a napisaćete opet za pola godine.
Kada ste tako sigurni da će u stečaj, šta mi ne prodate po 5 kuna….to je fer stečajna cijena, zar ne?
Pa nadrobiću vam opet 100000 komada…..svi izađite…….jedva čekam
LP i ne drobite gluposti, ako niste sigurni u ono što pišete.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

šta ovaj s tri komada ne napada na 6 kuna pa će svi za njim

a bilo i lipo viditi i dionicu u plusu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

kad validus krene neće ga imati tko zaustaviti do 10 -14 kuna a to je zarada od 200% od trenutne ovo su samo fikusi na ask

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@fffffff
licitacija je na 5,75… a prvi ask na 5,90… shodno tome…



sad i zse moze pokrenut stecaj 🙂
jer kako ce blokirana firma platit kaznu 😀

Kao i sve druge firme u blokadi……..poštom.

@lacoste
Kolega, nemojte da vadim sva vaša promašena predviđanja….od atpl pa nadalje.
Isti post ste ovdje napisali i prije pola godine…….a napisaćete opet za pola godine.
Kada ste tako sigurni da će u stečaj, šta mi ne prodate po 5 kuna….to je fer stečajna cijena, zar ne?
Pa nadrobiću vam opet 100000 komada…..svi izađite…….jedva čekam
LP i ne drobite gluposti, ako niste sigurni u ono što pišete.
[/quote]
Samo naprijed kolega.
Navedi promašena predviđanja.
Nemam što prodati po 5 kn,to je riješeno prodajom prije 1-2 godine,kada su se počele pojavljivati naznake negativnog sentimenta.

Super….nemaš što prodat….očigledno ne želiš ni kupit nešto što po tebi ide u stečaj ,čemu onda
gubiš vrijeme na ovom topicu?!

@lacoste
kad će rasprodaja krokodil garderobe u Sarajevu?
http://moja-banka.ba/index.php/o_banci/stranica/sekcija/dionicari

To im je cca 2,5 miliona Eurića!!!!
Koliko su dužni?

New Report

Close