VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@disc.
Prvi na asku po 5,96 sa 600 kom. je skriveni…..znači možda 6000……možda izgubi živce
a i onaj sa 12636 kom na 28 je biser…….skoro ga je zaboravio staviti…..skinuće ga netko….2018.g.

cijeli ask je preko tečaja licitacije tj. preko 5,87 kn… dakle prvi skriveni bez obzira imao 660 ili 6000 kom ima vremena, ako želi… da utekne na vrijeme… i to pužjim koracima…


a i onaj sa 12636 kom na 28 je biser…….skoro ga je zaboravio staviti…..skinuće ga netko….2018.g.

nemoj tako, ni ja ne prodajem prije 20Kn :)))

slijedi nam precesija



@gordy

A šta misliš zašto još nema skupštine? Oni guraju svoje, a ja svoje (neču tu revizorsku kuću) A ja im mogu srušiti skupštinu, pa se sada pogađamo. A do kraja godine je moraju održati. A politiku pusti, ne žele prodati holding u cjelosti……znači komadanje, tako kaže "biciklista"……..ali iskoristiću sve što mi zakon dopušta…….a ak mi baš jako dignu živac……nisam ja Ančica.

Kod Mirne predlažu ponovo DTTC d.o.o., a predlažu i izmjene te dopune Statuta…
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/SG0vGjQU1CTCd6DfJO1QYg==.pdf

@Milorad
da nas ne zaboraviš sutra… odnosno promptno iz prve ruke izvjestiš o ishodu sutrašnjeg ročišta…

Trgovački sud u Varaždinu
Ročišnik
7. Studenog, 2011

12:15 1 St-234/11
Stečajni dužnik: VALIDUS d.d. Varaždin
Ročište radi izjašnjenja o prijedlogu za otvaranje stečajnog postupka
Sudac: Radovan Raduka (soba 231/II)

1. Ankica izbačena iz VABE
2. VIS prva ponuda na 39 kuna
3. Zaključite sami šta će Radovan da odluči

STEČAJ JE SIGURAN, uz to ide povlačenje s burze i prodaja imovine zato je na VIS-u prodaja odjednom nestala.

Sve je jasno kako bi forumaš Dikan rekao. Nema sreće. [bye]

WWW.KUCILOORO.COM


1. Ankica izbačena iz VABE
2. VIS prva ponuda na 39 kuna
3. Zaključite sami šta će Radovan da odluči

STEČAJ JE SIGURAN, uz to ide povlačenje s burze i prodaja imovine zato je na VIS-u prodaja odjednom nestala.

Sve je jasno kako bi forumaš Dikan rekao. Nema sreće. [bye]


hahhahahhahahahhahahaahhahahahahah dobar vic

http://zse.hr/default.aspx?id=37979


1. Ankica izbačena iz VABE
2. VIS prva ponuda na 39 kuna
3. Zaključite sami šta će Radovan da odluči

STEČAJ JE SIGURAN, uz to ide povlačenje s burze i prodaja imovine zato je na VIS-u prodaja odjednom nestala.

Sve je jasno kako bi forumaš Dikan rekao. Nema sreće. [bye]


Sinko, naporan si. Ne volim se ponavljati, ali kako ne shvaćaš da vlds ne može otići u stečaj?
Odi tamo na građevinare……oni bi mogli.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ali interesantno je šta svi vjerovnici odustaju od stečaja i odgađaju ga
malo sam proučavao mils i ine intresantno ne posluju sve najbolje ali svi bi ih se rado doćepali
kupili bi brend mils, prevelika je vrijednost imovine validusa bez obzira na vjerovnike

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ali interesantno je šta svi vjerovnici odustaju od stečaja i odgađaju ga
malo sam proučavao mils i ine intresantno ne posluju sve najbolje ali svi bi ih se rado doćepali
kupili bi brend mils, prevelika je vrijednost imovine validusa bez obzira na vjerovnike


Ukratko…..da vlds ima 50-100 zaposlenih i da radnici traže stečaj zbog neisplata plaća, on bi otišao u stečaj. Ovako, vlds ima 1. zaposlenog i 5 većih vjerovnika (banke) koji bi stečajem vlds, puno izgubile. Ovi sitni "iz ormara" će biti prvi podmireni po pradaji vabe (a vjerovatno je Radovanu predočeno da su pregovori u tijeku, inače bi pokrenuo stečaj jer je zaheban sudac)
Zato će se vlds uvijek provlačiti, ali druge firme sa puno zaposlenih, naročito građevinari, neka ne isplate 3 plaće, biti će u stečaju.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/X7DCwSpD8mJd9p7BE429kQ==.pdf

sad i zse moze pokrenut stecaj 🙂
jer kako ce blokirana firma platit kaznu 😀

slijedi nam precesija

New Report

Close