VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@zizi

Neznam imena……..a nije ni važno. Znam da on određuje pravila, i miče sve što ima veze sa Šelebajem. To za dioničare nije bitno. Sutra će imenovati nove čl. NO-a.
Ono što je bitno i svi čekate je prodaja vabe. Da li će se prodati? Mišljenja sam da hoće…….odokativno do kraja godine. Evo nema žurbe……..nema ni panike. Imate svi vremena da razmislite.

Što misliš? hoće li možebitno doista turci – Süzer grupa, kako nagađaš preuzeti Vabu… ili hoće ipak početni ovi:
http://www.banka.hr/Naslovnica/Umre%C5%BEi/tabid/320/View/Details/ItemID/71726/ttl/Poslovni-dnevnik-Enterprise-Investors-razgovara-s-malim-bankama-o-povezivanju/Default.aspx
[/quote]
Mišljenja sam da su turci najizgledniji.

@fffffffff
Kolega, ja sam validus plaćao i 13 kuna. Sada ga plaćam od 5 do 5,50……ali i to je previše. Ionako svi čekate mene, a ja sam se već izjasnio da ove godine neću dizati cijenu dionice, dapače, pokušati ću kupovati što jeftinije, jer vremena a i nešto novaca još imam. Strpljenja je sve manje, pa ćete shodno tome prodati za mrvice (ne vi osobno, nego ostali imatelji vlds a neimatelji živaca)
Ovi iz ingre i dlkv (mislim na upravu) bar lažu u medijima (a u stvarnosti FI-i su im katastrofa) ali zato naš Šeremet šuti ko zaliven. Ne bih se čudio da tek zakonski, na upit zse-a ili hanfe da netko priopćenje……..ne duže od jedne rečenice.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


ovo je izgleda privatna dionica jedan drma s namjerom da jeftino pokupi i smanji ulaz

a tko ili što pak vama brani da isto tako drmate ovom dionicom… ask je javno izložen… bid je javno izložen… skriveni neizloženi H ask i H bid će vazda biti skriveni te nikada predvidivi… shodno tome izvolite i Vi – ako želite… dokle možete… tzv. možebitno povoljno da ne kažem ružno- jeftino, a možda i skupo… pokupit/rasprodat dok se kupit/prodat da… sutra će možda već biti kasno za jedno ili za drugo… živio hazard… staloženi, a i slabi živci… [rolleyes]

… sutra će možda već biti kasno za jedno ili za drugo…

dakle sutra izlaziš ili meteš ask? 😉 znao sam da nas ovih dana nešto čeka :))

slijedi nam precesija

Možda naš budući ministar gospodarstva (ili šta će već bit) pomogne našem bivšem ministru kojem je Hanfa blokirala licencu,da kupi Validusove nekretnine ,ako prije toga ne završi u zatvoru.
To bi bilo najbolje rješenje za sve.
Osobno mi se ne sviđa što nikakve vijesti ne dolaze i što je ovako dosadno.
Ono uznemirujuće revizorsko izvješće osim Šelebaja i nas ovdje nitko nije komentirao.Zanima me što
Šeremet misli o toj reviziji.

@discover
za sada ni jedno ni drugo od tvog zadnjeg navedenog… po bidu, nisam lud… a po asku, također ne još… sve dok god ima "tilt", stop loss, stop double loss ili sl. prodavaća…
barem ne dok se ne objave neke službene vijesti… no, jeti se ovog mog ne tako davno donjeg…


Malo domaće zadaće:

početni kapital 200.000 kn

kupiš 20.000 kom x 10 kn xy dionicu = 200.000 kn

10.000 kom držiš – ne trejdaš…

10.000 kom prodaš po 11= 110.000 kn
sa 110.000 kn kupiš 9166 kom po 12 (gubiš količinu al dižeš cijenu)
9166 kom prodaš po 13 kn = 119158 kn
119158 kn kupiš 8511 kom po 14 Kn
8511 kom prodaš po 15 kn = 127665
127665 kn kupiš 7979 kom po 16 kn

gornjih ne diranih 10.000 kom + 7979 kom trejdanih x na 17 kn prodanih = 305.643 kn tj. digo si cijenu sam – uz malu tuđu povremenu pripomoć za 70%, al zaradio si sigurnih 105.643 kn (minus sitna provizija)

sjecam se tog, pa probali smo to samo je bila cijena viša nego ovih dana ..

aha kužim šta mi pričaš, isto vrijedi i za drugi smjer jel tak 😉

slijedi nam precesija

@gordy
A šta misliš zašto još nema skupštine? Oni guraju svoje, a ja svoje (neču tu revizorsku kuću) A ja im mogu srušiti skupštinu, pa se sada pogađamo. A do kraja godine je moraju održati. A politiku pusti, ne žele prodati holding u cjelosti……znači komadanje, tako kaže "biciklista"……..ali iskoristiću sve što mi zakon dopušta…….a ak mi baš jako dignu živac……nisam ja Ančica.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

@zizi
Ne brini, oni su uzeli odvjetnika u NO…….pa zašto nebih i ja uzeo Doličkog da zastupa moje interese?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@gordy

A šta misliš zašto još nema skupštine? Oni guraju svoje, a ja svoje (neču tu revizorsku kuću) A ja im mogu srušiti skupštinu, pa se sada pogađamo. A do kraja godine je moraju održati. A politiku pusti, ne žele prodati holding u cjelosti……znači komadanje, tako kaže "biciklista"……..ali iskoristiću sve što mi zakon dopušta…….a ak mi baš jako dignu živac……nisam ja Ančica.

a tko je "biciklista" ?

slijedi nam precesija

@discover
pa kako neznaš?

Kaže da mu tamo rijetko treba automobil pa se vozi biciklom.
http://www.vecernji.hr/vijesti/kutle-tudmanovi-tehno-menadzeri-kontroliraju-sve-hrvatskoj-clanak-333876

čovjek uči dok je živ 🙂

malo se ask povukao ako dobro vidim

slijedi nam precesija

@disc.
Prvi na asku po 5,96 sa 600 kom. je skriveni…..znači možda 6000……možda izgubi živce
a i onaj sa 12636 kom na 28 je biser…….skoro ga je zaboravio staviti…..skinuće ga netko….2018.g.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

New Report

Close