VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jaca nam bid, ima li novosti? [proud]

možebitno… ask je zasad hrabar samo iznad licitacije…

nitko neda po bidu šmrc

slijedi nam precesija

Biće za desetak dana udri po bidu ako se ne povuče s burze.

WWW.KUCILOORO.COM

@Milorad
Romano Božac bi ti mogao dati pokoji savjet…


Biće za desetak dana udri po bidu ako se ne povuče s burze.

Evo, možeš i odmah početi………zašto čekati?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

nema pomaka

ima pomaka

slijedi nam precesija

dogovorite se… ima ili nema pomaka…



@zizi

Neznam imena……..a nije ni važno. Znam da on određuje pravila, i miče sve što ima veze sa Šelebajem. To za dioničare nije bitno. Sutra će imenovati nove čl. NO-a.
Ono što je bitno i svi čekate je prodaja vabe. Da li će se prodati? Mišljenja sam da hoće…….odokativno do kraja godine. Evo nema žurbe……..nema ni panike. Imate svi vremena da razmislite.

Što misliš? hoće li možebitno doista turci – Süzer grupa, kako nagađaš preuzeti Vabu… ili hoće ipak početni ovi:
http://www.banka.hr/Naslovnica/Umre%C5%BEi/tabid/320/View/Details/ItemID/71726/ttl/Poslovni-dnevnik-Enterprise-Investors-razgovara-s-malim-bankama-o-povezivanju/Default.aspx

ovo je izgleda privatna dionica jedan drma s namjerom da jeftino pokupi i smanji ulaz

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ovo je izgleda privatna dionica jedan drma s namjerom da jeftino pokupi i smanji ulaz

ovo je dno dna na ovoj dionici mislim na 5kn to je stecajna cijena i normalno da se dokupljuje dok ima pacijenata za prodaju po toj cijeni
i sam bi dokupio ali nemam više baruta

što ti znači stečajna cijena kad nemaš kome prodati, uzbiljnija kupnja tek malo iznad 4 Kn

i tako svi plaču kako nemaju baruta, a dionica se nažalost neće kupovati sama pa niti cijena ne raste

ovo nije nagovor na prodaju jer niti ja nemam s čime kupovati pa mi nebi bilo koristi od nagovaranja 😀

slijedi nam precesija

New Report

Close