VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://danas.net.hr/novac/page/2011/09/23/0213006.html

prićat će se o ovoj dionici a ja nemam namjeru prodavati ovo što sam kupio na razini oko 7 kn
ovo će biti feniks po ovako smješnim cijenama
nije nagovor na kupnju ili prodaju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

heh..današnje trgovanje, nije čak niti klasični PUMP&DUMP . U svakom slučaju, bilo je istresanje, pitanje je , samo, da nije bilo smiješnopg udaranja po asku, već lagano postavljanje na 6 kuna cijelom količinom, bi li se isto prodalo ili ne .

Mislim da bi . Još i prije nego ovako .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


heh..današnje trgovanje, nije čak niti klasični PUMP&DUMP . U svakom slučaju, bilo je istresanje, pitanje je , samo, da nije bilo smiješnopg udaranja po asku, već lagano postavljanje na 6 kuna cijelom količinom, bi li se isto prodalo ili ne .

Mislim da bi . Još i prije nego ovako .


cuj ako ima još za istrest na 6kn ja sam voljan još kupovat

Kako maknut s burze a danas je bilo transakcija [undecid]

http://www.poslovni.hr/vijesti/maknut-s-burze-185377.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Na temelju članka 330. st. 2. i čl. 331. Zakona o tržištu kapitala (NN 88/08, 146/08 i 74/09) (u daljnjem tekstu
kratko: ZTK), članka 455. Pravila Burze i članka 48. i 49. Zakona o općem upravnom postupku (NN 16/2009),
Uprava Zagrebačke burze d.d. iz Zagreba, Ivana Lučića 2a/22 (u daljnjem tekstu: Burza), u predmetu
obustave trgovanja dionicama društva VALIDUS d.d. sa sjedištem u Varaždinu, Anina 2, dana 06. rujna
2011. godine donijela je sljedeće:
R J E Š E N J E
1. Trgovanje dionicama društva VALIDUS d.d. iz Varaždina, Anina 2, oznaka: VLDS‐R‐A, ISIN:
HRVLDSRA0008 nastavit će se dana 07. rujna 2011. godine.
2. Ovo Rješenje objavit će se na internetskoj stranici Zagrebačke burze http://www.zse.hr.
Obrazloženje
Burza je dana 25. kolovoza 2011. godine donijela Rješenje (Oznaka: UP‐03‐253/2011‐1) kojim je privremeno
obustavila trgovanje dionicama društva VALIDUS d.d. iz Varaždina, Anina 2 (u daljem tekstu: Izdavatelj).
Predmetnim Rješenjem je određeno da mjera obustave trgovanja traje do trenutka kada javnost bude
potpuno i točno informirana o okolnostima vezanim uz poslovanje Izdavatelja. Naime, prilikom provjere
utvrđeno je da Izdavatelj nije ispunio svoju obavezu dostave i objave javnosti tromjesečnog financijskog
izvještaja za drugo tromjesečje 2011. godine.
Također, u okviru nadzora nad ispunjavanjem obaveza izdavatelja nakon uvrštenja sukladno Pravilima
Burze, Izdavatelj se nije očitovao na upit Burze od dana 24. kolovoza 2011. g. kojim je od Izdavatelja
zatraženo da se očituje koje radnje predviđene važećim zakonskim propisima i u kojem roku namjerava
poduzeti kako bi otklonio trenutnu nemogućnost rada i donošenja odluka od strane Nadzornog odbora.
Nadalje, Izdavatelj se nije očitovao na upit Burze od dana 25. kolovoza 2011.g. vezano uz informacije
objavljene u medijima, kojim je Burza od istoga zatražila da bez odgode dostavi obavijest u kojoj će tvrdnje
iznesene u navedenom članku potvrdi ili opovrgne, a u svrhu točnog informiranja investicijske javnosti,
kako bi svi ulagatelji raspolagali informacijama potrebnim za donošenje racionalnih investicijskih odluka
odnosno kako bi se osigurali uvjeti za fer i pravično trgovanje.
Dana 05. rujna 2011. godine Izdavatelj je dostavio Burzi očitovanje kojim obavještava javnost da će bez
odlaganja poduzeti pravne korake da se u sudski registar upiše novi član Nadzornog odbora te da će po
predmetnom upisu Nadzorni odbor imati tri člana sukladno Statutu Izdavatelja.
Nadalje, Izdavatelj se očitovao i na upit Burze vezan uz informacije objavljene u Večernjem listu pod
naslovom „Nakon afere Spice otkrivene porezne makinacije u FIMI?“ te je naveo da nema nikakvih novih
saznanja u odnosu na očitovanja koja je već objavio.
Dana 06. rujna 2011. godine Izdavatelj je dostavio Burzi i objavio javnosti tromjesečni financijski izvještaj za
drugo tromjesečje 2011. godine, koji sadrži i kumulativni podatak za prvo polugodište 2011. godine.
Slijedom navedenog, Burza smatra da je javnost potpuno i točno informirana o okolnostima vezanim uz
poslovanje Izdavatelja te da ulagatelji raspolažu informacijama potrebnim za donošenje racionalnih
investicijskih odluka odnosno da su se stekli uvjeti za fer i pravično trgovanje pa su stoga prestali razlozi
radi kojih je izrečena mjera privremene obustave trgovanja dionicama Izdavatelja.
Odredbom članka 48. Zakona o općem upravnom postupku (NN 47/09) propisano je da se upravna stvar
može riješiti neposredno, a člankom 49. da službena osoba može neposredno riješiti upravnu stvar ako se
pravo stanje stvari može utvrditi na temelju službenih podataka kojima raspolažu javnopravna tijela
odnosno ako je to nužno za poduzimanje hitnih mjera koje se ne mogu odgađati, ako je to u javnom interesu,
a činjenice na kojima se rješenje temelji su utvrđene ili barem učinjene vjerojatnima.
S obzirom na sve naprijed navedeno, odlučeno je kao u izreci ovog rješenja.
Pouka o pravnom lijeku: Protiv ovog rješenja žalba nije dopuštena, ali se može po

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

E moj Golube…

da si dioničar HT-a, znao bi da sa 99,98 % pokrivamo mobilnim signalom, dakle i internetom, a onda nebi ni probao izvlačiti se iz ove neugodne situacije isprikom

– bio sam na pustom otoku….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Ne pratim ni ht ni validus. Poklopio se datum 26.a ne pratim u kojem smo mjesecu [lol].

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



heh..današnje trgovanje, nije čak niti klasični PUMP&DUMP . U svakom slučaju, bilo je istresanje, pitanje je , samo, da nije bilo smiješnopg udaranja po asku, već lagano postavljanje na 6 kuna cijelom količinom, bi li se isto prodalo ili ne .

Mislim da bi . Još i prije nego ovako .


cuj ako ima još za istrest na 6kn ja sam voljan još kupovat
[/quote]
dobra ti je cijena i 7 kuna ;;)s obzirim na bvsp i činjenicu da je zamagljeno 200 mil kuna u papirima
kad se to zbroji , dug je svega 22% ma vjerujem da će ovo krenuti kad odredi dotični

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@Crumarix
vidim da si on-line, pa da te pitam… imali nekih novosti od radio Mileve…?


Ne pratim ni ht ni validus. Poklopio se datum 26.a ne pratim u kojem smo mjesecu [lol].

onda brzo sve prodaj, jer do 26.09 ima sve da rokne cca 30% .

ps. blago tebi ….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



@Crumarix

vidim da si on-line, pa da te pitam… imali nekih novosti od radio Mileve…?

ja sam ti više okrenut prema italiji, tako da ove istočne stanice ne primam dobro…signal je tako loš da ništa ne razumijem….

znam samo da je satelit pao, ostaci nisu pogodili nikog bitnog, znači, sve je kao i prije….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close