VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sutra se nastavlja trgovanje…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/YWOWpE2H7HzbXqAdGf3gAg==.pdf

koja su vaša predviđanja za današnje trgovanje?


koja su vaša predviđanja za današnje trgovanje?

Mislim da do 10:25 neće biti trgovine [smiley]

vidim da nema zainteresiranih za KUPNJU!!!!!
kuda će krenuti ( gore – dolje?? )


vidim da nema zainteresiranih za KUPNJU!!!!!
kuda će krenuti ( gore – dolje?? )

pa imate tzv. priliku… na Magmi koja vam se prodaje sa cca 900% premije (zadnji FI), a imate i tzv. nepriliku… ovjde na VLDS koji se prodaje po cca 7% BVPS po osnovi zadnje objavljenog FI, a o kojem se Uprava ZSE jučer na pismeno i javno na ZSE očitovala kako slijedi:
…Dana 06. rujna 2011. godine Izdavatelj je dostavio Burzi i objavio javnosti tromjesečni financijski izvještaj za drugo tromjesečje 2011. godine, koji sadrži i kumulativni podatak za prvo polugodište 2011. godine. Slijedom navedenog, Burza smatra da je javnost potpuno i točno informirana o okolnostima vezanim uz poslovanje Izdavatelja te da ulagatelji raspolažu informacijama potrebnim za donošenje racionalnih investicijskih odluka odnosno da su se stekli uvjeti za fer i pravično trgovanje pa su stoga prestali razlozi radi kojih je izrečena mjera privremene obustave trgovanja dionicama Izdavatelja.

pet, pet, pet ………………………………………………………..

a meni i ova dvica previše!!!!! [bye]

dear zz top
krenula bi ona dolje da ima razloga

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@nikson
komentar na zadnji FI te očitovanje Uprave ZSE na isto…?


dear zz top
krenula bi ona dolje da ima razloga

kako će dolje kad ste isti i na kupnji i na prodaji…a mi ostali tu i tamo škicnemo bez ikakvog interesa, više iz dosade [yawn]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



vidim da nema zainteresiranih za KUPNJU!!!!!
kuda će krenuti ( gore – dolje?? )

pa imate tzv. priliku… na Magmi koja vam se prodaje sa cca 900% premije (zadnji FI), a imate i tzv. nepriliku… ovjde na VLDS koji se prodaje po cca 7% BVPS po osnovi zadnje objavljenog FI, a o kojem se Uprava ZSE jučer na pismeno i javno na ZSE očitovala kako slijedi:
…Dana 06. rujna 2011. godine Izdavatelj je dostavio Burzi i objavio javnosti tromjesečni financijski izvještaj za drugo tromjesečje 2011. godine, koji sadrži i kumulativni podatak za prvo polugodište 2011. godine. Slijedom navedenog, Burza smatra da je javnost potpuno i točno informirana o okolnostima vezanim uz poslovanje Izdavatelja te da ulagatelji raspolažu informacijama potrebnim za donošenje racionalnih investicijskih odluka odnosno da su se stekli uvjeti za fer i pravično trgovanje pa su stoga prestali razlozi radi kojih je izrečena mjera privremene obustave trgovanja dionicama Izdavatelja.
[/quote]
Radi se o nerevidiranom i nekonsolidiranom izvješću.
Pravo stanje stvari moguće je vidjeti samo u revidiranom i konsolidiranom izvješću.
Izvješće Đakovštine prije stečaja je isto bilo dobro.
Pozdrav

Jeli to g. Mate Beljan – novi član Uprave VLDS, Kutlin igrač…? te ima li Kutle ipak možda veze u svezi afere u Podravci, Fima-Ami, svim Fimašima te povezanim društvima istih… (Mirna, Mils itd. itd…)
http://www.nacional.hr/clanak/81567/miroslav-kutle-nemam-veze-s-podravkom [rolleyes]

New Report

Close