VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@lebowski

dužan sam ti ovaj tzv. donji metaforički odgovor u svezi mojih trenutnih očekivanja… (koristim Lucky-a kao medij – nadam se da mi Lucky to neće uzet za zlo…) no, budući da je Boris, VLDS ako se ne varam, 2007 god kupovao po ondašnjoj cijeni …(ako ne griješim cca 200 kom – piše negdje na nekoj od stranica od lanjske godine…) a znamo ondašnju cijenu – vrh je bio 213 kn… te me nimalo ne čudi vječita Borisova averzija prema VLDS, moj target sada doista nije točno i opravdano definiran, a kamoli u buduće predvidiv… u ostalome kao kod nikoga na vlds in…
btw: jedno je za sada sigurno- niti jedan od bivših PIF-ova nije propao, dapaće… (ili mislite da su Horvat & Co. manje mudriji od Eltz-a, Ostoje,… & Co. itd…)


tehnički izgleda da se formira drška na šalici. ako se formira do kraja target bi bio oko 22kn

[/quote]
Prije svega ja sam svoje dionice kupljene 2007 prije dividende odmah i prodao nakon isteka
ostvarenja prava na istu.Izglasanu dividendu nikada nismo dobili!!!To je bio jasan signal već tada da nešto nije u redu.Dakle izgubio sam samo neisplaćenu dividendu.
I još jednom.Prema svim referentnim pokazateljima obveze i dugovi Validusa,veći su od njegove imovine.
Nadalje,istine radi,Validus više nije niti PIF niti zatvoreni investicijski fond.
Sve što se događa sada,a napose novi zahtjev za otvaranje stečajnog postupka pred nadležnim sudom,ukazuje na to da je uskoro vrlo moguće očekivati stečaj ili likvidaciju društva.
Pozdrav

moj komentar je od prije par mjeseci a pokazalo se da se drška nije do kraja formirala. ostalo znate…

kada će neke novosti ?


kada će neke novosti ?

prve službene… najkasnije do 07.09. na stranicama ZSE i ili HANFE…



kada će neke novosti ?

prve službene… najkasnije do 07.09. na stranicama ZSE i ili HANFE…
[/quote]
Gdje je većinski dioničar Alabama…čekam 2mj..kao što je on pisao..desit će se nešto konkretno…

Stečaj je jedino rješenje. Svi uvjeti ispunjeni. Bar će se prodajom namiriti dioničari HEFE i VIS-a jer tu će ići javna ponuda kad se to bude prodavalo.

Ostalim dioničarima vrlo vjerovatno čista nula.

Što se može uvijek je to bilo rizično ulaganje i velike muljaže. [bye]

WWW.KUCILOORO.COM


Stečaj je jedino rješenje. Svi uvjeti ispunjeni. Bar će se prodajom namiriti dioničari HEFE i VIS-a jer tu će ići javna ponuda kad se to bude prodavalo.

Ostalim dioničarima vrlo vjerovatno čista nula.

Što se može uvijek je to bilo rizično ulaganje i velike muljaže. [bye]

smjesan si

Da vrlo smiješan….
Zato se i ne trguje s njim, bivši vlasnik priveden, Šeli otišo, predsjednik NO otišo…..
Što slijedi dalje….jel možda opet neki Mimi ili nepoznati investitor…. ???
STEČAJ je ono što slijedi ! [bye]

WWW.KUCILOORO.COM

MILORAD | privatna poruka | dodaj u listu prijatelja | ignoriraj korisnika | profil
korisnik od: 14.04.2011.

ocjena poruke

zajednica

moderatori
Može neki dobar forumaš staviti FNVC K/P

Hvala

A da jedan paketić uzmeš..ono najeftiniji…barem radi upečatljivosti tvojih postova, jer ovako ispadaš neozbiljan, barem meni… da ne upotrijebim težu riječ..LOL !

Ionako je stečajna cijena, pa čemu se živcirati…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


Da vrlo smiješan….
Zato se i ne trguje s njim, bivši vlasnik priveden, Šeli otišo, predsjednik NO otišo…..
Što slijedi dalje….jel možda opet neki Mimi ili nepoznati investitor…. ???
STEČAJ je ono što slijedi ! [bye]

kolko je ono nagrada na 24 sata za vic dana… 200… 500 kn… prijavi se, vjerovatno ćeš bit pobjednik dana…

Ozbiljnost tvoga komentara ovdje – mislim da je proporcionalna tvom invest aranžmanu na FNVC… naime, ako nisi/nećeš danas/sutra imao/imat 2.220 kn – za tebi potrebni tzv. "daljni trejd osigurač" transakcija (10 kupnji x po 1 dionica po 172 kn + 10 x max 50 kn provizije)… bit će da jedinu korist od tebe na ZSE imaju brokeri… No, evo- nudim ti posao/zaradu tj. ne vic dana… ukoliko (ipak možebitno očito) ti je sutra potrebno 2.220 kn za FNVC… posudim ti ja… moja provizija iznosi samo 0,01 kn… Uz jedan uvjet: jedan jogurt tvom tzv. poznaniku – stečajnom upravitelju VLDS plaćaš ti, a burek za mjesec dana istome ja…

Eh sve same činjenice.
A jeste li razmišljali ovako recimo:
Revizorska kuća je rekla da je imovina nedovoljna za pokrivanje gubitaka.
Znači dionica ne vrijedi ništa.
Račun je blokiran ko zna kako dugo, svi planovi su bili zamagljivanje.
Kud dalje nego stečaj a ? [thumbsup]

WWW.KUCILOORO.COM

New Report

Close