VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hvala ti na povratku Borise… uvijek si nam up Joker…. [thumbsup]

Hvala i tebi na dobrim željama no ipak bi trebao iznositi točne i istinite podatke.
Pozdrav

1. Mislim da sa parama od prodaje dionica Vupika – nećeš povoljnije kupit VLDS nakon što se Šeremet očituje…

2. pa Horvat je navodno uhićen radi ne plaćenog poreza od cca 40.000.000 kn – po osnovi navodne manje iskazane vrijednosti imovine…

"… nije obavilo i objavilo procjenu fer vrijednosti te imovine a ona je značajno različita od knjigovodstvenog iznosa (posljednja procjena obavljena 2007. godini pokazala fer vrijednost za cca 200,0 milijuna kuna više od knjigovodstvene vrijednosti)…"
Revizija je obavljena u razdoblju od 07.12.2010. godine do 05.05.2011. godine.
Ovlašteni revizor
Slavko Sušić

POVEZANE STRANKE
Ve.inski vlasnik Dru.tva je Validus d.d. Vara.din (prije FIMA Validus d.d. Vara.din koji je promijenio naziv
tvrtke u Validus d.d. Vara.din).
Validus d.d. Vara.din, kao ve.inski vlasnik Dru.tva vodi sudski postupak za naplatu .tete od Republike
Hrvatske u novo utvrnenom tu.benom iznosu od 39.491.004,56 kuna (postavljeno po.etno 50.129.472
kuna) zbog direktne i indirektne .tete u svezi prognanika i izbjeglica u razdoblju od 1991. do 2000. godine u Hotelu Helios d.d. Stari Grad. Pregovori da se tu.ba povu.e u zamjenu da se kod dru.tva Helios Faros d.d. Stari Grad obavi dokapitalizacija pretvaranjem potra.ivanja koja ima Vlada RH s osnova pla.enih jamstava u ime i za ra.un Helios Faros kreditoru Privrednoj banci d.d. Zagreb i HBOR-u su u stanju mirovanja.

Ajd sretno…

zaboravih… ako uspiješ kupit povoljnije… skidam kapu i prvi ti čestitati…

@Zztop
Ne razmišljam o kupnji Validusa po bilo kojoj cijeni.
Pozdrav

sve če to biti super nije broj 3 kupovao dionice da bi izgubio milijon

a mislim da zna više od nas večine ovdje

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Milan-Horvat-i-Marina-Baca-u-dzep-stavili-vise-od-35-mil.-kuna

Ajd`sad bar znamo da će bit veselo kad se odblokira….. [smiley]

Bas me zanima hoce li netko ovdje iz top-10 i dalje "braniti" cijenu, kao što to odredjena gospoda visokog profila čine na nekim drugim dionicama….. [rolleyes]


Ajd`sad bar znamo da će bit veselo kad se odblokira….. [smiley]

Bas me zanima hoce li netko ovdje iz top-10 i dalje "braniti" cijenu, kao što to odredjena gospoda visokog profila čine na nekim drugim dionicama….. [rolleyes]


kolega cijena ce ic gore kad se odblokira jer ce puno stvari bit jasnije
ovdje se radi cišcenje Horvatovih ljudi iz nadzornih odbora
živi bili pa vidjeli kad izađe na ZSE a necemo vjerujemo dugo cekat


Ajd`sad bar znamo da će bit veselo kad se odblokira….. [smiley]

Bas me zanima hoce li netko ovdje iz top-10 i dalje "braniti" cijenu, kao što to odredjena gospoda visokog profila čine na nekim drugim dionicama….. [rolleyes]

za sada se moraju branit: Horvat,Bača i Vi… Horavt i Bača zna se zašto… a Vi jer, nakon očitovanja od strane Šeremeta te sada već obveznog tzv. ispravka vrijednosti imovine VLDS, očito želiti biti među najbržim po asku ili = što manje kn za više dionica…

No, da ne ispada da Vam xyz, nešto, sl … ili itd. … ako nije plaćen PDV i porezna na dobit (znači cca na 1/5 neprikazanog kapitala ili sto li već god sl.) … izračunajte si sami (ako naravno već niste) … koliko kod VLDS nedostaje prikazane imovine…
evo vam prilog za okvirni izračun neprikazane imovine VLDS – a da je neprikazana, ustvrdila je država zar ne…: http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/4c9E68j2udrUB6pAyTGZwg==.pdf

@lebowski
dužan sam ti ovaj tzv. donji metaforički odgovor u svezi mojih trenutnih očekivanja… (koristim Lucky-a kao medij – nadam se da mi Lucky to neće uzet za zlo…) no, budući da je Boris, VLDS ako se ne varam, 2007 god kupovao po ondašnjoj cijeni …(ako ne griješim cca 200 kom – piše negdje na nekoj od stranica od lanjske godine…) a znamo ondašnju cijenu – vrh je bio 213 kn… te me nimalo ne čudi vječita Borisova averzija prema VLDS, moj target sada doista nije točno i opravdano definiran, a kamoli u buduće predvidiv… u ostalome kao kod nikoga na vlds in…
btw: jedno je za sada sigurno- niti jedan od bivših PIF-ova nije propao, dapaće… (ili mislite da su Horvat & Co. manje mudriji od Eltz-a, Ostoje,… & Co. itd…)


tehnički izgleda da se formira drška na šalici. ako se formira do kraja target bi bio oko 22kn

Zizi jel ti ovo imaš monodramu na vlds?

New Report

Close