VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link

blokada
sranje


blokada
sranje

zašto sranje pa covijece treba sve isterat na cistac i oterat Horvatove ljude iz nadzornih odbora da se jednom pokrenu stvari sa mrtve tocke ovo je privremena blokada i ne treba sad dramit

Horvat priveden radi Plurisa…
http://www.tportal.hr/vijesti/crnakronika/144931/Bivsi-sef-Fima-grupe-zatvoren-na-48-sati.html
btw: sve su to tzv. stare i već svima poznate lanjske vijesti u svezi poreznih dugovanja Fimaša… očito će sada za ista netko konkretno odgovarati…

joj
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/cxtUytYbKogqvpUcobdCEw==.pdf

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

o tom sam prije govorio kriminal na sve razine to sa fima grupom ali su me brisali i branili da govorim i dan danas moram sutjeti

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Bravo i hvala ZSE… konačno i uskoro (pretpostavljam da Šeremet neće čekati 10 dana) ćemo saznati najnovije – a ne puko špekulativno, stanje u VLDS…
btw. mislim da je ovo samo logičan i planirani slijed – nakon nedavnog i konačnog rasknjižavanja onih utegovnih 10,64% dionica Podravke vođenih na ime FIMA-Ami Ltd.

Osobno mislim da je meni sada puno toga jasnije…
1. Kolko je ono bio navodno porezni dug Fimaša? zar se nisu spominjala 40 milijuna kuna…
2. ako je Horvat priveden radi utaje poreza – zbog "… protuzakonita knjiženja imovine, opet ponajviše u Validusu, zbog kojih državi nije plaćen sav porez koji je trebao biti plaćen…"
http://www.vecernji.hr/vijesti/nakon-afere-spice-otkrivene-porezne-makinacije-fimi-clanak-320865
znači da je u biti sva imovina VLDS puno veća nego što je prikazana u poslovnim knjigama – logički zar ili ne… (a što je i sam Šelebaj uvijek tvrdio i naglašavao kad se po medijima špekuliralo o mogućem stečaju…)
3. Ako je porezni dug svih Fimaša 40 milijuna kuna… radi neplaćenog poreza, na neprikazanu imovinu… koliki onda u knjigama fali imovine?
4. zar nije zadnji revizor kod Heliosa naveo da istom u u knjigama nedostaje fer vrijednost dugotrajne imovine tj.ispravak iste ca cca 200.000.000 kn…

a da, skoro zaboravih:
5. Vlds/Helios od države potražuju – gle čuda, upravo cca 40.000.000 kn radi smještaja izbjeglica u objetima Heliosa za vrijeme rata…

ZiZi, koliki je tebi prosjek i koliko očekuješ od VLDS? Ili barem koliko očekuješ i kad?
Osim kriminala, izmjena čelnih ljudi i članova nadzornog odbora ovdje baš i nema nekih vijesti, a cijena konstantno pada.

Sretno i tebi i Knoxu…

@zztop
U zadnjem očitovanju revizora za izvješće Validusa nedvosmisleno i jasno stoji da dugovi i obveze Validusa prelaze cjelokupnu vrednost imovine.
To je ,po meni i potaklo ostavke i smjene u Validusu.
Podgrijavanje nepostojećih nada je u ovom slučaju nekorektno prema drugim dioničarima.
Pozdrav


ZiZi, koliki je tebi prosjek i koliko očekuješ od VLDS? Ili barem koliko očekuješ i kad?
Osim kriminala, izmjena čelnih ljudi i članova nadzornog odbora ovdje baš i nema nekih vijesti, a cijena konstantno pada.

Sretno i tebi i Knoxu…


prodao sam sve na 12,70…
kupio ponovo istu količinu po 10,35
sitno potom prodao na 9,80-10
nedavno malo nadokupio po 7,50

trenutni prosjek mi je 10,11… no, ako zanemarim svu dobit na VLDS nakon 01.01.2011 (dotada bio u debelo-debelom minusu…) kapitalni prosjek na VLDS mi je cca 7-7,15 kn… ne da mi se sada točno računati, i uostalome nije ni bitno… jer, najbitnije za mene su trenutno – ponavljam za mene sve pozitivne, a ne negativne vijesti u svezi VLDS… pa i sam znaš, statistika se da prikazati kako kome odgovara, a PR tek…
nadalje, TOP 3 nakon svih njemu izrečenih tzv. kritika, pa potom bogami masovnih pohvala i zamolbi da ne napusti ovaj forum… zbog njemu poznatih informacija, veza itd… dokupio je – ako se ne varam dodatnih (samo vidljivih u TOP 10) cca 15.000 kom VLDS… dakle, o VLDS kao bingo dionici, nemam samo mišljenje ja… (uprkos višekratnim i čestim mojim osobnim neizvjesnostima za ulazak i izlazak te konstantnim – medijskim tzv. možebitnim plaćenim ili ne – pritiscima od strane xyz garniture…)
Ajd sretno i tebi…

hvala ti na povratku Borise… uvijek si nam up Joker…. [thumbsup]

New Report

Close