VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



01.06.


Hoće li se uspit još šta uvatit ispod 12 ili je to to……. [rolleyes]

dodajte komentare…

samo se strpi, biće toga i ispod 11,00 kn…
[/quote]

evo još malo fali da se predviđanje nažalost i u stvarnosti dogodi…
[/quote]
Misliš? Koliko je to "malo fali"?
[/quote]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo



o tek sad vidim…
sad malo puno fali… [thumbsup]
ali, zar nije tako slično bilo i na 13,00 kn, pa na 12,00 kn…pa grafovi…


Da…….što bi starije kolege (na ovom topicu) rekle…….ciklus se ponavlja……iako ovo meni više liči na cirkus……..Đuro konačno pada……a miševi će…….gdje?
[/quote]

nešto vas zaobilaze miševi [lol]

Ako mi miševi ne pišemo, ne znači da i ne djelujemo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




o tek sad vidim…
sad malo puno fali… [thumbsup]
ali, zar nije tako slično bilo i na 13,00 kn, pa na 12,00 kn…pa grafovi…


Da…….što bi starije kolege (na ovom topicu) rekle…….ciklus se ponavlja……iako ovo meni više liči na cirkus……..Đuro konačno pada……a miševi će…….gdje?
[/quote]

nešto vas zaobilaze miševi [lol]
[/quote]
ovi šta prodaju prodaju sa minusom
a da ima razloga za pad nema
za koji dan ce bit obrnuti trend

Šta je sa mrgudom, može graf, hvala.


Ako mi miševi ne pišemo, ne znači da i ne djelujemo.

Kolega,bit je bila gdje će dioničari iz Đure,a ne šta je sa vama u VLDSu…

prilika sa dokup
ako u top 10 i na 7 mjesstu dokupljuju onda nema zime za VLDS

@djia
Kolega je mislio na 8. u top10………RH………premda tih 7000 kom. puno ne znače

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Šta je sa mrgudom, može graf, hvala.

Evo graf samo za tvoju dušu…prem da sam rekao da više neću pisati, ali bucko ti si uvijek kulturan pa me nagovoriš !!
LP

I very much love INGRA !!

Hmm…, prvo te vuku da napraviš graf, napraviš ga.., onda ti dijele tek prolazne ocjene…, tja…, smatraju te graf drukerom.., sigurno bi dobio bolje ocjene da crtaš nizvodno…, no eto…, ovdje se samo jedno čeka…, a za sve ostalo tu je Bama da ne pusti da ode baš sve u mp3..

Iskrano ovako lijep i razumljiv graf se ne viđa svakodnevno.., svaka čast.. i čista 100.ka…

@Mrgud
mislim da 3. val još nije ni krenuo nego da se neka 333 dvica stvara (možda i kompleksnija) …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



@Mrgud

mislim da 3. val još nije ni krenuo nego da se neka 333 dvica stvara (možda i kompleksnija) …

S obzirom da je situacija u VLDS takva kakva je, dakako prijatelju, da može biti do 38% A, zatim gore gdje je označen br 1, može biti B val i sada se radi C val. U svakom slučaju poslije vala C ili vala 2 (koji po meni još nije zgotovljen, a što če se pokazati već u ponedjeljak) kako je označeno, ide se UP, a za dalje se opet gleda razvoj situacije , zato sam i napisao ono o zaokruženim crvenim brojkama. Ako okrene dole zna se što je, ako prođe obilježeni valić 1 onda se opet zna gdje se ide, time da sam osobno za varijantu br 1 što dakako nebi odgovaralo nikome, poglavito onima koji su dioničarai VLDS jer bi to mogao biti pad čak i ispod 8 kn (C).
LP

I very much love INGRA !!

New Report

Close