VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



veli jedan trokut a i njegov prijatelj šampon da je target 2 puta 11 do 12

Nažalost šampon propao a netko se izuo brzopleto i bezpotrebno !!
Hoče li kupiti po nižoj cijeni, sumnjam, NEĆE…. a sada lijepo UP. Rekao sam neki dan da se neka dionica ponaša suprotno ĐĐ i tako do sada 6 puta, uključujući i ovaj 7-mi puta. Lijepo graf pa suporedite.
LP
[/quote]

slabo idu tvoje prognoze

slijedi nam precesija

stalno se motamo oko 12-13 kn nikako da odemo up, kao da nekome to odgovara .Samo kome pitanje je sad


stalno se motamo oko 12-13 kn nikako da odemo up, kao da nekome to odgovara .Samo kome pitanje je sad

kako kome, pa onima što kupuju po 13 pa prodaju po 12 i tako više puta [lol]

slijedi nam precesija

odgovor za lucky-ja to je naš spasitelj ALABAMA a ti mrgude , pa naravno da čemo up jer si neki dan kupio validus , užas kako si proziran

koju potporu imamo ,a mi ni makac dodjemo do max.13 pa opet nazad ,polako mi vec ide na …


odgovor za lucky-ja to je naš spasitelj ALABAMA a ti mrgude , pa naravno da čemo up jer si neki dan kupio validus , užas kako si proziran

Zašto toliki bezobrazluk (nelica, Kobescak) uopće mi nije jasno. Naravno da sam kupio i neki dan i jučer evo i danas. I ne vidim tu nikakvu prozirnost. A ti ili Vama koji sada znate da posjedujem dionice VLDS 100% samo njih, kako bi u dalmaciji reklo, ako Vam je priša, Vi je srušite pa ću tako ja biti u minusu !! [cool]

I very much love INGRA !!



odgovor za lucky-ja to je naš spasitelj ALABAMA a ti mrgude , pa naravno da čemo up jer si neki dan kupio validus , užas kako si proziran

Zašto toliki bezobrazluk (nelica, Kobescak) uopće mi nije jasno. Naravno da sam kupio i neki dan i jučer evo i danas. I ne vidim tu nikakvu prozirnost. A ti ili Vama koji sada znate da posjedujem dionice VLDS 100% samo njih, kako bi u dalmaciji reklo, ako Vam je priša, Vi je srušite pa ću tako ja biti u minusu !! [cool]
[/quote]

mene interesira koliko si ih prodao u zadnja dva tri tjedna, evo pitam sasvim pristojno

slijedi nam precesija

ja prodanih u zadnja tri mjeseca 0 kom

Pričajte vi priče…ali sad vam nema više ni ispod 12,60…a domalo će i 14 bit jeftino…
pratite m,alo trgovanje i promete….
puno toga će vam bit jasnije…
ako me kužite o čemu pričam…

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


ja prodanih u zadnja tri mjeseca 0 kom

pitanje je bilo za mrguda,
neka kaze pa cemo provjerit na cd-u

slijedi nam precesija

Zanimljiva situacija na bidu i asku ?

ako preskočiš ovih 10.000 po 12,15 netko će te potopiti, a ako prodaš po 12,15 prodao si jeftino ???

Kako dalje ?

Možda je ipak najbolje da surađujemo i gubimo u oba smjera ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Ima li itko da nije stavio svoje dionice na prodaju?

New Report

Close