VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@discover

A šta misliš, šta sam radio cijeli dan, danas? Javni bilježnici…….darovni ugovori, još skrbničkih iz par brokerskih kuća…….pa SKDD………usput kupio i novi cd…….evo baš gledam imena i prezimena, gradove……tko je tko…….tko je pobjegao, a zaklinjao se da nema šanse da proda prije 14,50…..ima tu puno podataka……zadnje trgovanje, itd.
A i napisao sam da više nikada nećete moći špijunirati alabamu……a u pon, ću pokazati svojih 50tk na asku. A novi "sretnik"….tko bi to mogao biti [undecid]

Pinball?

@pumpjer
Pa sam će Silvije reći………ja mogu samo staviti link………a rekao sam da nisam udba……ali na svaku provokaciju staviću ime i prezime. Sada o svima sve znam, i nažalost mnogi su me razočarali, a učinio sam im dosta usluga, da zarade na vlds, misleći da je alabama glup.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@discover

A šta misliš, šta sam radio cijeli dan, danas? Javni bilježnici…….darovni ugovori, još skrbničkih iz par brokerskih kuća…….pa SKDD………usput kupio i novi cd…….evo baš gledam imena i prezimena, gradove……tko je tko…….tko je pobjegao, a zaklinjao se da nema šanse da proda prije 14,50…..ima tu puno podataka……zadnje trgovanje, itd.
A i napisao sam da više nikada nećete moći špijunirati alabamu……a u pon, ću pokazati svojih 50tk na asku. A novi "sretnik"….tko bi to mogao biti [undecid]

Ako se napisano pokaže kao istinito, ispričavam se za raniji post.

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

[lol]

smrdljivi gugl

[sealed]

slijedi nam precesija




@discover

A šta misliš, šta sam radio cijeli dan, danas? Javni bilježnici…….darovni ugovori, još skrbničkih iz par brokerskih kuća…….pa SKDD………usput kupio i novi cd…….evo baš gledam imena i prezimena, gradove……tko je tko…….tko je pobjegao, a zaklinjao se da nema šanse da proda prije 14,50…..ima tu puno podataka……zadnje trgovanje, itd.
A i napisao sam da više nikada nećete moći špijunirati alabamu……a u pon, ću pokazati svojih 50tk na asku. A novi "sretnik"….tko bi to mogao biti [undecid]

Ako se napisano pokaže kao istinito, ispričavam se za raniji post.

[/quote]
Kao što rekoh, pokazaću ih u ponedjeljak. Bit će ti u 10,00h na asku. Alabama ne laže…….a pusti mi familiju na miru…….ni ja tuđe familije ne diram.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.




misliš nakitilo te [lol]

Čestitam, kolega [thumbsup]
[/quote]
Alabama , prestanite muljati ljude pa mnogi znaju tko ste , sramotno je da se poigravate , pa to se kosi sa vašom funkcijom , vrijeme je da prestanete.
[/quote]
Kolega, na čemu ste vi? Kakva funkcija? Uguglajte i saznajte tko sam…….sitni trgovac iz Zagreba.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@pumpjer

Pa sam će Silvije reći………ja mogu samo staviti link………a rekao sam da nisam udba……ali na svaku provokaciju staviću ime i prezime. Sada o svima sve znam, i nažalost mnogi su me razočarali, a učinio sam im dosta usluga, da zarade na vlds, misleći da je alabama glup.

Vidiš, ja ne mislim uopće tako. Mislim da je sve odigrano dosad jako inteligentno. Uostalom cilj je zaraditi lovu ponajprije sebi zara ne? Ako netko ulovi usput to je njegova stvar. Uostalom igra još j
nije gotova.

Pa što ste se uhvatili čovjeka ko pijan plota…govori vam sve što radi na Validusu i što će raditi…ali vi bi odmah na 50 kn jel da…a prodajete za siću…Alabama je htio dizati i to se vidjelo,ali neki su počeli prodavati nakon sitne zarade i čovjek prihvatio…ali vam to ne paše, pa vam je sada kriv, kao igra igrice…dajte odrastite!

stvarno nije u redu da vam spominju familiju i mislim da ovdje govorite istinu dali ona svima nama pasala ili ne. Ma nemojte se zamarati s ovdje nekim pričicama da ste nekoga zaje… jer kada ste cijenu par puta dizali onda ste bili svima najbolji prijatelj, u ostalom pa zar vi nesmijete ništa zaraditi na validusu. p.s. ja osobno nisam niti jednu dionicu prodao tri mjeseca jer kažu strpljiv spašen. I kad vas dragi bog nagradi za sve napravljeno svi če se sakrit u mišje rupe pozdrav

Bez obzira na sve "izbjeglice", VLDS se još drži za 5. Čim popusti ova euforija na đuri i hotelima, ide se dalje UP.

promjene u TOP 10…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


promjene u TOP 10…

a prebacio ih je na nekoliko skrbničkih…

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close