VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja se s vama, kolega Mrgud, u potpunosti slažem.. No iz iskustva, oslanjam se na dugoročnije stvari jer je tada puno manja vjerojatnost pogreške koja se ne bi mogla ispraviti.. Kolega Alabama može, u ovim sitnim pomacima o kojima vi pišete, imati presudnu ulogu.. Moje mišljenje samo..

ps. i dajte se suzdržite od tih jedinica jer stvarno ne kužim.. popijte jednu ljutu il lijek, potražite pomoć..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

U zadnje vrijeme redovito čitam komentare na ovoj temi i nisam izdržao a da ne prokomentiram
pisanje kolege Mrguda. Danima nas je zasipao grafovima po kojima sigurno idemo preko 14 kn,a sada najednom po istim tim grafovima slijedi siguran pad. Čini mi se da ti grafovi ovise o tome ima li kolega Mrgud dionice u portfelju ( tada to ide UP ) ili ih je u međuvremenu prodao ( tada grafovi pokazuju siguran pad ).

čemu panika, pogledajte croby sentiment!

gap se puni i sprema raketica [cool]

slijedi nam precesija


Ja se s vama, kolega Mrgud, u potpunosti slažem.. No iz iskustva, oslanjam se na dugoročnije stvari jer je tada puno manja vjerojatnost pogreške koja se ne bi mogla ispraviti.. Kolega Alabama može, u ovim sitnim pomacima o kojima vi pišete, imati presudnu ulogu.. Moje mišljenje samo..

Da slažem se 100% s Vama, jučer sam ako gosp Alabama hoće, može to i potvrditi, napisao sam mu da če se danas raditi (e) valić i da to ide dole prema 12, 7x kn. Ako ne želi da ga netko gricka tu da se spusti niže. Jer po meni se TA uvijek ispoštuje ako se zna s njome koristiti. Val (e) inače ne mora se uvijek odraditi do donje linije kanala, ali u večini slučajeva da. No kako vele u ZG, bumo vidjeli. Što se tiče dugoročnog, najbolje je ugasiti komp pa se obogatiti,, ali što bi mi koji smo u mirovini, kositi travu. Evo upravo idem to uraditi..
LP [angry]

I very much love INGRA !!

Pozdrav svima i ugodan vam vikend.
Nadam se da će se danas predviđanje kolege Mrguda ostvariti, ako ne u potpunosti onda barem da se skine ovaj cijeli nalog od 2000 kom na 13.01. 🙂
Pozdrav imenjače.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Pogledom na 15 min graf može se primjetiti da smo trenutno na 2 potpore. Vjerujem da proboja neće biti!

Free Software Downloads - ShareSoftware24.com (http://www.sharesoftware24.com)

ma samo da vam popravim ocjene… [thumbsup]

inače posjedujem i ovu dionicu, da prodam i na 12,70 kn ima bi lipu zaradu… [cool]

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo


U zadnje vrijeme redovito čitam komentare na ovoj temi i nisam izdržao a da ne prokomentiram
pisanje kolege Mrguda. Danima nas je zasipao grafovima po kojima sigurno idemo preko 14 kn,a sada najednom po istim tim grafovima slijedi siguran pad. Čini mi se da ti grafovi ovise o tome ima li kolega Mrgud dionice u portfelju ( tada to ide UP ) ili ih je u međuvremenu prodao ( tada grafovi pokazuju siguran pad ).

Moram stat u obranu kolege Mrguda jer čovjek trenutno pretpostavljam kosi travu.. Pokušajte se upoznat malo s materijom o kojoj kolega piše pa ćete shvatit da ste u krivu.. lp

il ne kosi.. [lol] Odi čovječe u prirodu i uživaj..
imamo pomak u komunikaciji.. Ajd živjeli..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!


Pogledom na 15 min graf može se primjetiti da smo trenutno na 2 potpore. Vjerujem da proboja neće biti!

Potpora na 15 min grafu ??
Evo došao mi pajdo pa se trava ne kosi, ali pije se kavica i mineralka !!
Da samo dodam evo i piva krenula !!!!!!!

I very much love INGRA !!

[/quote]
Da samo dodam evo i piva krenula !!!!!!!
[/quote]
[lol] opićen si za penzionera.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zato i jesam u MIROVINI deutschman !! [angry]
Evo smijemo se ja i moj ratni, isto u mirovini, do suza…svaka čast !!
LP

I very much love INGRA !!


U zadnje vrijeme redovito čitam komentare na ovoj temi i nisam izdržao a da ne prokomentiram
pisanje kolege Mrguda. Danima nas je zasipao grafovima po kojima sigurno idemo preko 14 kn,a sada najednom po istim tim grafovima slijedi siguran pad. Čini mi se da ti grafovi ovise o tome ima li kolega Mrgud dionice u portfelju ( tada to ide UP ) ili ih je u međuvremenu prodao ( tada grafovi pokazuju siguran pad ).

Istina, ali treba uzeti u obzir i vremenski okvir o kojem se priča. Uopće nije upitno hoće li preko 14, već kada. Valić prema dolje kojeg je kolega Mrgud danas spomenuo je kratkoročan i može se odraditi unutar pola sata, a nakon toga opet okrenuti gore i završiti u plusu. Neke se stvari jednostavno moraju odraditi. Opustite se, ništa zabrinjavajuće!

Free Software Downloads - ShareSoftware24.com (http://www.sharesoftware24.com)

New Report

Close