VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



U čemu je na ovoj dionici alabama svetac..što je kupovao između 12-13kn..takva je cijena već mjesecima,tko od vas ima kapital mogao je dokupljivat koliko i gosp..alabama..ništa se ovdje nije dešavalo mjesecima..on vijeruje u ovu dionicu kao i mnogi od vas..šta se bojite kupovat?

Nisam ja svetac……ali te ipak izvlačim iz problema, baš kao što sam obećao.
[/quote]
Gdje ti to mene izvlačiš iz problema..možda što sam kupovao kao i ti od 8-13kn..nevidim tu neko pomaganje osim što si sebi nakupovao puno dionica..samo neznam kome ćeš prodavat toliku količinu kad dođe vrijeme osim ako nemisliš biti u upravi ove firme pa u budućnosti pokušat prodat cijelokupni paket nekom stranom kupcu..bilo ih je u zadnje 3god..tada nisam bio dioničar..od 10mj sam dioničar VLDS..ja samo iskreno pišem..nemaš šta petljat kao mnogi ovdje na forumu…

A ovo?!: red br. 519: http://www.hfp.hr/UserDocsImages/portfelji/portfelj_hr_50.xls
…tko je taj sretnik kome je mimo javnosti, javne dražbe itd. HFP – naravno sada po novome Država Hrvatska (čitaj svi mi) cca prošli tjedan- nakon 10.05. poklonila/prebacila/ … ili nama nepoznato kompenzirala … ravnih 7.715 kom VLDS? možebitni sretnik možda ni proviziju platio nije… [rolleyes] [undecid]
http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=VLDS-R-A


http://www.index.hr/vijesti/clanak/europski-diplomat-hrvatska-vise-nema-nikakve-sanse-da-zavrsi-pregovore-u-lipnju/552559.aspx
ovo ce nas sprijecit za danji rast

Neće, sezona ide, sjeverna afrika je u banani, u grčkoj i portugalu cirkus. Bit će više zainteresiranih za Lijepu našu. A u evropu ćemo ili nećemo kad oni odluče nevezano za bilo koju vladu na vlasti. Normalno, treba i referendum proć. [cool]



http://www.index.hr/vijesti/clanak/europski-diplomat-hrvatska-vise-nema-nikakve-sanse-da-zavrsi-pregovore-u-lipnju/552559.aspx
ovo ce nas sprijecit za danji rast

Neće, sezona ide, sjeverna afrika je u banani, u grčkoj i portugalu cirkus. Bit će više zainteresiranih za Lijepu našu. A u evropu ćemo ili nećemo kad oni odluče nevezano za bilo koju vladu na vlasti. Normalno, treba i referendum proć. [cool]
[/quote]

alo, alo… stani malo… ako mi nismo od vazda već Europa, onda se pitam kome pripadaju Sofija, Bukurešt i Atena… pa čak i Beč – nasuprot skoro svoj sjeverno-zapadnoj HRVATSKOJ…

zz, al eurosong ne znaci da sve koje sudjeluju su europa, to ti samo znaci da ulaznice placaju u eurima

🙂

slijedi nam precesija

Samo jedna slikica.. Ovo je više meni za arhivu da ne izgubim iz vida.. A možda nekom i pomogne.. lp

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Evo još jedna slikica !!
Danas bi mogao biti dan vage, neodlučnosti, ali u svakom slučaju po mome viđenju (neka me netko ispravi ako griješim), ide se po valić (e), od iv, završnog 5 vala… a tek nakon toga (f) ???? [angry]

I very much love INGRA !!

Mrgude, Mrgude… opet biš malo dokupio… [lol]

@ZZtop
Bih ali ne ide više, no vidjet će se tijekom idučih nekoliko minuta TKO JE U PRAVU !!
LP

I very much love INGRA !!


Evo još jedna slikica !!
Danas bi mogao biti dan vage, neodlučnosti, ali u svakom slučaju po mome viđenju (neka me netko ispravi ako griješim), ide se po valić (e), od iv, završnog 5 vala… a tek nakon toga (f) ???? [angry]

Znaš da neznam čitati TA…….ali vidim 12, 70…….to bi bila zadnja obrana?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



Evo još jedna slikica !!
Danas bi mogao biti dan vage, neodlučnosti, ali u svakom slučaju po mome viđenju (neka me netko ispravi ako griješim), ide se po valić (e), od iv, završnog 5 vala… a tek nakon toga (f) ???? [angry]

Znaš da neznam čitati TA…….ali vidim 12, 70…….to bi bila zadnja obrana?
[/quote]
Ovdje dobiješ ocjenu 100 samo ako kažeš da to ide gore, no ako kojim slučajem navedeš sumnju u istinu..kolac za vinograd !!
LP svima a posebice ujelitelju ocjene !! [angry]
P.S: Vidimo se dole ispod 13 kn !!

I very much love INGRA !!

Mrgude jesil ti burek trejder?

jučer se moglo prodat po 13,40, danas je dobro i po 13??

smijeh od dionice. šteta ovih 2700 komada

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close