VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@discover
Pa žrtvuj nešto da dođeš do keša…….imaš algoritam od zizija.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

haha… a još da se vrati 2007… [lol]


ajmo sada raspašoj…

Kakav raspašoj……..neće pasti ispod 13

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



ajmo sada raspašoj…

Kakav raspašoj……..neće pasti ispod 13
[/quote]
benito je mislio raspašoj prema gore ali neće moći ove noći [yawn]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

a ja bih kupio još malo ispod 13. maloprije sjela lova na investor a alabama neda i gotovo [cry]


prognoziram veći promet tek za sutra

iako će sutra neki bježat van čini mi se – ja ostajem in

as I said [tongue]

spremni za sutra?

slijedi nam precesija


a ja bih kupio još malo ispod 13. maloprije sjela lova na investor a alabama neda i gotovo [cry]

Nije Laki da neda Alabama, nego neda TA.. netko je rekao da TA ne pije vodu, ne bih rekao. Samo UP !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!



a ja bih kupio još malo ispod 13. maloprije sjela lova na investor a alabama neda i gotovo [cry]

Nije Laki da neda Alabama, nego neda TA.. netko je rekao da TA ne pije vodu, ne bih rekao. Samo UP !!
LP [angry]
[/quote]

ne pričaj gluposti! ovo umjetno dizanje cijene nema NIKAKVE veze s TA!!!
da Alabama odustane od stavljanja naloga na VLDS tjedan dana, cijena bi se stropoštala ispod 12 kn! a ti onda grafovima pokrivaš njegove poteze na burzi, smiješno!
toliko o TA Validusa!!

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

Sutra dok pukne kota 14!
🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”




a ja bih kupio još malo ispod 13. maloprije sjela lova na investor a alabama neda i gotovo [cry]

Nije Laki da neda Alabama, nego neda TA.. netko je rekao da TA ne pije vodu, ne bih rekao. Samo UP !!
LP [angry]
[/quote]

ne pričaj gluposti! ovo umjetno dizanje cijene nema NIKAKVE veze s TA!!!
da Alabama odustane od stavljanja naloga na VLDS tjedan dana, cijena bi se stropoštala ispod 12 kn! a ti onda grafovima pokrivaš njegove poteze na burzi, smiješno!
toliko o TA Validusa!!
[/quote]

Vidim ja da ti kao prvo nemaš osobne kulture, jer ja s TOBOM ovce ćuvao nisam. Vidim da jako brzo čitaš ali i malo sporije pamtiš. Odje nitko nije pisao o DIZANJU cijene, nego je gosp. Alabama rekao da neće ispod 13 kn. Ja sam samo argumentirao zašto neće ispod 13 prem da su bili za tvoju informaciju, osobno moji nalozi na 12, 95,,,94 i niže kn. Da pokupio sam i one s Aska po 12,84 .. 4 kom jer sam znao da više neće dole upravo gledajući u GRAH – šareni. Vidim da ti je sve to nejasno i smješno. Sva sreća da nisi dugo na PF, tek 7 mjeseci, inače bi umro od smijeha na ovom zaćaranom forumu,, bitno je da imaš ZNANJE !!
Lijepi Vam pozdrav gospodine (zelco)… sve neki Amerikanci .. smiješno !! [angry]

I very much love INGRA !!

Jel’ se sutra opet betonira na "13" katu ili ide krovište?
[proud]

upali u cement [yawn]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close