VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pardon,


Mislim da TA nije baš pouzdana za Validus, ali dok čekamo vijesti možemo kratiti vrijeme… ovako mi se čini da bi moglo rasti.
No, vijesti su ipak važnije. Vidjet ćemo u srijedu je li itko zainteresiran za Mirnu. Ako bude, makar i samo jedan pa ode po navedenoj cijeni, mogao bi VLDS rasti. Ako ne, čekat ćemo druge vijesti..

Pardon, nije dražba za dionice Mirne sutra nego prekosutra.



Malo domaće zadaće:

početni kapital 200.000 kn

kupiš 20.000 kom x 10 kn xy dionicu = 200.000 kn

10.000 kom držiš – ne trejdaš…

10.000 kom prodaš po 11= 110.000 kn
sa 110.000 kn kupiš 9166 kom po 12 (gubiš količinu al dižeš cijenu)
9166 kom prodaš po 13 kn = 119158 kn
119158 kn kupiš 8511 kom po 14 Kn
8511 kom prodaš po 15 kn = 127665
127665 kn kupiš 7979 kom po 16 kn

gornjih ne diranih 10.000 kom + 7979 kom trejdanih x na 17 kn prodanih = 305.643 kn tj. digo si cijenu sam – uz malu tuđu povremenu pripomoć za 70%, al zaradio si sigurnih 105.643 kn (minus sitna provizija)

Dakle ne kudite Alabamu bez argumenata – VLDS je jedino on do sada u nekoj većoj mjeri dizao!!! A s obzirom da su konstantno ostali trejderi koristili njegove velike naloge na bidu kao garanciju/tampon branu za njihove jogurt igrice te rušili konstantno cijenu, umjesto da pripomognu bidu i rasterete ask, jedini način da diže postepeno VLDS je Alabami moguć na gore navedeni način tj. da mu se portfelj ponekad poveća a ponekad smanji… i zato svaka mu čast – posebice jer sve radi sam, naravno za sebe ali i za nas koji smo in…

Shodno tome zašutite svi Vi neuki amateri te jogurt investitori…

vratimo se u malu školu…

dakle iako ovo funkcionira teoretski, dizanjem cijene dostižu se tuđi targeti i imaš sve više prodavaća, dakle da bi to mogao održati treba ti oooooooogroman keš na bidu – zato to praktično nitko od nas nemože na dionici s ovoliko trejdera – jer njima je i +burek target

smatram i ogromni nalog od uvaženog kolege na bidu premalim u ovom slučaju – stoga su mi jaaaaako interesantne izlazne strategije svih vas pa tko ima hrabrosti nek se očituje – nije pretjerano pametno to napraviti jer ako kažeš što radiš teže će ti to biti napraviti – međutim neki to ipak rade burek gore dole

[thumbsup]
[/quote]


Mislim da TA nije baš pouzdana za Validus, ali dok čekamo vijesti možemo kratiti vrijeme… ovako mi se čini da bi moglo rasti.
No, vijesti su ipak važnije. Vidjet ćemo u srijedu je li itko zainteresiran za Mirnu. Ako bude, makar i samo jedan pa ode po navedenoj cijeni, mogao bi VLDS rasti. Ako ne, čekat ćemo druge vijesti..

Lijepi pozdravi !!
Ne bih se složio s niti jednim a niti drugim (što se tiče TA izaboravnog EWT-a. Treba pustiti ljude neka uzimaju za burek, to je osnovno na tržištu dionica (strah – psihologija).. što ako sad padne dole, ,, bolj prodati i zaraditi 100 kn nego recimo 1000 u koje nisam siguran. No maknut će se oni vjerujte mi. Ako netko poznaje EWT lako će odgonetnuti rebus, da i TA to ukazuje,,,upotrijebiti sve grafove od dnevnog pa prema dole, lijepose vidi gdje, do kuda,,. Korekcijice ne ubrajam u pad, jer je to mizerija, ali impulsne valove (valiće 1,3,5, i.iii.v) DA i prema tome nema brige. Iskreno ja sam i danas vršio dokup i još ga vršim (pogledati RSI) !!
LP svima i hvala za ocjenu,, DOBRA !!

I very much love INGRA !!

@Mrgud
I netko bratski – VABU dokupio također…



@Mrgud

I netko bratski – VABU dokupio također…

Pa Zizi sve je to trgovina a mi smo najveći trgovci ovdje, samo što jabuke prodajemo po kunu a vrijede puno, puno više !!
LP [angry]

I very much love INGRA !!


Hmm, evo nisam pratio događanja oko naše uzdanice VLDSa oko mjesec dana i ugodno sam iznenađen da se cijena i dalje " drži ",no za sve one koji ovdje pišu mogu samo reći da ja izlazim na oko 100 kn i prije toga ma kakvi god bili cijenovni pomaci na dolje , ili gore mene ne zanimaju – nisam day trader, naravno može biti da ta cijena nikada i nedođe, no odavno sam to već rekao kada je cijena bila negdje oko 6 – 6,5 kn i kada smo neki rijetki od nas kupovali ( pozdrav Joki ) – " ili pukovnik , ili pokojnik – ( pokajnik ) !Gdje nam se izgubio onaj " srbo " fotije koji nas je na 6 kuna uvjeravao da je kupnja na tim razinama čisti gubitak – čak i da dionica ne vrijedi svoju vrijednost koju ostvaruje na tržištu kapitala ipak se predugo vremena drži iznad 6 kuna , a pri tome su mnogi koji su zadovoljni sa nekom manjom zaradom odavno već mogli izaći sa zaradom – sada već i sa 100% zarade ??? Eto , toliko da se zna koji su moji targeti , a kikiriki zarada me ne zanima , naravno uvijek postoji i mogućnost pušinga, no to je ionako uračunato u ovu igru koja se trenutno odigrava na našoj burzi .

Ovo je pravi invenstitor..kupi i boli ga briga za dnevne oscilacije..on zna svoju cijenu..pa makar 3god čekao..nisi jedini.. [thumbsup]

Podravka u četvrtak prodaje Plurisove dionice Mirne, no možda je upravo i ona kupac (po osnovi kompenzacije/prekjnižbe- uknjižbe vlasništva nad Mirnom ili sl.) istih…
Jest stara, ali možda bitna povezna planska vijest?
http://www.jutarnji.hr/podravka-preuzima-tvornicu-ribe-mirna/282993/

kupnja 46.120 kom na 13,00 kn…

fakat ne kužim zašto kolege ne izalaze sad, pa nisu svi valjda plačali 37 za vlds [shocked]

edit: odeeee, hehe propustili ste priliku

slijedi nam precesija

netko demonstrira silu na prodaji
mogao bi još netko ostat bez igračaka
samo vi plašite


misliš na ovo

1. PLURIS D.D. 985.107 36,46 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
2. NIKOMAT D.O.O. 342.898 12,69 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
3. VALIDUS D.D. (1/1) 51.061 1,89 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 47.061 1,74 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. PBZ D.D. 39.956 1,48 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HORVAT MILAN 34.372 1,27 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
7. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 32.872 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ALBRECHT SCHLEICHER KG 24.000 0,89 Osnovni račun BURSCHEID, NJEMAČKA
9. ŠTIMAC KREŠIMIR 18.884 0,70 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. BABIĆ DRAGO 18.586 0,69 Osnovni račun OSIJEK, HRVATSKA
Ukupno: 59,03

pa zašto ne pogledaš na skdd-u?


koliko je Alabama prodao u odnosu na situaciju ranije?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

misliš koliko je kupio?

pitaj ga sam!

slijedi nam precesija

valjda sam pogriješio, mislio sam da je imao cca 25 000 komada, a sad vidim 18.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close