VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mrgude trebamo te! [angry]

slijedi nam precesija



fala na čišćenju, srdačan pozdrav, ugodan ostatak dana i do viđenja [kiss]

Nema na čemu. Hvala i tebi na 7000 kom. Sada se možeš vratiti u atpl ili dlkv, tamo ti alabama neće smetati (bar si tako naveo u p.m.-ovima, kada si prodao i slao ih drugima da isto prodaju, jer bi ti opet malo trejdao……da stavim p.m.?) I piši slobodno sa osnovnim nickom (da i to stavim? Ili ime i prezime? Pa znamo se sa skupštine ptkm……..)
Ne moraš ljudima na p.m. slati poruke da vlds ništa ne vrijedi, napiši post (od 2 stranice po mogućnosti) pa da svi argumentirano vide kako vlds ide u stečaj.
Ali nije svako zlo za zlo…….čovjek od tebe može naučiti, kako se pojedinci mogu nisko spustiti.
Sretno ti bilo na burzi i u životu.
[/quote]

[thumbsup]

možda se pluris rješavao dionica da vrati dug podravci,kao što mora prodati maistru ? ova burza je fakat špekulativna
ne možeš biti pametan

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



ZZ,jel treba i ženine pokazati:-)?

ajajaj… zašto "i" kad si izgledno očito "ipak" bez tvojih cca 12.000 i kusur oko 11:15 sati ostao… a ženinih navodnih 5700 kom će se vjerovatno popapati prije tvog tzv. targeta od 17 kn… Zašto? sorry na izrazu, al zato jer si pohlepan… vezano za ponudu? neću ti reći o čemu se radi… mudruj sam… sve piše na webu… i nije nikakva tajna niti bilo kakva povlaštena info već samo logički zbir od 2+2…
[/quote]

Ponekad na našoj burzi 2+2 daje različite rezultate……………..

U čemu je priča sa VLDS-om netko će kupiti udio u VABI a čije su dionice u zalogu u HBOR-a???
Cijena plaćene dionice VABE je 117,35 kn a kolika joj je sad cijena???
Što će validus dobiti sa prodajom VABE i što će vjerovnici reći na to?? Da li će netko od vjerovnika tražiti novi zalog od VLDS-a??? Što ima VLDS dodatno dati u zalog a da mu već nije pod teretom, hipotekom, zalogom??? Ajoj a koliko još ima nerealiziranih gubitaka u aktivi ????
Gdje su izvještaji za prošlu godinu ,gdje su revizorski izvještaji???
Što će se imati za pročitat u tim izvještajima???
Stanje na računu 1 920 kn ???
Kratkoročne obveze dosta više od kratkoročne imovine!
Ma baš je super ova zvijezda tržišta kapitala milina od dionice.

"…. U to je doba, 2005., tvrtka Core Media ostvarivala, kako je navodila u službenim financijskim izvješćima, ukupne prihode od 1,5 milijuna eura, slijedeće godine, 2006., prihodi su narasli na 1,9 milijuna eura, a trend rasta nastavio se i 2007. i 2008. kad je Šelebajeva tvrtka ostvarila prihode od oko 2,5 milijuna eura."

No, 2010. otkriveno je da je Vladimir Šelebaj Sellier odlukom Ministarstva financija državi dužan oko 6,5 milijuna kuna jer je tijekom 2005., 2006. i 2007. godine na čelu te tvrtke na lažan način prikazivao financije te na taj način oštetio državu. [undecid]

http://www.jutarnji.hr/razvod-dijane-culjak-selebaj-i-vladimira-selebaj-selliera–prodali-palacu-za-18-milijuna–a-duzni-6-5-milijuna-kuna-poreza/945890/

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Vladimir Šelebaj je krzni menager u VLDS tako da ne bi trebalo petljat kruške i jabuke. Premda se izgleda Šelebaj voli naći u zabranjenom voću.

ZZ,ako sam ti lijepo rekao da niti sam prodavao niti sam bio na asku u petak,a ti opet po istom. Otiđi lijepo u pon,uzmi CD pa malo prouči koliko tko ima i šta možeš od koga očekivati. A što se tiče tvoje preporuke-ta im je obveza odavno upisana i to je jedan od razloga što držim i držati ću dionicu. Barem jedan od trojice ima dovoljno da me po obvezi obešteti. Sada kada je izvjesno da stečaja nikada neće biti to i još par sitnih,trenutno nevidljivih stvari me drži ovdje. I ne znam čime sam zaslužio "pohlepan"? Ako si fer objasni ili ovdje javno ili na pm,ako treba možemo se i prestati skrivati iza nickova,jer vrijeđanje je ispod moje razine. [angry]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

@Walter
[cool] [lol] [thumbsup]

Svašta…..

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Dobro nam došli svi novi … fali nam novog društva… [thumbsup]… čemu sva vaša nepotrebna pitanja kad na iste već znate vrlo dobro odgovor… a večina nas na isti odličan… [cool] … shodno tome, ubacite od ponedjeljka žetone… pa da se malo igrate… [lol]




ZZ,jel treba i ženine pokazati:-)?

ajajaj… zašto "i" kad si izgledno očito "ipak" bez tvojih cca 12.000 i kusur oko 11:15 sati ostao… a ženinih navodnih 5700 kom će se vjerovatno popapati prije tvog tzv. targeta od 17 kn… Zašto? sorry na izrazu, al zato jer si pohlepan… vezano za ponudu? neću ti reći o čemu se radi… mudruj sam… sve piše na webu… i nije nikakva tajna niti bilo kakva povlaštena info već samo logički zbir od 2+2…
[/quote]

Ponekad na našoj burzi 2+2 daje različite rezultate……………..
[/quote]
Aha… vi biste se malo igrali statistike… malo desno, pa potom odmah lijevo.. [undecid]

New Report

Close