VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vezano na link od dicovera i lucky-a
… evo sad znate zašto je alabama kupio cca 35.000 kom danas…
[thumbsup]

al to je ipak prilicno stara vijest sta nije?

slijedi nam precesija

Da li može Podravka u slučaju neinteresa drugih za te dionice, kompenzirati dug s tim dionicama i preuzeti MIRNU?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



@SethHka

navedeno je je samo matematički primjer moguće xy zarade na dionicama sa isključivim pozitivnim sentimentom… ako sentimenta nema onda istog malo pomalo proguraš sa drukom xy keša na bidu…

btw: Sve navdeno nije nagovor ili sl. na bilo kakav ili bilo čiji pokušaj primjene istog od bilo koga ovdje itd.


Jasno jasno, meni je recimo slicno palo napamet ali s dva skrbnicka (ili brokerska) accounta pa sam sebi prodajes i dizes umjetno cijenu, gubis samo na proviziji i poslije toga osisas ovce ^_^.

Rusitelj vlade ^_^.

Danas divlji zapad na ovoj dionici [shocked]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

biti će stara vijest nakon 19.05… [lol]

ZZ,jel treba i ženine pokazati:-)?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

I hvala ovom nekom što mi je udjelio upravo na 12,65 [thumbsup]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

@Walter
ženine čuvaj za: nakon ponude otkupa…


Ups koji je ovaj lik na 12,90, nesto, bio na kratko s 54k komada na asku, evo ga na 12,80, netko namjerno rusi cijenu.

Čista demonstracija "sile" [cool]


fala na čišćenju, srdačan pozdrav, ugodan ostatak dana i do viđenja [kiss]

Nema na čemu. Hvala i tebi na 7000 kom. Sada se možeš vratiti u atpl ili dlkv, tamo ti alabama neće smetati (bar si tako naveo u p.m.-ovima, kada si prodao i slao ih drugima da isto prodaju, jer bi ti opet malo trejdao……da stavim p.m.?) I piši slobodno sa osnovnim nickom (da i to stavim? Ili ime i prezime? Pa znamo se sa skupštine ptkm……..)
Ne moraš ljudima na p.m. slati poruke da vlds ništa ne vrijedi, napiši post (od 2 stranice po mogućnosti) pa da svi argumentirano vide kako vlds ide u stečaj.
Ali nije svako zlo za zlo…….čovjek od tebe može naučiti, kako se pojedinci mogu nisko spustiti.
Sretno ti bilo na burzi i u životu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


ZZ,jel treba i ženine pokazati:-)?

ajajaj… zašto "i" kad si izgledno očito "ipak" bez tvojih cca 12.000 i kusur oko 11:15 sati ostao… a ženinih navodnih 5700 kom će se vjerovatno popapati prije tvog tzv. targeta od 17 kn… Zašto? sorry na izrazu, al zato jer si pohlepan… vezano za ponudu? neću ti reći o čemu se radi… mudruj sam… sve piše na webu… i nije nikakva tajna niti bilo kakva povlaštena info već samo logički zbir od 2+2…

New Report

Close