VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fino smo se odliepili od ingre

slijedi nam precesija

@discover
si skužio zašto onih matematičko primjernih 10.000 kom uvijek miruje tj. se ne koriste za up?

mislim da jesam, ako ti ne misliš da jesam pojasni mi na pp lijepo molim, moguće da nisam jer godine čine svoje..

samo ću još doadati da ak ćete ju ovak lijepo dizati svaki dan, za dva mjeseca sam ja na targetu [cool]

slijedi nam precesija

Nije mi jasno to izmicanje velikih naloga s bida ali pretpostavljam da služi za skupljanje. šteta bi bila izgubiti priliku za preskok 13 kuna.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Nije mi jasno to izmicanje velikih naloga s bida ali pretpostavljam da služi za skupljanje. šteta bi bila izgubiti priliku za preskok 13 kuna.

nije bitno preskakat razine nego skupit količinu, bit će vremena za više razine ukoliko bude pozitivnih vijesti, ukoliko nebude ajoj [proud]

a pogledaj što nas netko voli, sve sami kečevi

slijedi nam precesija

@discover

pa količine su pozamašne koliko vidim, već smo preko milion kuna prometa. Treba to zabiti u blokadu prije kraja trgovanja i krenuti s finom prosječnom od slijedećeg tjedna. Ja dokupio još xx komada

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Malo domaće zadaće:

početni kapital 200.000 kn

kupiš 20.000 kom x 10 kn xy dionicu = 200.000 kn

10.000 kom držiš – ne trejdaš…

10.000 kom prodaš po 11= 110.000 kn
sa 110.000 kn kupiš 9166 kom po 12 (gubiš količinu al dižeš cijenu)
9166 kom prodaš po 13 kn = 119158 kn
119158 kn kupiš 8511 kom po 14 Kn
8511 kom prodaš po 15 kn = 127665
127665 kn kupiš 7979 kom po 16 kn

gornjih ne diranih 10.000 kom + 7979 kom trejdanih x na 17 kn prodanih = 305.643 kn tj. digo si cijenu sam – uz malu tuđu povremenu pripomoć za 70%, al zaradio si sigurnih 105.643 kn (minus sitna provizija)

Dakle ne kudite Alabamu bez argumenata – VLDS je jedino on do sada u nekoj većoj mjeri dizao!!! A s obzirom da su konstantno ostali trejderi koristili njegove velike naloge na bidu kao garanciju/tampon branu za njihove jogurt igrice te rušili konstantno cijenu, umjesto da pripomognu bidu i rasterete ask, jedini način da diže postepeno VLDS je Alabami moguć na gore navedeni način tj. da mu se portfelj ponekad poveća a ponekad smanji… i zato svaka mu čast – posebice jer sve radi sam, naravno za sebe ali i za nas koji smo in…

Shodno tome zašutite svi Vi neuki amateri te jogurt investitori…


evo 100-tka od mene. Zanimljivo nadasve, nikad mi to nebi palo napamet meni pocetniku, danas si bar nekog necemu naucio ^_^.

Rusitelj vlade ^_^.

http://www.naslovnica.info/biznis/1272159/podravka_naplacuje_dug_fima_grupi_prodajom_50_posto_dionica_mirne

slijedi nam precesija

Vaš link

@SethHka
navedeno je je samo matematički primjer moguće xy zarade na dionicama sa isključivim pozitivnim sentimentom… ako sentimenta nema onda istog malo pomalo proguraš sa drukom xy keša na bidu…

btw: Sve navdeno nije nagovor ili sl. na bilo kakav ili bilo čiji pokušaj primjene istog od bilo koga ovdje itd.

Ups koji je ovaj lik na 12,90, nesto, bio na kratko s 54k komada na asku, evo ga na 12,80, netko namjerno rusi cijenu.

Rusitelj vlade ^_^.

Možda sam malčice off topic, ali tema na BPBA je potpuno mrtva- zna li netko dokle se došlo sa prodajom udjela u Vabi?

New Report

Close