VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

probijanje trokuta na velikom prometu, je li tako khhm? [thumbsup]

trejderi mogli bi danas ostat bez igracki svojih

pređosmo 13

slijedi nam precesija


probijanje trokuta na velikom prometu, je li tako khhm? [thumbsup]

Ma tako je! [thumbsup]
Ovdje stvarno sve po planu..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

Sad ga treba ustabiliti tu pa slijedeći tjedan možemo ka 14. malim koracima [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

paz sad kad ode ovih 10tak

slijedi nam precesija

nadao sam se blokadi jer bi se pri tom stvorila podrška na 13 ali još je dug dan [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ako je to to, onda je bolje da se ne ide u blokadu nego da se očisti prodaja

Da, bolje je da se danas vrtimo oko 13, pa da se otresemo ovih burkedjija koji su zadovoljni sa 30 lipa zarade per share.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

odmah se redaju na asku jbg. a dobro, ne treba žuriti možda, oni koji su zadovoljni biti će pokupljeni a mi možemo dalje. 13 je jako važan prag, kad bi se ustabilili iznad, to bi bio pravi signal.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ovdi je rast stabilan jel da nije otjeralo bi dionicu u blokadu sa nekolko hiljadarki dionicu a ne preko pola milje kuna prometa

[lol]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

sad će brzo i fotije [lol]

New Report

Close