VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@ZZtop

Pa nemoram se ja nikome opravdavati, ovo je burza. djia i njemu slični trejdaju svaki dan, pa bi i na vlds. Naravno, to mogu, samo ako im ja dopustim……zaigram se sa nekom drugom dionicom, a oni iskoriste priliku. Dopuštao sam to i Lopini i još nekima. Uz mene, dosta vas je i zaradilo….nema vas više ovdje, sada imate nove nickove i staru shemu.
Rekao sam da neću pobjeći iz top10…….morala bi cijena biti puno, puno viša da odem. Izaći sa 30% sam mogao već 5 puta, pa nisam. Izaći ću kao što sam i rekao sa 100% zarade…….i znam da igram sam protiv svih i sve ću vas dobiti na kraju igre.
Ovo je moj zadnji post na vlds. Pisati više neću, trgovati hoću……a vi pratite top10, da vidimo tko je pi.da, a tko je čovjek.
LP od Alabame

Bravo Alabama!
Nek si ga sada misle i promisle…
btw: za neuke- 6000 kom je Alabama prodao Joki:
1. isključivo prijateljski (zašto znam ja)
2. Da sa lovom od prodaje (da ne troši dodatnu lovu i krca dodatno svoj veliki portfelj – za kojeg vi uopće pojma nemate koliki u biti doista ukupno zbirni je…) skine preostale tzv. sitne trejd dionice… ako ne znate kako se to radi, to je vaš problem te onih preostalih smetala za up koji će uskoro biti popapani …
Ko još ne zna zašto – znat će uskoro… U ostalomo sve vam piše na netu (jest često među redcima) samo što očito mnogi ne vide u ono što bulje…
No, u tome je i draž burze tj. da samo pojedinci zarađuju… pitanje je samo dal smo upravo mi među njima… Sretno svima…! [thumbsup] [lol]


Malo domaće zadaće:

početni kapital 200.000 kn

kupiš 20.000 kom x 10 kn xy dionicu = 200.000 kn

10.000 kom držiš – ne trejdaš…

10.000 kom prodaš po 11= 110.000 kn
sa 110.000 kn kupiš 9166 kom po 12 (gubiš količinu al dižeš cijenu)
9166 kom prodaš po 13 kn = 119158 kn
119158 kn kupiš 8511 kom po 14 Kn
8511 kom prodaš po 15 kn = 127665
127665 kn kupiš 7979 kom po 16 kn

gornjih ne diranih 10.000 kom + 7979 kom trejdanih x na 17 kn prodanih = 305.643 kn tj. digo si cijenu sam – uz malu tuđu povremenu pripomoć za 70%, al zaradio si sigurnih 105.643 kn (minus sitna provizija)

Dakle ne kudite Alabamu bez argumenata – VLDS je jedino on do sada u nekoj većoj mjeri dizao!!! A s obzirom da su konstantno ostali trejderi koristili njegove velike naloge na bidu kao garanciju/tampon branu za njihove jogurt igrice te rušili konstantno cijenu, umjesto da pripomognu bidu i rasterete ask, jedini način da diže postepeno VLDS je Alabami moguć na gore navedeni način tj. da mu se portfelj ponekad poveća a ponekad smanji… i zato svaka mu čast – posebice jer sve radi sam, naravno za sebe ali i za nas koji smo in…

Shodno tome zašutite svi Vi neuki amateri te jogurt investitori…

fakat si me zaintegrirao s ovom matematikom, razmišljam da i sam pokušam isto, al nekak mi se ne čini da ću dignut sto keki [thumbsup]

slijedi nam precesija

šta volim kad mi ovako krene dan [thumbsup]

Di je mrgud da nabaci koju slikicu….

ideš pa to funkcionira [sealed]

slijedi nam precesija

Procurilo nešta? [lol]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

@discover
znači ovo se ti zabavljaš [lol]



@discover

znači ovo se ti zabavljaš [lol]

nisam puno, samo 2000, tak da vjerojatno ima još ekipe

slijedi nam precesija

fini rast [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Da, fino, i ja sam ga malko pogurnuo..ako zapne, jos cu…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

jeste vi to Alabami upravo vratili 4800 ? 🙂

slijedi nam precesija

@svima koji napadaju kolegu Alabamu

Ne kužim u čemu je problem?? Kako ja vidim, svi smo u plusu.. I svi pokušavamo čim više zaraditi.. A čovjek otvoreno kaže što čini.. E sad, da li ćete mu vjerovati ili ne, to je vaša stvar.. Ali, ako ste imalo sposobni, možete zaraditi.. Toliko od mene..

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close