VLDS (Validus)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VLDS (Validus)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

možda Dijana ruši cijenu?

slijedi nam precesija

evo, skinuto po 12……..

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


evo, skinuto po 12……..

ajajaj… pokupio si Freelanceru ispred nosa dokup za okrugli portfelj…



evo, skinuto po 12……..

ajajaj… pokupio si Freelanceru ispred nosa dokup za okrugli portfelj…
[/quote]
Pa kupil sam 2 soma INGR-e po 11,20, i to je ok…. [thumbsup]




evo, skinuto po 12……..

ajajaj… pokupio si Freelanceru ispred nosa dokup za okrugli portfelj…
[/quote]
Pa kupil sam 2 soma INGR-e po 11,20, i to je ok…. [thumbsup]
[/quote]
OK i po… ti vrlo dobro znaš da sam se sezao tj. znao sam da mi moju malu šalu nećeš uzet za zlo.. [thumbsup]

eno bpba-r-a se malo probudila.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Vaš link

tribat će mu para za dobrog advokata pa bi mi mogli preko 20kn a alabama na godišnji [cool]


Vaš link

tribat će mu para za dobrog advokata pa bi mi mogli preko 20kn a alabama na godišnji [cool]


Lako za moj godišnji. Neka cca 20 tk ostane, vrijediće jednog dana. Sa 5-6 tk ću trejdati (to i radim, kao i vi svi)
Što se Šelebajevog privatnog života tiče, to je njegov problem, i neka ga rješava kako zna, kada se uvalio u nešto, što mu nije trebalo.
A tko ga je postavio na mjesto predsjednika uprave? Tko u stvari vuče sve konce u vlds? E taj bi mu mogao (kako kaže Mamić) i "vritanjak" lupiti.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Kolac? A odsada pišem samo laži, ne isplati se biti iskren.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Možda je vrijeme za "kavicu", a mogla bi koštati nešto iznad 15 kn. Nije nešto jeftina, ali meni bi baš pasala. A, vama?

Free Software Downloads - ShareSoftware24.com (http://www.sharesoftware24.com)


Vaš link

tribat će mu para za dobrog advokata pa bi mi mogli preko 20kn a alabama na godišnji [cool]


Zato i neće cijena gore dok ne završi rastava jer bi morao dijeliti dobit po pola .poznato je da ne dobiva plaća već će biti plaćen na kraju ovisno o uspjehu Pa mislim da se neće žurit dok ne završi rastava

je ali ne bude li imao dobrog advokata, a takav košta…

New Report

Close